סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה אתם עושים שבא לכם לבכות?

Kitty frank
לפני שנתיים • 25 במאי 2021
Kitty frank • 25 במאי 2021
פרלין כתב/ה:
בסדר מטפורה, קיבלתי את נזיפתך המוצדקת. 🙌

סליחה מפותחת השרשור... ❤️

כשממש בא לי לבכות, אני גועה בבכי חסר מעצורים. זה לא נעים, אבל עוד לא גיליתי טקטיקה שיכולה לעצור בכי.

דברים שאני (במיוחד) לא מצליחה לעשות כשאני בוכה- להקשיב לאנשים אחרים באמת, להשתכנע שאולי אני טועה ולהגיד להם שהם צודקים. בקושי ברגיל אני מצליחה. כוכב מוזהב ממני לפרלין בלב.

כשאני ממש רוצה לבכות, ואי אפשר אני מתמקדת בדברים אחרים, ומסה לטשטש את עצמי.
כשאני ממש רוצה לבכות ואפשר אני עושה את זה בלב שלם.
כשאני ממש צריכה לבכות ואני לא רוצה, אני פותחת את הנטפליקס וממש מטשטשת את עצמי.
האישה האמיתית​(שולטת)
זה נשמע שברחת מהסיטואציה בשינה שזה מאוד טבעי
המעשה המאתגר יותר זה להתמודד עם הסיטואציה
והרגש שחזק שצף באותו רגע
ואז באמת אתה מסתכל למוות בעיניים.
ScatNerd
ScatNerd • 25 במאי 2021
כשבא לי לבכות אני מקשיב לשירים של אביב גפן. אני לא נלחם בזה, לא מנסה לצאת מזה.. אלא להיפך. אני מוציא את הכל ושוקע בזה עמוק.
זה טוב לבכות מדי פעם, אצלי אני מרגיש שזה כמו ניקוי לנפש. אני משתדל לעשות את זה פעם ב..
מאד קל לגרום לי לבכות, אני בוכה משטויות שאנשים אחרים לא יבינו בכלל על מה ולמה.
robotz
robotz • 25 במאי 2021
מה אני עושה כשבא לי לבכות?
אני בוכה.
רק של עצמי​(אחר)
לפני שנתיים • 26 במאי 2021

אולי סע כבר?! תראה איזה פקק עשית!!

רק של עצמי​(אחר) • 26 במאי 2021
דרקן ראהל כתב/ה:
דומיננטיכנוע כתב/ה:
בוקר אור...?

בבקשה, תפסיק. אף אחד לא רוצה לדעת. קיבלת הודעה אחת, אולי לא לגיטימית, אבל אתה מגיב ומגיב על זה, זה לא ראוי
גם ככה, כמי שלא יודע כלום, מוזר לי מאוד שבהתחלה אמרת שאתה לא יודע מי היא, ועכשיו אתה פורש מגילות של התקשרות ביניכם, זה לא משרה אמון בך.
היא אמרה משהו, אתה ענית, מספיק, בטח בפורום. פשוט תניח לזה, בדיוק כמו שהיא לא המשיכה אחרי אמירה אחת. הכלוב הוא של כולנו, ואנחנו לא צריכים להיות במרק הזה שלא שייך לנו

צודק לגמרי. אני מתנצל. ההסברים אינם נחוצים.

אבל... תגיד... בעניין ניתוח האופי הזריז שלי, בחירת פרסום הודעתך דווקא פה בפורום, רוצה לשתף אותנו בניתוח כולל של הסיטואציה ... ?
חשבתי לעצמי, האם לא הבנת שההודעה שלך קצת מוגזמת..? ..?
מי בדיוק כבודו? איזה טריבונאל שיפוטי מינה אותך? מה פתאום אתה נכנס בינינו..? כן, כן - אתה !

איך תפשת מהר צד? יש לך מידע רב לגבי הנסיבות?
אולי נפתח בדיון קצר בכל מיני שאלות..?
למה אתה בכלל נכנס לדיון בהן.. ? מי אמין, מי עשה כך ומי אחרת?
תגיד, אתה יכול להסביר מדוע "היא" בחרה לפנות אליי בהודעה דווקא בפורום?
מה כבודו יודע לגבי תוכנן של הודעות אחרות, מעשים אחרים? מי אנחנו? מה הסיפור (המרק).. ועוד..

