סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

למי אתם הולכים להצביע בבחירות?

פרלין​(נשלטת){ש}
לפני 3 שנים • 11 בפבר׳ 2021
פרלין​(נשלטת){ש} • 11 בפבר׳ 2021
starduskonfire כתב/ה:
אני מוכן למכור את הקול שלי תמורת מציצה.

בגדול הייתי מוכנה למצוץ בשביל להעיף את ביבי.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
king ddm כתב/ה:
דרקן ראהל כתב/ה:
נשלט דנדש כתב/ה:
מרצ!
מפלגת העבודה הסכימה לשמש אכסניה לגנב קולות שלקח חלק בקואליציה הבזויה של ביבי-גנץ.
יש להעניש כל גנב קולות כזה! על כן לא אתן את קולי למפלגת העבודה.
מה גם שהרשימה שנבחרה היא בעיניי נבחרת פופוליסטית,
ואני גם מספיק למוד ניסיון כדי לדעת שהיום מתלהבים ממיכאלי ומחר יערפו את ראשה.
בעיניי בהרבה מובנים, התמיכה במפלגת העבודה, היא בעצם נקרופיליה.

למרות שאני תמיד מצביע למפלגות שמאל, אני לא קורא לעצמי שמאלן. אחת הסיבות העיקריות היא החשיבה הזאת:
"חבר'ה, יש בחירות. איך מנצחים? איך מעלים את השמאל לשלטון?"
"למי אכפת? זה לא העיקר בבחירות, העיקר הוא איך אנחנו מענישים את השמאל על טעויותיו"
אם הילד שלי מצטיין במתמטיקה, אני אעזור לו להצטיין. אני לא אאסור עליו ללמוד מתמטיקה, כי אני רוצה להעניש אותו על הציון באנגלית, או כי אני יודע שבעבר הוא הרים ידיים בתחומים אחרים.
הנהגת המדינה היא הדבר החשוב, הדרך בה ישראל תצעד היא הדבר החשוב, ולא איך מענישים את כל המדינה כי איש אחד גנב או לא גנב קולות. אותו היית צריך להעניש בפריימריז. אם זה לא קרה, אז טו לייט. תעניש אותו בפריימריז הבאים. הבחירות הכלליות אינן המקום לזה

אין בישראל משמאל או ימין יש בעד או נגד ביבי זה כל ספור
שני מושגים העלו יותר לא העבדים בישראל מי סיבה פשט מאוד ביבי מחליט מזה מה זה כל ספור מטי מדבר על שמואל הוא ימין זה קבר שטויות גמירות

בסוף של דבר כל בישראל שמאלני

מה שרואים פה, זה שאתה הקשבת לביבי טוב טוב. הוא מתאר את כל מי שבא לו כשמאלני, ואתה קנית את הבלוף. גדעון סער לא שמאלני. איווט ליברמן לא שמאלני. למעשה, בהרבה מובנים, אהוד ברק הוא לא שמאלני. אני בכנות מציע שתלמד את משמעות המושגים שמאל וימין, באופן כללי ואז באופן הייחודי לישראל. כולם שמאלנים זה שקר, פשוטו כמשמעו.
נשלט דנדש
נשלט דנדש • 11 בפבר׳ 2021
דרקן ראהל כתב/ה:
נשלט דנדש כתב/ה:
מרצ!
מפלגת העבודה הסכימה לשמש אכסניה לגנב קולות שלקח חלק בקואליציה הבזויה של ביבי-גנץ.

למרות שאני תמיד מצביע למפלגות שמאל, אני לא קורא לעצמי שמאלן. אחת הסיבות העיקריות היא החשיבה הזאת:
"למי אכפת? זה לא העיקר בבחירות, העיקר הוא איך אנחנו מענישים את השמאל על טעויותיו"
אם הילד שלי מצטיין במתמטיקה, אני אעזור לו להצטיין. אני לא אאסור עליו ללמוד מתמטיקה, כי אני רוצה להעניש אותו על הציון באנגלית, או כי אני יודע שבעבר הוא הרים ידיים בתחומים אחרים.
הנהגת המדינה היא הדבר החשוב, הדרך בה ישראל תצעד היא הדבר החשוב, ולא איך מענישים את כל המדינה כי איש אחד גנב או לא גנב קולות. אותו היית צריך להעניש בפריימריז. אם זה לא קרה, אז טו לייט. תעניש אותו בפריימריז הבאים. הבחירות הכלליות אינן המקום לזה

