שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה של מישהו חדש

israelslavedrom
לפני 3 שנים • 5 בפבר׳ 2021

שאלה של מישהו חדש

israelslavedrom • 5 בפבר׳ 2021
ההודעות באתר הם אך ורק למינויים? ששילמו?
יעני אם לא שילמתי אני לא יכול לשלוח ולקבל הודעות בפרטי?
במקביל אחלה יום שישי לכולם
the rain song
the rain song • 5 בפבר׳ 2021
אתה יכול לקבל ולשלוח הודעות רק מ/למנויים. וגם אז, השליחה כרוכה בהמתנה מעצבנת עד שהחלון נפתח.
אם אני לא טועה יש אפשרות לעשות מינוי רק לחודש אחד. אתה יכול לנסות ולראות עם האופציה חביבה עליך או מיותרת.
israelslavedrom
israelslavedrom • 5 בפבר׳ 2021
תודה על התגובה
איך מכירים אנשים אם לא באמצעות ההודעות הפרטיות? זאת השאלה המעניינת
the rain song
the rain song • 5 בפבר׳ 2021
בצ'אט
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 5 בפבר׳ 2021
להמון משתמשים באתר יש מינוי, ככה שיש לך מספיק אפשרויות להכיר גם בלי מינוי. זה יותר מעיק, אבל זה אפשרי. אני הייתי באתר שנה וחצי, והכרתי המון אנשים, לפני שהתחלתי לשלם.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
מי שבאמת פה להשאר - שיעשה מנוי. אתה מקבל הודעות פרטיות, אתה מקבל כל מיני "הערות למשתמש", גישה לאינסטנט מסנג'ר למנויים בלבד. ואתה תומך באתר שלך, שזה מה שמחזיק אותו. ככה המקום ממשיך.
(לא מנסה לעשות מצפון לאף אחד, רק אומר את ה"אני מאמין" שלי)
Ollie​(נשלטת)
אני לגמרי בעד לעשות מינוי ולתמוך באתר. ו-וואו, ההערות האישיות שאפשר לכתוב בפרופילים של אנשים כ"כ נוחות! והכי נוח - אפשר לראות את ההיסטוריה של ההתכבות עם כל פרופיל. הפיצ'ר הכי חשוב. והתראות על התגובות לתגובות שלך, גם בבלוגים של אחרים.
אבל אני גם זוכרת את המחסום הפסיכולוגי שצריך (או לפחות, חלקנו צריכים) לעבור בשביל זה.
אז רק אומרת שאפשר להכיר אנשים גם בלי זה.
    התגובה האהובה בשרשור
ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
Ollie כתב/ה:
אני לגמרי בעד לעשות מינוי ולתמוך באתר. ו-וואו, ההערות האישיות שאפשר לכתוב בפרופילים של אנשים כ"כ נוחות! והכי נוח - אפשר לראות את ההיסטוריה של ההתכבות עם כל פרופיל. הפיצ'ר הכי חשוב. והתראות על התגובות לתגובות שלך, גם בבלוגים של אחרים.
אבל אני גם זוכרת את המחסום הפסיכולוגי שצריך (או לפחות, חלקנו צריכים) לעבור בשביל זה.
אז רק אומרת שאפשר להכיר אנשים גם בלי זה.

עברתי את המחסום הזה בקלות. מישהו עשה לי מינוי בלי לשאול אותי וכל כך נבהלתי שמיד לכשנגמר, עשיתי לעצמי כדי שהשטות הזאת לא תעלה לאף אחד אחר לראש. אז עוד לא הייתה קיימת האופציה לבטל את האפשרות לקבל מינוי מזרים או שלא ידעתי עליה.
אני עם המינוי בגלל ההתראות. כשאני מחליטה לקחת חופש אפור, אני משתגעת מזה שאין לי התראות לבלוגים ולתגובות.
לגבי ההסטוריה, נדמה לי שהיום גם לאלה שאין להם מינוי יש להם הסטוריה.

בקיצור, תעשה מינוי לחודש. אם תרגיש שהוא מיותר לך, פשוט אל תחדש. שלושים שקלים זה פרוסת עוגה בינונית עם קפה בוץ בשולחן ליד פחי האשפה. לא ביג דיל.
Ollie​(נשלטת)
יו, ברייה, זה כאילו שאת אני!
מישהו עשה לי מינוי בלי רשותי (נדמה לי שהוא ביקש ואמרתי לא, ואז הוא עשה בכל זאת), וכ"כ התעצבנתי שפניתי לכלובי, ביקשתי שיסיר לי את המינוי, ואז קניתי לעצמי חדש.
במקביל גם פתחתי פוסט עצבני על האלימות שבזה, ובתגובה כלובי הוסיף את הפיצ'ר שמונע מאנשים לרכוש עבורך מינוי. icon_smile.gif
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 5 בפבר׳ 2021
אולי, יא מהפכנית!

לי יש כי כשהייתי צעירה וענייה זה אשכרה הרגיש לי גדול עליי. אז עכשיו אני מפצה את עצמי על הימים שקוששתי מנויי זהב מגברים נשואים חרמנים ובעלי ממון.