ממש מקווה שהכול טוב אצלך !

אבל, תן לנו קצת פרטיות, דחילאק!

יודע שזו הסטיה ? אנחנו מתחרמנים בטירוף מביצוע מעשים חסרי היגיון בפרהסיה!! לא שמעת עלינו??!

ממש מקווה שאתה נאור ושאין לך בעיה איתנו. האמת, לא כזה השתכנעתי שאתה נאור, נהפוך הוא.
בצער רב, ובתדהמה, עליני להודיעך כי תגובתך "גרמה" לי לחוש שאבד לי האמון בך. כן, אותו אמון שהקפדנו לטוות ביד עדינה ובוטחת במשך השעות? האחרונות.
הלב שלי נשבר! טרגדיה אמיתית!

אל תהיה כזה ניאדרטלי. היא אישה חזקה. בלעדיך, בלעדיי. סמוך עליה, רתום את סוסך הלבן ולך/לכי לישון.

ליל מנוחה icon_smile.gif אנחנו בסוף. מבטיח. מתנצל על ששלוותך הופרה. אלו פרפורי הגסיסה של הלב, קורה שלפתע יש עוויתות שרירים. ממש לא רצוניות. סליחה.

דיקליימר: פוסט זה נכתב בשעה מאוחרת למדי. העורך הלשוני מוזמן לשלוח לי הצעות לתיקונים בפרטי.

למה שאחרי שואללה מה זה עצרתי את עצמי עכשיו! ממש לא בא לי שוב פעם!

אז תגידו לו! שאם הוא יכתוב על טעויות של אנשים בפומבי, אני יכנס בו ובאמאמא של הדביל הזה !! (כן, אין א' בכל החלק הזה! לא מתאים לך? תזדיין/תזדייני - לא יודע, לא זוכר ולא ממש מעניין אותי )

אני רגוע מאוד. הכול בסדר. ממש נהנה. זה רק משחק.

למי שלא ירד לסוף דעתי, כפי שיש לקות ירד ממכבר, אלופכם, דרקן קשישא, האיש והאגדה, ירום הודו - החיים, החיים הם בסך הכול רק משחק icon_smile.gif

פששש. האנונימיות הזו? מי המציא אותה? המצאה גאונית!!

מחליף תמונת פרופיל למדשן זבל (ושכל) תעשייתי!

יש מצב תעשה את העבודה. נראה לי..
מטפורה

Re: אולי סע כבר?! תראה איזה פקק עשית!!

מטפורה • 26 במאי 2021
רק של עצמי כתב/ה:
דרקן ראהל כתב/ה:
דומיננטיכנוע כתב/ה:
בוקר אור...?

בבקשה, תפסיק. אף אחד לא רוצה לדעת. קיבלת הודעה אחת, אולי לא לגיטימית, אבל אתה מגיב ומגיב על זה, זה לא ראוי
גם ככה, כמי שלא יודע כלום, מוזר לי מאוד שבהתחלה אמרת שאתה לא יודע מי היא, ועכשיו אתה פורש מגילות של התקשרות ביניכם, זה לא משרה אמון בך.
היא אמרה משהו, אתה ענית, מספיק, בטח בפורום. פשוט תניח לזה, בדיוק כמו שהיא לא המשיכה אחרי אמירה אחת. הכלוב הוא של כולנו, ואנחנו לא צריכים להיות במרק הזה שלא שייך לנו

צודק לגמרי. אני מתנצל. ההסברים אינם נחוצים.

אבל... תגיד... בעניין ניתוח האופי הזריז שלי, בחירת פרסום הודעתך דווקא פה בפורום, רוצה לשתף אותנו בניתוח כולל של הסיטואציה ... ?
חשבתי לעצמי, האם לא הבנת שההודעה שלך קצת מוגזמת..? ..?
מי בדיוק כבודו? איזה טריבונאל שיפוטי מינה אותך? מה פתאום אתה נכנס בינינו..? כן, כן - אתה !

איך תפשת מהר צד? יש לך מידע רב לגבי הנסיבות?
אולי נפתח בדיון קצר בכל מיני שאלות..?
למה אתה בכלל נכנס לדיון בהן.. ? מי אמין, מי עשה כך ומי אחרת?
תגיד, אתה יכול להסביר מדוע "היא" בחרה לפנות אליי בהודעה דווקא בפורום?
מה כבודו יודע לגבי תוכנן של הודעות אחרות, מעשים אחרים? מי אנחנו? מה הסיפור (המרק).. ועוד..

