סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

איזה גודל אתן אוהבות...?

חתשפסות
לפני 3 שנים • 22 בינו׳ 2021
חתשפסות • 22 בינו׳ 2021
עבדתי על עצמי תקופה ארוכה, ואמרתי כמו כולן "מה שחשוב זה מה עושים איתו".
אני יודעת שלאחרות זה באמת יכול להתאים. אשריהן (אני באמת מקנאה) . לי זה לא עבד, חוויתי מלא תסכולים.
אני צריכה שיהיה גדול, ועבה כדי שאוכל ליהנות באמת מחדירה.
סיגל רז​(טרנסית אחרת)
לפני 3 שנים • 23 בינו׳ 2021
אני מקנאה במי שמצליחה לקבל את הגודל שהיא אוהבת וגם ממש להנות מזה..
בשבילי זה סבל
ניסיתי להגדיל..לא הצלחתי
באסוש
ישבן סקסי{אוהב ביצים}
לפני 3 שנים • 25 בינו׳ 2021

Re: איזה גודל אתן אוהבות...?

איבר מין ואשכים גדולים ועבים כדי להרגיש זיין אמיתי וגבר שיש לו ענק בין הרגליים זה גבר אמיתי וכמה שיכאב הנקבה תרגיש שהיא נקבה והגבר הוא גבר אמיתי
ישבן סקסי{אוהב ביצים}

מארגנים לי השבוע זיון עם יותר מ-7 גברים ואני יהיה זונת הערב שלהם דיברתי עם רובם ולכולם יש 19 20 21 ויש אחד מדדתי לו 23 וכולם כמעט עבים כמו הזרוע שלי פחות או יותר והם הודיעו לי שהם מתכוונים לקרוע לי את הצורה ולא יהיו הנחות
ישבן סקסי{אוהב ביצים}

אוהבת אותך אחותי . את צודקת זין אמיתי זה זין גדול זה שיגרום לנו הנקבות ללכת עם רגליים מפושקות לפחות שבוע שבועיים וכול יפי הנפש שאומרות אפשר להנות גם מזין קטן אז אני אומרת אפשר להנות גם מעיפרון אבל חעולם לא יהיה כמו זיין של גבר אמיתי
Curvy Barbie
Curvy Barbie • 25 בינו׳ 2021
קודם כל "גבר אמיתי" הוא פשוט גבר מכבד, לא משנה מה הגודל של הזין שלו (:
אני חושבת שזין גדול זה מבורך, אבל גם עם זין קטן אפשר ללמוד להסתדר.
לדעתי צריך פשוט לדעת ללמוד להזדיין, לדעת מה גורם לך לגמור ומה באמת יגרום לך להנאה-
ואז אפשר להסתדר עם כל זין באשר הוא 🍆
דרקן ראהל​(נשלט){מית}

ישבן סקסי כתב/ה:
אוהבת אותך אחותי . את צודקת זין אמיתי זה זין גדול זה שיגרום לנו הנקבות ללכת עם רגליים מפושקות לפחות שבוע שבועיים וכול יפי הנפש שאומרות אפשר להנות גם מזין קטן אז אני אומרת אפשר להנות גם מעיפרון אבל חעולם לא יהיה כמו זיין של גבר אמיתי

אני חייב לדעת - קשה להגיד מה את אוהבת בלי על הדרך להסביר מה לא בסדר באחרים?
אוי, ראיתי שאת לא בקטע של פיסט. אז אין לך מושג מה זה עובי אמיתי, איזה נקבה בלאי. אני *כן* בקטע, מאוד, כך שאני יכול להודיע לך שמעולם לא חווית כלום, ואין לך מושג מה זה להיות פתוחה *באמת*
אז לך נעים שמבקרים את המיניות וההנאה שלך?
ישבן סקסי{אוהב ביצים}
לפני שנתיים • 12 ביוני 2021

בתור זונה ממין זכר בארה"ב עברתי לא פחות מ15 מסיבות סקס שאני שמשתי בתור הבית פארטי וזה אומר שלושה ימים של מסיבת סקס,עם 40 גברים ואני הנקבה היחידה שם פיסט שימש להם כדי להעניש אותי במקרה שלא רציתי לשתות ולבלוע את כול השפיך שהצטבר בסיר קטן . וזה אומר שהיו מכניסים לי חצי זרוע לתוך התחת ומזיינים בפראות עברתי 4 פיסטים כאלה .בפיסט הראשון איבדתי את ההכרה התעלפתי תתאר לך בחור בגיל 21 נראה לא יותר מגיל 13 -14 עדין עם פרצוף של נקבה שוקל פחות 50 ק"ג מקבל זין שלושה ימים מ40 גברים שכולם בלי יוצא מן הכלל יש לא פחות מ21 זעד 24 ס"מ ובעובי מפחיד . עד כדי כך שכדי לפתוח אותי היו צריכים להרחיב לי את החור עם 4 אצבעות או כול היד ובפה לשים לי מכשיר תואם לסת שהיה פותח לי את הפה עד הסוף בכוח
Kitty frank
לפני שנתיים • 12 ביוני 2021
Kitty frank • 12 ביוני 2021
אוי מתוק, זה נשמע ממש קשוח ולא נעים. באסה שעברת את זה ):
shoko5​(נשלט)
לפני שנתיים • 15 באוק׳ 2021
shoko5​(נשלט) • 15 באוק׳ 2021
זין ממוצע הכי סבבה ומהנה לא צריך לסבול במציצה ולא להישאר בלי יכולת ללכת אחרי זין גדול (קרה לי פעם) ואחרי גדול את הולכת מוזר לפחות יומים . צריך להינות מכל החויה