מציע לך לשלוח את התגובה הזו למירב מיכאלי, היא תשמח לגילוי המרעיש שמפלגת העבודה היא שמאל.
הרי בעשור האחרון כל היו"רים שלה, טרחו להכריז על כל במה, שהעבודה היא לא שמאל ומעולם לא הייתה שמאל אלא מרכז.
ידידי, מפלגת העבודה סיימה את דרכה הפוליטית. יש עתיד היא מפלגת העבודה החדשה.
בין הרשימה המשותפת למפלגת יש עתיד, אין מקום ליותר ממפלגה אחת.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
נשלט דנדש,
תודה על ההצעה. אני מציע לך לקרוא מה כתבתי עוד פעם, כי התגובה שלך לגמרי לא קשורה למה שאמרתי
king ddm​(שולט)
לפני 3 שנים • 12 בפבר׳ 2021
king ddm​(שולט) • 12 בפבר׳ 2021
דרקן ראהל כתב/ה:
king ddm כתב/ה:
דרקן ראהל כתב/ה:
נשלט דנדש כתב/ה:
מרצ!

אין בישראל משמאל או ימין יש בעד או נגד ביבי זה כל ספור
שני מושגים העלו יותר לא העבדים בישראל מי סיבה פשט מאוד ביבי מחליט מזה מה זה כל ספור מטי מדבר על שמואל הוא ימין זה קבר שטויות גמירות

בסוף של דבר כל בישראל שמאלני

מה שרואים פה, זה שאתה הקשבת לביבי טוב טוב. הוא מתאר את כל מי שבא לו כשמאלני, ואתה קנית את הבלוף. גדעון סער לא שמאלני. איווט ליברמן לא שמאלני. למעשה, בהרבה מובנים, אהוד ברק הוא לא שמאלני. אוני בכנות מציע שתלמד את משמעות המושגים שמאל וימין, באופן כללי ואז באופן הייחודי לישראל. כולם שמאלנים זה שקר, פשוטו כמשמעו.

אני מבנין על מה אתה מדבר אבל ום לאחר הפחריות זה משה קרה בסוף של דבר אני לא מגדרי שמאול וימנין על פי הגדורת נעגות בישראל על יותר בחול כמוה למשה ו
שמאול יותר חברית כל דברים ימנין הוא יותר ינדבדוהלי , זה לא קרה בישראל פו זה מתחלק בין שני דברים אחרים השאלה בטחניות ו סוג של כלכליות
זה כל ספור ,אבל כלם כן חברטים אין כלם מבקשים את דמי בשביל המדנה בלי אתת לי שם דבר בחזרה
יש ימנין אמתי לא רואה במדנה שם דבר אחר מחוץ מי פרימה אחת גדול , ואני לא רואה את כאן אין צעד כזה בכלל המפה הפטלית של ישארל זה כלם כן שמלנים
אנאלון​(נשלט)
אנאלון​(נשלט) • 12 בפבר׳ 2021
פרלין כתב/ה:
starduskonfire כתב/ה:
אני מוכן למכור את הקול שלי תמורת מציצה.

בגדול הייתי מוכנה למצוץ בשביל להעיף את ביבי.

אפילו לליכודניק?
king ddm​(שולט)
king ddm​(שולט) • 12 בפבר׳ 2021
בבקשה בלי זנות פוליטית כאן , אנחנו לא חיים בימי רפובליקה הרומית
הקנדי​(נשלט)
הקנדי​(נשלט) • 12 בפבר׳ 2021
מר"צ.
בלי להסס. המפלגה שהכי קרובה לעמדותי, בעלת אידיאולוגיה ברורה ותומכת בזכויות אדם ליברליות והשקפה עולם סוציאל-דמוקרטית.
mikio
mikio • 12 בפבר׳ 2021
מחל