בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

Snowpiercer, Tribes of Europa and BDSM

deckard
לפני 3 שנים • 13 במרץ 2021

Snowpiercer, Tribes of Europa and BDSM

deckard • 13 במרץ 2021
האם עוד מישהו שם לב שווילפרד ברכבת הקרח הוא בעצם נשלט בארון שבמקרה יש לו פטיש לאמבטיות וחיתוך ורידים?

וכמובן בשבטים של אירופה דמותה של ורברה לא יכולה להיות משהו אחר חוץ מדומינטריקס גרמנייה פטישיסטית.

זה מעניין שיוצרים של סדרות מובילות בוחרים לאפיין את הרשעים שלהם במיניות קיצונית – בידיאסמית. בשני המקרים במקום להדליק הבידאסם יוצר דווקא את התחושה ההפוכה, תחושה של גועל.

עוד מישהו צופה בסדרות האלה?

ראיתם סדרות אחרות לאחרונה שככה הכניסו את הבידאסם כדרך אגב?
Geshem Black
Geshem Black • 13 במרץ 2021
מר רובוט - מערכת היחסים בין טיירל ווליק לאשתו.
אלי או חנה
אלי או חנה • 13 במרץ 2021
האמת היא שהדבר העיקרי ששמתי לב אליו בעונה השנייה של סנואופירסר הוא העובדה שהעונה הזאת אפילו יותר גרועה ומאכזבת מהעונה הראשונה.
king ddm​(שולט)
king ddm​(שולט) • 13 במרץ 2021
אחד מתי אתה מדבר על בשבטים אירופה את מדבר על אישה גנרל זו יש קובצא של עבדים שי מזניות אם אתה מדבר , אני לא חושב זו דמות יש לקשר בדסמ
כלשו בגלל כמה סבות פשוט . רישנוא זה אחד מה דברים היא דורש להסוט כחלק מי מעמד של היא מת שלטית יתיור איש מקימת יחסי מענין אם קובצה מבוקרת של גברים
פחות שליטה . עוד דבר שני הם עבדים זה כל ספור , הם לא נשלטים הם עבדים בסוף של דבר הם כלי מדבר זה אחד מדברים מענים שם , שם הראה מזה עבדות מתי ולא חלום מפגרים של חלק משלטות ושלטים . בסוף של דבר סדרה מאוד מפגרות כל אדם אם ידע איסטריה היה עוסה יותר טוב כל ענה 1 רשונה לא מספרים כלם על עלם זה .
king ddm​(שולט)
king ddm​(שולט) • 13 במרץ 2021
Geshem Black כתב/ה:
מר רובוט - מערכת היחסים בין טיירל ווליק לאשתו.
הם משחקים בזה
Geshem Black
Geshem Black • 13 במרץ 2021
Lady of the Well מהסדרה - Locke And Key
Stormfront מ-The Boys.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
לפני 3 שנים • 14 במרץ 2021
רק אציין שאין שום חדש באפיון הרעים דרך מיניות. במשך כמה עשורים כל הרעים של הוליווד היו הומואים ולסביות. עד היום ניתן להתקל בסרטי פעולה או מתח אמריקאיים פחות איכותיים, שבהם הרע הוא גבר אירופאי מגונדר ונשי, יעני הומו, אבל כבר לא יפה להגיד.
    התגובה האהובה בשרשור
נימרייה​(שולטת)

Re: Snowpiercer, Tribes of Europa and BDSM

נימרייה​(שולטת) • 14 במרץ 2021
deckard כתב/ה:
האם עוד מישהו שם לב שווילפרד ברכבת הקרח הוא בעצם נשלט בארון שבמקרה יש לו פטיש לאמבטיות וחיתוך ורידים?

וכמובן בשבטים של אירופה דמותה של ורברה לא יכולה להיות משהו אחר חוץ מדומינטריקס גרמנייה פטישיסטית.

זה מעניין שיוצרים של סדרות מובילות בוחרים לאפיין את הרשעים שלהם במיניות קיצונית – בידיאסמית. בשני המקרים במקום להדליק הבידאסם יוצר דווקא את התחושה ההפוכה, תחושה של גועל.

עוד מישהו צופה בסדרות האלה?

ראיתם סדרות אחרות לאחרונה שככה הכניסו את הבידאסם כדרך אגב?

כן !!! כן כן כן וחשבתי שאני אתחרפן כשראיתי את הרמיזות הראשונות ב-Snowpiercer
אני לא יודעת אם זה בכוונה כדי ליצור סלידה, אבל זה לא סוד שהחברה שלנו לא ממש מקבלת סדיסטים או מזוכיסטים.
מעניין איך אדם שלא מתעניין בשליטה מתייחס לזה אבל לפחות כרגע (אני בפרק 7) אני לא חושבת שזה נועד לגרום סלידה.
August leaves
August leaves • 14 במרץ 2021
דרקן ראהל כתב/ה:
רק אציין שאין שום חדש באפיון הרעים דרך מיניות. במשך כמה עשורים כל הרעים של הוליווד היו הומואים ולסביות. עד היום ניתן להתקל בסרטי פעולה או מתח אמריקאיים פחות איכותיים, שבהם הרע הוא גבר אירופאי מגונדר ונשי, יעני הומו, אבל כבר לא יפה להגיד.

כן זה הכי שאריות מההייז קוד
king ddm​(שולט)
לפני 3 שנים • 15 במרץ 2021
king ddm​(שולט) • 15 במרץ 2021
דרקן ראהל כתב/ה:

אם אתה מדבר על שבטי אין שם רעים או טובים
אך שני בנין כלם רעים שם בדרך זו או אחרת