ממש מקווה שהכול טוב אצלך !

אבל, תן לנו קצת פרטיות, דחילאק!

יודע שזו הסטיה ? אנחנו מתחרמנים בטירוף מביצוע מעשים חסרי היגיון בפרהסיה!! לא שמעת עלינו??!

ממש מקווה שאתה נאור ושאין לך בעיה איתנו. האמת, לא כזה השתכנעתי שאתה נאור, נהפוך הוא.
בצער רב, ובתדהמה, עליני להודיעך כי תגובתך "גרמה" לי לחוש שאבד לי האמון בך. כן, אותו אמון שהקפדנו לטוות ביד עדינה ובוטחת במשך השעות? האחרונות.
הלב שלי נשבר! טרגדיה אמיתית!

אל תהיה כזה ניאדרטלי. היא אישה חזקה. בלעדיך, בלעדיי. סמוך עליה, רתום את סוסך הלבן ולך/לכי לישון.

ליל מנוחה icon_smile.gif אנחנו בסוף. מבטיח. מתנצל על ששלוותך הופרה. אלו פרפורי הגסיסה של הלב, קורה שלפתע יש עוויתות שרירים. ממש לא רצוניות. סליחה.

דיקליימר: פוסט זה נכתב בשעה מאוחרת למדי. העורך הלשוני מוזמן לשלוח לי הצעות לתיקונים בפרטי.

למה שאחרי שואללה מה זה עצרתי את עצמי עכשיו! ממש לא בא לי שוב פעם!

אז תגידו לו! שאם הוא יכתוב על טעויות של אנשים בפומבי, אני יכנס בו ובאמאמא של הדביל הזה !! (כן, אין א' בכל החלק הזה! לא מתאים לך? תזדיין/תזדייני - לא יודע, לא זוכר ולא ממש מעניין אותי )

אני רגוע מאוד. הכול בסדר. ממש נהנה. זה רק משחק.

למי שלא ירד לסוף דעתי, כפי שיש לקות ירד ממכבר, אלופכם, דרקן קשישא, האיש והאגדה, ירום הודו - החיים, החיים הם בסך הכול רק משחק icon_smile.gif

פששש. האנונימיות הזו? מי המציא אותה? המצאה גאונית!!

מחליף תמונת פרופיל למדשן זבל (ושכל) תעשייתי!

יש מצב תעשה את העבודה. נראה לי..

אבל אחי, בזה בעיקר חשפת כאן שאתה ניק כפול של אותו בחור. 😮 למה שתעשה כזה דבר?
Snitch
Snitch • 26 במאי 2021
לפעמים נדמה שהתחביב העיקרי של דרי הכלוב הוא להתנשא
טלי35​(שולטת)

Re: ממש קשה ,תתמודד

טלי35​(שולטת) • 26 במאי 2021
פרלין כתב/ה:
האישה האמיתית כתב/ה:
פרלין כתב/ה:
זה אכן קשה. יש מצב שתערכי?

למה שלא תערכי פשוט? איזה מסע צלב נסער על טעות בעברית שתכלס כולם עושים.
זה לא יוריד מכבודך וזה יעזור להבהיר את השאלה שלך.

ואם חטאנו בחוסר רגישות, אז סליחה. אני מבינה שזה יכול להרגיש חרא כשאת בסערת רגשות ויושבים לך על הדקדוק. אבל את אומרת שזה היה לפני כמה חודשים, אז מה אכפת לך לתקן? אפילו סתם, בשבילנו הפלצנים שזה מפריע להם. 🙏

אי אפשר לערוך הודעה בפורום אחרי שעובר זמן מסויים.

מעבר לזה גם לי היה נראה קצת מוזר שאתם יוצאים עליה על טעות קטנה. כשנסערים יכולים להתבטא לפעמים בצורה לא מדוייקת וזה ברור מאיך שהיא כתבה שהיא במצוקה.

לפעמים נכון יותר בעיני לשחרר וזהו.
להתייחס לגופו של עניין ואם חייבים ממש - לשלוח הודעה בפרטי.