ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

עצומה בנושא דיווח על פוסטים

ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
לפני 3 שנים • 17 בפבר׳ 2021
אני חותמת, אבל לא על ביטול, אלא על תוספת פירוט וכמו כן על הרחקה זמנית, כפי שהציעה פייה.
בבחירה בין פוסט שלי מחוק לבין פרטים אישיים של מישהו מתנוססים בבלוג, הראשון עדיף. מצד שני המצב הזה בלתי נסבל, ולכן נדמה לי שההצעה של פייה היא הפתרון הנכון.
פרלינה​(נשלטת){בעלי}
פרלינה​(נשלטת){בעלי} • 17 בפבר׳ 2021
Loly כתב/ה:
אני יודעת שזו שאלה לא קשורה כי אני לא מודעת לאישיו... אבל איזה דיווחים יש? על בלוגים? מי שלא רוצה לקרוא פשוט שלא יקרא... אבל מה כבר אפשר לדווח?
אני אחתום אבל פשוט רוצה לדעת קצת יותר.. אני כותבת בלוג בעצמי ורוצה לדעת אם יש נושאים שלא צריך לכתוב עליהם...

מעצבן אותי לקרוא את זה! אוףף! זה הבלוג שלך ואם לא תכתבי שם כל העולה על רוחך אז איפה תכתבי?
כל עוד את לא פוגעת אישית בבן אדם אחר את יכולה לכתוב כל דבר שאת רוצה. זה לא עיתון פה.סליחה, אני לא כועסת עליך, אני כועסת על המצב הזה. רבאקקק לא מתאים לכם לקרוא משהו שמישהו כתב פשוט תסתירו את הבלוג שלו/תתעלמו ותעברו לפוסט הבא.
Loly
Loly • 17 בפבר׳ 2021
פרלינה כתב/ה:
Loly כתב/ה:
אני יודעת שזו שאלה לא קשורה כי אני לא מודעת לאישיו... אבל איזה דיווחים יש? על בלוגים? מי שלא רוצה לקרוא פשוט שלא יקרא... אבל מה כבר אפשר לדווח?
אני אחתום אבל פשוט רוצה לדעת קצת יותר.. אני כותבת בלוג בעצמי ורוצה לדעת אם יש נושאים שלא צריך לכתוב עליהם...

מעצבן אותי לקרוא את זה! אוףף! זה הבלוג שלך ואם לא תכתבי שם כל העולה על רוחך אז איפה תכתבי?
כל עוד את לא פוגעת אישית בבן אדם אחר את יכולה לכתוב כל דבר שאת רוצה. זה לא עיתון פה.סליחה, אני לא כועסת עליך, אני כועסת על המצב הזה. רבאקקק לא מתאים לכם לקרוא משהו שמישהו כתב פשוט תסתירו את הבלוג שלו/תתעלמו ותעברו לפוסט הבא.

אני לגמרי לא לוקחת את זה אישי ומבינה אותך לגמרי...
אני משתמשת בבלוג כדי לכתוב סיפורים אבל אני רואה שעם הזמן אנשים משתמשים בזה כמו פוסט לפייסבוק...
לפי מה שהבנתי מאנשים כאן זה על מישהו שפרסם דעות פוליטיות נראה לי...ומותר לו..
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 17 בפבר׳ 2021
ברייה כתב/ה:
אני חותמת, אבל לא על ביטול, אלא על תוספת פירוט וכמו כן על הרחקה זמנית, כפי שהציעה פייה.
בבחירה בין פוסט שלי מחוק לבין פרטים אישיים של מישהו מתנוססים בבלוג, הראשון עדיף. מצד שני המצב הזה בלתי נסבל, ולכן נדמה לי שההצעה של פייה היא הפתרון הנכון.

אני מסכימה.
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 17 בפבר׳ 2021
מבחינתי שכל האתר יימחק, ולא שתוסר האפשרות לגרום להסרה מיידית ואוטומטית של פוסט שמכיל אאוטינג גם כאשר כלובי לא זמין.

לאחר שזה נאמר - אני מאוד בעד הרעיון של פייה, לאפשר דיווח להסרה-מיידית מסיבות ספציפיות (אאוטינג, לא יודעת מה עוד), ודיווח נפרד לכל שאר הסיבות, ואם מישהו בוחר בכפתור של דיווח להסרה מיידית ולאחר בירור יתברר שזה לא התאים לסיבות - הוא ייחסם מהאתר לכמה זמן.
אבל זה דורש תכנות, ואם כרגע זה לא יכול לצאת לפועל, מבחינתי שיישאר המצב הקיים.
עלטה
עלטה • 17 בפבר׳ 2021
בתור אחת שחוותה כמה פעמים דיווחי סרק זה באמת מעצבן. אבל כמו שכתבו לפני לפעמים יש הצדק לכך.
מהניסיון שלי כלובי תמיד בדק את הסיבה והחזיר לי את הפוסטים משום שהאמתלות להורדות הפוסטים היו הזויים ברמות של פיגור.

העצה שלי- להשאיר את הדיווח אבל כל מי שכלובי בודק ורואה שלא הייתה סיבה מוצדקת לכך (צרות עין או שאר סיבות הזויות של אנשים חסרי חיים ) צריך להיחסם לתקופה מסויימת מהאתר.
Kitty frank
Kitty frank • 17 בפבר׳ 2021
נראה לי שהמנגנון הנוכחי קשור לזה שיש איש אחד שפועל בהתנדבות ולא יכול להיות זמין כל הזמן.
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 17 בפבר׳ 2021
לגמרי! והאיש הזה צריך עזרה...

אבל אני חושבת שכל סנקציה, אפילו קטנטנה (השעייה של יום, אנא ערף), תפסיק את דיווחי הסרק.