צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

איפה הכרתם את בן/בת הזוג שלכם?

Skyfall​(שולט)
לפני שנתיים • 6 ביולי 2021
Skyfall​(שולט) • 6 ביולי 2021
אנחנו נפגשנו ממש כאן בפעם הראשונה לפני כשלוש שנים...ומקריאת התגובות עד כה, הופתעתי לראות עוד כמה זוגות שנפגשו כאן ומחזיקים מעמד לאורך זמן.

זה בהחלט מביא זווית אחרת לדיעה הרווחת שאהבה (מילה אסורה פה?) אפשר למצוא בכלוב.

אניווי - פניתי אליה ממש כאן והיא די מיסמסה אותי....זה היה קשה עבור שולט קשוח עם אגו ובאמת זה היה הסירוב הראשון שקיבלתי. באותו רגע גיבשתי שתי החלטות משנות חיים - פלטפורמות אנונימית הם לא בשביל והנשלטת הזאת תהיה שלי.

חצי שנה אחר כך היא היתה לשלי ומאז עברו שלוש שנים.
hrgiger
hrgiger • 6 ביולי 2021
את בן זוגי לשעבר הכרתי כאן, בצ'אט. היינו עשר שנים יחד והקשר היה בדס"מי לפרקים. לא יכולתי לאחל לעצמי זוגיות טובה יותר וגבר נכון יותר.

את הנשלט שלי גם הכרתי כאן, לפני חמש שנים (נראה לי). התחיל מתגובות בבלוגים, עבר לצ'אט, נפגשנו והוא קולר וברח אחרי חצי שנה בערך. אחרי כמה זמן נוצר קשר מחדש והוא שלי מאז. הקשר היררכי ובדס"מי, תמיד.
FlowerKitty​(אחרת)
FlowerKitty​(אחרת) • 6 ביולי 2021
את בן זוגי לחיים הכרתי בקבוצת פייסבוק. לא כזו שמיועדת להיכרויות, כזו שעוסקת בנושא מסויים שלא אחשוף פה כדי שזה לא יהיה פרט מזהה מדי (: הפרסונה הוירטואלית שלו בקבוצה מצאה חן בעיניי. אני התחלתי איתו. אנחנו ביחד כבר תשע שנים ((((((((:
FlowerKitty​(אחרת)
FlowerKitty​(אחרת) • 6 ביולי 2021
אה, והקשר שלנו לא כולל בדס"מ בכלל כי הוא, בן זוגי, ונילי לגמרי (יש חיה כזאת! מוזר אבל קיים).
זה לא מפריע בשום צורה, כי אני נהנית מאוד גם מסקס ונילי ושלנו נהדר, וכי הזוגיות הוגדרה כפתוחה מלכתחילה ויש לי כמה בדס"מ שאני רוצה בקשרים נוספים.
heisenberg​(שולט)
heisenberg​(שולט) • 6 ביולי 2021
הכרתי את גרושתי באתר ואת אישתי הנוכחית באתר...
כלובי שם לי צ'ק ב2 חתונות
קצת חנון קצת מופרע​(מתחלף)
לפני שנתיים • 10 ביולי 2021

הכרתי פה

אם אקסית גם נחשב ,אז אחת האקסיות שלי שיצאנו 5 שנים יחד הכרתי פה באתר.