סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שולטות באירופה

ערן shadow
לפני 3 שנים • 27 בפבר׳ 2021

שולטות באירופה

ערן shadow • 27 בפבר׳ 2021
היי לכולם. בשנתיים האחרונות אני גר באירופה ולאחרונה הכרתי שולטת. כיוון שאין לי ניסיון עם זה באירופה הייתי רוצה לקבל משולטות ונשלטים שחיו/ חיים פה טיפים ועצות מה לעשות ומה לא, בעיקר בגלל הבדלי התרבויות
red-cell​(מזוכיסט)
red-cell​(מזוכיסט) • 27 בפבר׳ 2021
באירופה תתנהג כמו אירופאי.
זה לא קשור לשולטת ונשלט. תתנהג כפי שמקובל בחברה בה אתה חי.

בקיצור, צמצם בחילבה ובתנועות ידיים מזרחיות.
תמרעה המרטשת​(שולטת)
נכון ,כי הרי ידוע שאם זו מדינה שונה יש להתייחס לשולטת בצורה שונה. 🙄
תתחיל בזה שתתנהג אליה בכבוד כמו לכל אישה שאתה פוגש, בלי קשר לזה שהיא שולטת או לא.
    התגובה האהובה בשרשור
-wintermute-​(נשלט)
-wintermute-​(נשלט) • 27 בפבר׳ 2021
אתה צריך להגיע לפגישה בחליפה ועניבת פפיון עם מגבעת או כובע צילינדר,כפפות לבנות ומקל הליכה עם גולה בקצה.
כדאי שתלמד לטינית וצרפתית, ותתמצא במוזיקה קלאסית. תפתח לה את הדלת, תנשק לה את היד ותפנה אליה בהתאם לתואר האצולה המקובל במדינתה, ואן, הר, פון, זוד וכו'
את הפגישה הראשונה רצוי לעשות בבית קיץ או בקתה כמקובל באירופה, את עצי ההסקה לאח יש להכין מבעוד מועד, זמן טוב לסמול טוק זה ציד ארנבות או שועלים תוך כדי רכיבה על סוס, מומלץ להביא את הבז הפרטי שלך, אפשר גם לשיר יודל תוך כדי אם זה יום יפה במיוחד.
תזכור שבשפות אירופאיות נעלות יש הבדל בצורת הפנייה בהתאם למעמד של האדם מולך.
ואם אתה יוצא מהחדר הפנים צריכים להיות מופנות אליה, אז תלך אחורה.
כמו כן תשתה הרבה בירה, כל הזמן כדי שהיא תבין שאתה גברי, ולך עם צעיף של ליברפול, קר בחוץ.
hrgiger
hrgiger • 27 בפבר׳ 2021
ברצינות - תתנהג לפי הקודים של המדינה בה אתה נמצא. הקודים של יחס לבני.ות אדם. ותשאל, אותה, היא תדע להגיד לך מה היא רוצה ומה נכון בעיניה.

בלא רצינות - ממש כמו מה שכתוב מעלי, עם שני שינויים. עזוב ציד, תבשל (אבל שיהיה לך בז, זה חמוד) וגרמנית במקום צרפתית.
Yet again
Yet again • 27 בפבר׳ 2021
סתם הצעה, יש גם את הכלוב הבין לאומי.
אולי שווה לך לכתוב גם שם?
הכתובת שלו ממש בתחתית האתר
Sm Art{☆Sm}
לפני 3 שנים • 2 במרץ 2021

הדשא ירוק בכול מקום .

Sm Art{☆Sm} • 2 במרץ 2021
שולטות באירופה ,זה בדיוק כמו בכל מקום אחר בעולם ,כולל ישראל.
הכול אותו דבר ,זה בדיוק אותה אג'נדה של המתפעל של המערכת במטריקס .
כסף
זמן
מה תרצה .

הו אינן שולטות .
אתה נשלט / מולך ,הן שולטות.

בחו"ל ,יפשטו לך את העור עם המחירים שלהן .
ערן shadow
לפני 3 שנים • 2 במרץ 2021
ערן shadow • 2 במרץ 2021
תודה על התגובות. כן גם על המתחכמות (היי אנחנו ישראלים אחרי הכל) ואני גר פה באירופה אז מכיר את התרבות רק ביקשתי בנחמדות טיפים מאנשים שהיו פה קודם אבל כאמור אנחנו ישראלים (:
נ.ב. נכתב בקלילות ולא צריך לקחת אישי. שוב תודה על התגובות
דורה באהבה​(אחר){משוייכת}
לפני 3 שנים • 6 במרץ 2021
מממממ.... שאלה מאוד חשובה.
אגיד לך משהו ששולטת נותנת לך הוראה חשוב לא לשכוח. ואתן לך דוגמא שתמחיש לך את זה הכי טוב.
המלכה שהייתה לי טסה לחול לבקר את חברתה. לחברתה יש הרמון של נשלטים.
יום אחד השולטת נתנה לנשלט שלה הוראה לקנות מצרכים במכולת. שחזר הנשלט הוא שכח להביא קפה. 😱😱😱😱😱😱.
היא רצתה לפטר אותו להעיף אותו מההרמון. הוא התחנן על נפשו שזה לא יקרה שוב.
העונש שהוא קיבל היא קשרה אותו מקופל בלי אוכל ועירום לידו היה רק טלפון שאם יקרה מצב חירום רק אז הוא מורשה להתקשר וקערית מים. הן יצאו לטייל וקניות והוא נשאר כך 8 שעות עד שחזרו.
מקווה שהבהרתי את עצמי.
ואומר עוד כמה דברים שאולי פה ירימו גבה.
השולטות שם מאוד אבל מאוד קשוחות. עליך לבצע כל דבר ומקווה שאתה מבין את השפה אחרת זו בעיה רצינית מאוד.
אין להן זמן למשחקים כי העניין של הבדסמ הוא רציני ביותר שם הן חיות ונושמות את זה 24/7. טעות קטנה ואתה עף.
דבר נוסף אם שולטת מסויימת החליטה לקבל אותך יש להן עוד כלל שאסור לך לדבר עם אף אישה. גם אם אותה אישה פונה אליך.
הן ישר מחשמלות.
בכל אופן שיהיה לך בהצלחה 😉