סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

למי אתם הולכים להצביע בבחירות?

starduskonfire
לפני 3 שנים • 1 במרץ 2021
starduskonfire • 1 במרץ 2021
פרשי כתב/ה:
וגם לקצר את חייך ככה שבאמת הממשלה לא תוכל להתערב בחיי האזרח...

בוא ספר לי איך הרשימה המשותפת עלולה לסכן את תוכלת החיים שלי לאור העובדה שיש להם 0 כוח, והמצב הזה לא הולך להשתנות בקרוב.
אתה רוצה למכור לי שהם יהפכו למפלגת מיינסטרים? ישפיעו על איזושהי מדיניות בארץ נגד רצונו של הימין והשמאל? פחחח
בינתיים הם שמרו יפה יפה על התפקיד שלהם להיות אצבע בעין של מפלגות השלטון.
אתה גם מוזמן להמליץ על אלטרנטיבות הולמות.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
סטראדאסק, פרשי צודק
עדיף שתצביע לימין הקיצוני, שאפשר להראות כמה יהודים מפגעים ימניים הרגו, ולדעת בדיוק כמה הם בריאים לחייך. לא כמו חברי הכנסת הערבים, שמעולם לא היו קשורים למוות של אף אחד, הם מקצרים
L U C I F E R
L U C I F E R • 1 במרץ 2021
בן אדם רוצה שוקולד אבל הוא יכול לבחור רק בין חמין לגפילטע פיש. האם יצביע לחמין? האם יצביע לגפילטע פיש? לא. הוא שם זין על כולם כי הוא רוצה שוקולד ולא הולך להצביע לאף אחד עד שלא יקבל שוקולד.
a מק
a מק • 1 במרץ 2021
ציטוט:
(רק אם המלכה שלי יצווה אחרת, אז לא)

אז כן
קוביבי
קוביבי • 1 במרץ 2021
לא הבנתי, מק
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 1 במרץ 2021
starduskonfire כתב/ה:
פרשי כתב/ה:
וגם לקצר את חייך ככה שבאמת הממשלה לא תוכל להתערב בחיי האזרח...

בוא ספר לי איך הרשימה המשותפת עלולה לסכן את תוכלת החיים שלי לאור העובדה שיש להם 0 כוח, והמצב הזה לא הולך להשתנות בקרוב.
אתה רוצה למכור לי שהם יהפכו למפלגת מיינסטרים? ישפיעו על איזושהי מדיניות בארץ נגד רצונו של הימין והשמאל? פחחח
בינתיים הם שמרו יפה יפה על התפקיד שלהם להיות אצבע בעין של מפלגות השלטון.
אתה גם מוזמן להמליץ על אלטרנטיבות הולמות.

לאיזה היבט של המשותפת אתה מתחבר?
לאידיאולוגיה הקומוניסטית של חד"ש, אפרופו התערבות בחיי האזרח?
לשנאת ישראל והתמיכה בטרור של... כולם שם בעצם, אבל בעיקר בל"ד (תזכורת קצרה: היבא יזבק שרה שירי הלל לסמיר קונטאר, רוצח שרוצץ באבן גולגולת של ילדה)?
להתנגדות העקבית שלהם לשלום ולנורמליזציה, ראה תגובתם להסכמי אברהם?
לנזק האדיר שהם גורמים ליחסי יהודים-ערבים במדינה המסוכסכת הזו?

אם אתה רוצה להקטין את מעורבות המדינה בחיי האזרח - מטרה שאני מתחבר אליה בכל לבי - אני חושב שזו ממש לא הדרך.
לצערי לא יכול להמליץ לך על מפלגה שזו באמת הליבה האידיאולוגית שלה וגם תעבור את אחוז החסימה ("עצמנו" לא תעבור). אבל המשותפת מאד רחוקה מזה ויש מפלגות יותר קרובות. מבחינה כלכלית, ימינה מציגה מצע נהדר (ובלתי ישים בעליל) עבור מי שרוצה פחות מעורבות של המדינה. מבחינת דת-מדינה, אתה יכול לבחור בין מרצ (למרבה הצער זה בא יחד עם קומוניזם רך) לבין יש עתיד (שם זה בא יחד עם פופוליזם כבד). אם אתה מחפש בנרות ח"כים שזו האידיאולוגיה שלהם, יש כמה כאלה דווקא בליכוד (אם כי חלקם לא במקומות ריאליים) ויש את שרן השכל מתקווה חדשה שזה האני מאמין שלה. בעיניי כל האופציות הלא-מושלמות האלה משרתות את הערכים שלך (כפי שאני מבין אותם) הרבה יותר טוב מהצבעה למשותפת.
fleur
fleur • 1 במרץ 2021
כמו בפעם שעברה, לא מצביעה.
כל המפלגות מייאשות אותי במידה שווה 🙁
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
VenusInBlood כתב/ה:
בן אדם רוצה שוקולד אבל הוא יכול לבחור רק בין חמין לגפילטע פיש. האם יצביע לחמין? האם יצביע לגפילטע פיש? לא. הוא שם זין על כולם כי הוא רוצה שוקולד ולא הולך להצביע לאף אחד עד שלא יקבל שוקולד.

לפי התיאור, באמת שלא יצביע. ברור שמדובר בילד קטן, הצבעה היא זכות למבוגרים.
איש אחר​(אחר)
איש אחר​(אחר) • 1 במרץ 2021
שנאוצר כתב/ה:
כנראה לפיד כי מרגיש שהוא הכי מייצג אותי, הוא הכי רגוע בראיונות וכי מרצ ביטלו את הפריימריז לרשימה. גם כי הורוביץ בעיקר צועק בהיסטריה כשהוא מתבטא.

אולי אבל גם לא אצביע כי כולם תומכים בסנקציות על מי שלא רוצה להתחסן לקורונה, ולא רוצה לתת לזה יד

בחוסר הצבעה אתה נותן לזה יד
Bianco-nero
Bianco-nero • 1 במרץ 2021
בני גנץ

כי הוא באמת בן אדם טוב שאוהב את המדינה