סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

כנוע אמיתי ולא שחקן מדופלם.

Caylin​(שולטת)
לפני שנתיים • 30 במרץ 2021

ניצול הוא קינק

Caylin​(שולטת) • 30 במרץ 2021
NonSheep כתב/ה:
כנועים שיודעים את מקומם? המשפט הזה מדליק לי נורה אדומה.

אנשים נפגשים במטרה לספק אחד לשני את הצרכים, זה אמור להיות לשני הצדדים באופן שואף למלא, אחרת זה לא בדסמ - אלא סתם ניצול.

גם אני כסוטה גדול, לרוב מעדיף להתחיל יחסים בסקס ונילי רגיל, להכיר, להבין. ואני לא שוביניסט לחשוב שסקס זה משהו שרק הגבר מרוויח ממנו, שאישה נותנת והגבר מקבל. אני אולי משוגע, אבל סבור שהסקס שלי שווה את הסקס שלה.

כנוע הוא מי שדברים מסוימים עושים *לו* את זה. הוא לא מישהו שמוכן לקבל יחס גרוע בגלל שזה עושה *לך* את זה. הוא לא אחד שמחפש לעשות דברים שלא בא לו ולא מדליקים אותו, רק בשבל להתאים לאיזה "תפקיד" או תווית. את רוצה שמישהו יעשה לך את מה שמדליק אותך? כדאי שתהיי מוכנה לעשות לו את מה שמדליק אותו. אל תצפי שזה יהיה בדיוק ובאופן מלא מה שמדליק אותך. וזה נשמע שאת מחפשת מישהו שנולד בדיוק להתאים לצרכים שלך, שאת לא מחפשת להכיר אותו קודם, ליצור חיבור ועניין שיגרום לו לרצות להתאים את עצמו עבורך.

אמר לי פעם חבר, כשסיפרתי לו על רעיון ליצור אתר דייטינג שמחבר אנשים על פי פטישים שהם מסמנים - שהתאמה צריכה להיות בין אנשים, לא בין פטישים.

אף אחד (או אחת) זה לא "המקום שלו" לספק אותי או אותך. אנשים הם לא מכשירים חסרי נשמה, צרכים, רצונות ותחושות. תבני את הקשר הנכון עם בנאדם שרוצה לספק אותך בגלל שאת אישית חשובה לו. או שתפגשו באיזור המשותף על פי התאמה בין פטישים - אבל לצפות למצוא כנוע "שיודע את מקומו" (שמתאים לך בדיוק לקינקים שלך, לא יותר ולא פחות) נשמע לי לא מציאותי.

אם זה חצי מנחם, נפגשתי עם הרבה שולטות, נשלטות, מתחלפות ואחרים - ולא הייתה לנו התאמה מספקת לקשר ארוך. זה לא אומר שהם לא יודעים את מקומם. פשוט לא התאמנו. בהצלחה לכולנו.

תתפלא לשמוע, אבל אותם נשלטים נהנים מאקט הניצול כמו שאתה נהנה מסקס ונילי עם בחורה שנהנת ממנו בדיוק כמוך.
יש אנשים שהצרכים שלהם הם....... התמסרות מלאה....... ולא סתם..:::: סיפוק גחמות
אדונית והרוכל
אדונית והרוכל • 30 במרץ 2021
מודה לכם על העצות החכמות שלכם.
המשיך לחפש.
וכפי שאמר אלד החכמים כאן , "לכל סיר יש מכסה."
ואכן אולי הפנטזיה מעט שונה.
ממש כמו ימי הביניים. גבירה ומשרת. הכנעה והכניעה, צורך בשליטה ועיצוב אישיות.

מודה לכם. המשך יום מקסים.
Rest​(שולטת)

בהחלט יש

Rest​(שולטת) • 30 במרץ 2021
ואשמח להמליץ icon_smile.gif

פשוט צריך לברור טוב, והחמודים האמיתיים, נתפסים בעולם האמיתי ולא פה.
דברי איתי אם את מעוניינת.

כלל אצבע חשוב לדעתי:
אף אחד/ת לא עושה הכל, מוכן/ה להכל, חסר גבולות וכו'.
קאי רוס​(נשלט)
קאי רוס​(נשלט) • 30 במרץ 2021
האמת שגם אותי כנשלט המחשבה הזאת שהשולטת שולטת בי בכל רגע בחיי נשמע ממש מדליק ואני ממש לא מחפש לגמור בסוף אך עם זאת עדיין ישנם גבולות כמו בכל דבר בחיים.
הקנדי​(נשלט)
הקנדי​(נשלט) • 30 במרץ 2021
לצערי הרב יש כאן המון "פייק-נשלטים". הם אמנם יטענו שהם נשלטים, אבל בפועל הם רואים בך כאובייקט למימוש הפנטזיות שלהם. זה אפילו גרוע יותר משליטה מלמטה, הפייק-נשלטים רק רוצים שתממשי להם פנטזיות שראו בפורנו (מה שאני קורא לו - הפורנואיזציה של הבדסמ).
לצערי אני מעריך שכ80% מהנשלטים כאן הם כאלו.
עבד משועבד{עבד}
עבד משועבד{עבד} • 30 במרץ 2021
לי יש חולשה לשולטות אמיתיות
אני לא אוהב סאדו .
אבל מאוהב בלהיות נשלט.
אני א-חומרני ו א-כספי
אין לי משיכה ורצון לתת דברים חומריים לשולטת.
אני לא סובב סביב זה.
מחפש רק קשר מיני אמיתי . כמו פעם.
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 30 במרץ 2021
הקנדי כתב/ה:
לצערי הרב יש כאן המון "פייק-נשלטים". הם אמנם יטענו שהם נשלטים, אבל בפועל הם רואים בך כאובייקט למימוש הפנטזיות שלהם. זה אפילו גרוע יותר משליטה מלמטה, הפייק-נשלטים רק רוצים שתממשי להם פנטזיות שראו בפורנו (מה שאני קורא לו - הפורנואיזציה של הבדסמ).
לצערי אני מעריך שכ80% מהנשלטים כאן הם כאלו.

למה לצערך? תחשוב על היתרון שלך מולם.
יואליטו
יואליטו • 30 במרץ 2021
אולי לא מצאת כי את נמצאת באתר בדס״מ ולא באתר ״מחפשת ״כנוע״ שמוכן להשקיע בדירה בשבילנו...״
ברצינות?!
אני יודע שזה קשה אבל אפשר ללכת לעבוד (זה אמנם לא נעים כל כך אבל רובינו עושים את זה) ואז מקבלים את הדבר הזה בסוף חודש ואם תתמידי תוכלי לחפש ב-יד 2 דירות להשכרה (זו לשונית כזו תחת הקטגוריה - נדל״ן).

אגב, את מציינת בפרופיל שאת ״לא אוהבת את כל הסשנים שמתחוללים בשנים האחרונות״.
סשנים זה משהו חדש של השנים האחרונות? ובכלל, בתור ״צעירה (25) חדשה מאוד בתחום״ כדברייך, על איזה שנים את מדברת, כשהיית בת עשר?
BlackTiger
לפני שנתיים • 31 במרץ 2021
BlackTiger • 31 במרץ 2021
זה נראה כמו ניצול כספי שאת מחפשת מישהו שיממן לך את החיים בליי קשר לשליטה icon_smile.gif
בהצלחה לכולנו 😘