שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

סקר שעירות או מגולחות

פיט
לפני שנתיים • 1 באוג׳ 2021
פיט • 1 באוג׳ 2021
מעדיף חלק
''''''''''
'''''''''' • 1 באוג׳ 2021
FlowerKitty כתב/ה:

לתת לך את הbenefit of the doubt שאתה פשוט מקדיש לזה זמן מחשבה ותגיב גם על החלקים האלה אחר כך?

לא לתת.
ברור לי שלכל כלל יש יוצאים מן הכלל ולכן אני לא רואה טעם להגיב לדוגמאות נקודתיות. ע"ע את ובן זוגך.
גם פטישיסטים של כוס שעיר נשמע לי כמו נישה מצומצמת, ובלאו הכי זה לא אומר שהם לא נמשכים לכוס מגולח.
חוץ מזה, לא באתי לפה כדי להשתכנע בדעה אחרת משלי.
''''''''''
FlowerKitty כתב/ה:

והוא, הגבר הזה שאני מכירה כ"כ מקרוב וחיה איתו כ"כ הרבה שנים, חושב ששעיר יותר יפה.

יודעת מה, אני גם לא כל כך בטוח שהוא היה מתבאס אם היית מגלחת.
אבל הוא פשוט אוהב אותך ולא מתערב לך ונהנה ממך וכמובן שלא הייתי מצפה ממנו לשום דבר אחר.
FlowerKitty​(אחרת)
FlowerKitty​(אחרת) • 1 באוג׳ 2021
חבל בעיניי שזו הגישה שלך בדיונים פה, כי אני דווקא בגישה של לבוא אמנם לא *כדי* להשתכנע בדעות אחרות משלי, אבל כן כדי להתדיין ברצינות ולפעמים אפילו להשתכנע ולשנות את דעותיי כשמביאים לי הסברים מנומקים מספיק, במקרים שמתברר לי שאני אשכרה משתכנעת מהנימוקים, לגמרי או חלקית. בקיצור, אני בגישה של באמת לבוא לדיונים כאן ובמקומות אחרים בראש פתוח. וכבר שיניתי דעות בעבר בעקבות דיונים באינטרנט.

כמובן שלגיטימי גם לבוא בגישה אחרת, כזו של לדבוק בדעתך no matter what. ואין לי רצון או יכולת להכריח אותך להשתנות. אבל זה חבל בעיניי שזו הגישה שלך, כי למרות שאתה מעצבן אני דווקא מחבבת אותך, רק אומרת (:
ומטופש וחבל בעיניי שכדי לא לשנות את דעותיך הנחרצות אתה בוחר, לדעתי, לספר *לעצמך* סיפורים שקריים על זה שמקרים שהם בעצם די נפוצים הם סתם אנקדוטליים ויוצאי דופן.
FlowerKitty​(אחרת)
FlowerKitty​(אחרת) • 1 באוג׳ 2021
NobleSavage כתב/ה:
FlowerKitty כתב/ה:

והוא, הגבר הזה שאני מכירה כ"כ מקרוב וחיה איתו כ"כ הרבה שנים, חושב ששעיר יותר יפה.

יודעת מה, אני גם לא כל כך בטוח שהוא היה מתבאס אם היית מגלחת.
אבל הוא פשוט אוהב אותך ולא מתערב לך ונהנה ממך וכמובן שלא הייתי מצפה ממנו לשום דבר אחר.

הוא לא היה מתבאס אם הייתי מגלחת, כנראה, בדיוק כי מה שאמרת - הוא נורא אוהב אותי וחשוב לו לתת לי חופש מוחלט לגבי הגוף שלי, כי הוא יודע שזה חשוב לי. אז כנראה שאם הייתי מתחילה פתאום לגלח הוא היה זורם עם זה בכיף.
אבל הוא אומר לי בבירור שהוא מעדיף שעיר באופן כללי, ואני מאמינה לו, כי למה לי לא להאמין לבן הזוג שלי שיש לי כ"כ הרבה כנות איתו? ולמה כשהוא מאונן לבד על פורנו הוא נוטה הרבה פעמים לחפש דווקא סרטונים ישנים שבהם הנשים לא מגולחות? שוב, אלו עובדות. לא דברים שהוא מספר או משקר בשבילי. דברים מרגעים מצחיקים של זוגיות שבהם אני חוזרת הביתה באמצע היום כשהוא עובד מהבית ובטעות תופסת אותו על חם כשהוא עסוק בענייניו האינטימיים (:
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 1 באוג׳ 2021
היתה פעם שקבעתי תור ראשון להורדת שיער בלייזר בלי לדבר על כך עם בן הזוג שלי באותו הזמן. אבל כשהגעתי לשם וחיכיתי בתור, דיברנו בפון. כשהוא שמע שאני מתכוונת לייצר נזק פרמננטי לשיער ב״מפשעות״ ובתי השחי, הוא פשוט רשף מעצבים. סוף דבר, חזרתי כלעומת שבאתי, בלי לבצע את הטיפול.

גברים ונשים שאוהבים נשים, מוצאים בדר״כ גירוי באדם עצמו, ואז בנשיות עצמה, ואז בהתגלמות הפיסית שמורכבת מאין סוף אלמנטים. אם נמשכים לאותה אישה, יופיעו תחושות גירוי מגוונות במופעים קצת שונים של הגוף שלה, ובביטויים שונים שלו. למה לוותר על זה? למה לא לשייט בכל המקומות שהגוף והנפש מאפשרים חוויה?
''''''''''
בכוח, רוצה לשייט בכל המקומות השעירים בגופך.
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 1 באוג׳ 2021
כרגע תצטרך להסתפק בגבות-ריסים, ובשיער הראש. (:
Grey / Green
Grey / Green • 1 באוג׳ 2021
שאלה קלה. אני מעדיף אותן עם ראש מגולח ואם אפשר, לגלח אותו בעצמי.