בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה קשה להכיר? מעל עשור ולא הכרתי

↑ ↓
BizarreMind​(נשלט)
לפני חודש • שלישי, 27 ביולי 2021, בשעה 18:07
BizarreMind​(נשלט) • שלישי, 27 ביולי 2021, בשעה 18:07
גם לי באופן אישי קשה להכיר כאן, בעיקר בגלל שאני שונה ולא נורמטיבי כמו רוב האנשים שגולשים באתר הזה (וטוב שככה). אני לא אשנה את מי שאני או אעשה דברים שאני לא שלם איתם רק כדי ליצור לעצמי סיכויים (לכתוב בלוג, לצאת לאירועים חברתיים..וכו'). גם ככה סוג האנשים שאני רוצה למשוך אלי זה כאלה שמבינים את הראש שלי. ואם אין כאן בכלל כאלה אז כנראה שזה לא המקום שאחד כמוני אמור להכיר בו. אם אני לוזר פריק אז אני גם מעוניין להכיר שולטת שמחפשת לוזרים פריקיים כמוני.

You may not be everyone's cup of tea but you're someone's double shot of whiskey
Zord​(מתחלף)
לפני חודש • שלישי, 27 ביולי 2021, בשעה 18:36
Zord​(מתחלף) • שלישי, 27 ביולי 2021, בשעה 18:36
אני בעד שכל הנשלטים פה יחברו כוחות, עם כל הכסף המשותף אפשרי להקים אי של נשלטים באיזו מדינת עולם שלישי ולמצוא שולטות מקומיות (שמה ביחס לאוכלוסיית הגברים המקומית אתה קריסטין גריי).

אבל לא יקרה, כי אתם נהנים לסבול בו שנים על גבי שנים..זה חלק מהמאזוכיזם שלכם..
shai23
לפני חודש • שני, 9 באוגוסט 2021, בשעה 20:03
shai23 • שני, 9 באוגוסט 2021, בשעה 20:03
האמת שהיחס שולטות נשלטים הוא נוראי לצד של הנשלטים(גברים ספציפית).
כל הגברים פה שמבלבלים את השכל שזה בגלל פרופיל/ביטחון ושאר חרטא שגורם להם להרגיש יותר טוב עם עצמם זה סתם שטויות, ומספיק להסתכל על הסטטיסטיקות שיש באתרים השונים.
https://www.psychologytoday.com/intl/blog/unique-everybody-else/201307/bdsm-personality-and-mental-health
בקישור הזה מראים איך 8% מהנשים רק הן דומיות, וזה יכול לכלול גם שהן פשוט אוהבות להיות למעלה.
https://www.quora.com/In-the-BDSM-community-are-there-more-Dominants-or-submissives
בקישור פה אפשר לראות את הנתונים של fetlife:
Subs+Slaves = 67,553
Domes + mistresses = 11,540
כשלדעתי מספר הדומיות האמיתי קטן יותר, ונכלל שם גם או נשים לא דומיות שמחפשות כסף פינדום וכו', או גברים שמחפשים קצת להתבלט, אף אחד לא ישקר שהוא נשלט כנראה בכל מקרה, כי למה שמישהו ירצה לטבוע לתוך כמות הנשלטים המטורפת שיש?

בכללי גם לגבר ונילי קשה למצוא בחורה, על כל 100 החלקות ימינה בטינדר אם אתה אטרקטיבי ממש תקבל אולי מאץ' אחד
עכשיו תכפיל את זה באחוזון שלך בתור נשלט ו..
Big Johnny​(שולט)
לפני חודש • שני, 9 באוגוסט 2021, בשעה 21:33
Big Johnny​(שולט) • שני, 9 באוגוסט 2021, בשעה 21:33
אני הכרתי פה בחורות ואפילו היה לי קשר של 5 שנים עם מישהי מפה.
תבדוק את עצמך מה אתה עושה לא בסדר.
Zord​(מתחלף)
לפני חודש • שלישי, 10 באוגוסט 2021, בשעה 01:41
Zord​(מתחלף) • שלישי, 10 באוגוסט 2021, בשעה 01:41
לא כולם מטר 90 עם עיניים כחולות ג'וני חח