בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

טיפים להסתרה של בלוגים

deckard
לפני 3 שנים • 4 במרץ 2021

טיפים להסתרה של בלוגים

deckard • 4 במרץ 2021
למי שחדש – ברשימת הבלוגים ניתן להסתיר בלוג על ידי לחיצה על החץ כלפי מטה שבצד שמאל של שם הבלוג.

מרגע שמסתירים בלוג אף אחד חוץ מכם לא יודע שהבלוג הוסתר. הוא לא יופיע יותר בעמוד הראשי וברשימת הבלוגים אבל כן ימשיך להופיע ברשימת המעקב.

זאת אומרת בלוג יכול להיות גם מוסתר וגם ברשימת המעקב.

מה עושים אם נכנסתם לפרופיל של מישהו וקראתם בלוג שאתם לא מעוניינים לראות? צריך או לחכות שהבלוג יתפרסם בעמוד הבלוגים או לחלופין להוסיף את הבלוג לרשימת המעקב. להיכנס לרשימת המעקב ולהסתיר אותו משם (ואז כמובן להוריד מרשמית המעקב).

בשביל לבדוק האם שווה להחזיר בלוג מתהום הנשייה ניתן להיכנס להגדרות -> פרטיות -> בלוגים מוסתרים.

אצלי לרשימה מתקבלים טרולים ורעשנים.

מי אצלכם?
מטפורה
לפני 3 שנים • 5 במרץ 2021
מטפורה • 5 במרץ 2021
תודה על הטיפ!
לי באופן אישי קשה עם האקט של החסימה וההסתרה, ולכן אני לא נוהגת לבחור באופציה הזו. אני מעדיפה לסבול את המטרד ולא להרגיש שאני חיה בסביבה מטוהרת.
עם זאת, קל לי מאד להבין איך מרגיש מי שבוחר להסתיר. גם בלי להתייחס בכלל לסוגיית ההטרדה, הסביבה לא חפה מגירויים לא נעימים, מאינטריגות ומרוח של אגרסיה, שלעתים גורמים לי לשקול מחדש את המדיניות שלי.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
אני מסתירה את כל אלה שמעלים פוסט כל שעה (חלקם במועדפים שלי. פשוט לא צריכה אותם גם בפיד) ומאז שהתחלתי עם זה נחשפתי למלא בלוגים שלא הכרתי, הפיד שלי הרבה יותר מגוון והסביבה מרגישה לי פחות מטוהרת והרבה פחות מונוטונית.

(כי בניגוד לפייסבוק הפיד לא "לומד" וממשיך להראות כל מה שיש).
    התגובה האהובה בשרשור
מטפורה
מטפורה • 5 במרץ 2021
יולי Yuli כתב/ה:
אני מסתירה את כל אלה שמעלים פוסט כל שעה (חלקם במועדפים שלי. פשוט לא צריכה אותם גם בפיד) ומאז שהתחלתי עם זה נחשפתי למלא בלוגים שלא הכרתי, הפיד שלי הרבה יותר מגוון והסביבה מרגישה לי פחות מטוהרת והרבה פחות מונוטונית.

מעניין. אני מבינה שכך נחשפים ליותר בלוגים בהינתן זמן מצומצם והצפה של כותבים מסוימים, אז פחות מונוטוני כן, אבל איך זה פחות מטוהר? (בהנחה האולי שגויה שרוב הבלוגים שאת מסתירה הם כאלה שאת לא עוקבת אחריהם, ולכן לצורך העניין 'מטהרת' מסביבתך. זו מילה קצת קשה, כמובן).
ivy​(נשלטת)
ivy​(נשלטת) • 5 במרץ 2021
לא מסתירה כלום, יש לי מספיק שליטה עצמית לא להכנס לבלוג שלא בא לי טוב. אגב, עם הזמן, העין כבר לומדת להתעלם ממנו אוטומטית
goldenkiss​(שולטת)
goldenkiss​(שולטת) • 5 במרץ 2021
דווקא מאוד נהנית מהאופציה לא לראות בלוגים שלא נעימים לי.
הייתי מאוד רוצה אופציה להסתיר את הבלוג שלי ממשתמשים מעיקים מסויימים.
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 5 במרץ 2021
אני מסתירה בלוגים שיש בהם רק לינקים ליוטיוב או רק תמונות מרחבי הרשת.

גם חלק מהבלוגים של מכחישי קורונה / מתנגדי חיסונים פשוט כי יש לי מזה מספיק בפייסבוק ולכלוב אני באה קצת לנוח.
Canis Aureus​(אחרת)
Canis Aureus​(אחרת) • 5 במרץ 2021
זה מעולה! תודה רבה!
מיקוד בדברים שמעניינים יותר icon_smile.gif ולא האלה שפחות.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
מטפורה כתב/ה:
יולי Yuli כתב/ה:

מעניין. אני מבינה שכך נחשפים ליותר בלוגים בהינתן זמן מצומצם והצפה של כותבים מסוימים, אז פחות מונוטוני כן, אבל איך זה פחות מטוהר? (בהנחה האולי שגויה שרוב הבלוגים שאת מסתירה הם כאלה שאת לא עוקבת אחריהם, ולכן לצורך העניין 'מטהרת' מסביבתך. זו מילה קצת קשה, כמובן).

כי כשמשהו משתלט על המרחב אז התוצאה בפועל היא שכל השאר מוסתר. אז כשמסירים את הרעש האחד, נחשף כל מה שהיה מתחתיו.
אני חווה את זה לא כהסתרה אלא כחשיפה, כהסרת הלוט.
ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
כמו פרלין, אני מסתירה בלוגים אקראיים שבמקרה הזדמנתי אליהם ואחרי דפדוף זריז הבנתי שהנושאים שמועלים בהם אינם מעניינים אותי. במיוחד אם מדובר בבלוג שירים נטו או תמונות. זה קורה לעתים רחוקות מאוד, כי אני לרוב נמצאת באזור של עדכונים לבלוגים להם אני מנויה. אבל כאמור, אם קרה והזדמנתי, אם כי משום מה לחצתי על הבלוג מהעמוד הראשי ואם כי עקבתי אחרי מגיב כלשהו לתוך הבלוג שלו, וברור לי שאין לי מה לעשות שם, אני מסתירה.

לא הייתי אומרת שהפונקציה הזאת שינתה את חיי. הייתי שמחה מאוד אילו הייתה פונקציה שמסתירה תמונות בבלוגים בהם אני כן קוראת ולא את הבלוגים שאני לא קוראת ממילא.