ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה אתם הכי אוהבים בבדסמ?

the rain song
לפני שנתיים • 1 באוג׳ 2021
the rain song • 1 באוג׳ 2021
הכלוב - בסך הכל אני אוהבת את האתר הזה. ולמרות שמעולם לא הייתי שמרנית יותר מידי ואין ספק שקראתי וראיתי כאן כמה דברים שגרמו לי להצמיד את הרגליים חזק חזק. הפתיחות שלי וההבנה לדברים דיי פסיכים גדלה. לא שאעשה משהו עם זה אבל אין ספק שלמדתי דבר או שניים בכל מה שקשור לליברליות. וחוץ מזה, לדבר על מה שקורה כאן, עם פרטנר ראוי, זה תמיד מצחיק ונותן מלא סיבות להתנשאות.

פנטזיות - אין לי שום כוונות להגשים את רוב הפנטזיות שלי ואני לא מתעסקת איתן יותר מידי אבל אני מודה שהן אחראיות לאורגזמות דיי חביבות בדרך כלל. משהו שלא היה לפני ההכרות עם העסק. אני לא שייכת לחבר'ה שידעו כבר בגן, למי שפספס.

הניק והבלוג - ללא הבדסמ ריין לא היתה קיימת וכנ"ל הבלוג המדהים והמעולה שלי. אפשר לאהוב או לא לאהוב אותי ואת ריין אבל אני מחבבת אותה מאוד וכבר אמרתי בעבר שהיא הרבה יותר נחמדה, שווה, חכמה ולוהטת ממני.

הדאווין - בתור אחת שלא מסתירה את זהותי הסודית יש משהו שתמיד מלבב אותי כשאנשים מתמלאים במבט הסקרני הזה ובהערכה מחודשת אלי כשאני מספרת על העסק. נסו להגיד למישהו שלא יודע כלום "הייתי שנה במערכת יחסים סאדו מאזוכיסטית" ותבינו על מה אני מדברת. זה שבתכלס הייתי מתה לעשות את כל מה שעובר להם בראש ואני אפילו לא מתקרבת לחיים הסוערים שנדמה להם, את זה הם לא יודעים. עדיין המבט הזה... יש בו קטע. כמובן שמול אנשי הבדסמ אני תמיד מזדהה כוונילית. גם כאן יש דאווין מסויים.

האנשים - זה נושא מאוד בעייתי כי נגזר גורלי והיה לי הכבוד המפוקפק להכיר ולפגוש ואף להיות במערכות יחסים עם כמה מהאפסים הגדולים שהכרתי בימי. לא מדובר רק על גברים ולא רק על פרטנרים לסקס וכאלה. ובכל זאת, היה לי גם הכבוד להכיר כמה אנשים שווים מאוד והם היחידים שהצליחו להעביר אלי את התחושות שלהם לגבי העסק ולמה ומדוע הם עושים את מה שעושים. כשאני משווה את זה לכל מיני דברים שאני קוראת כאן ולא נתחיל בכלל לדבר על מה שאופן אישי נתקלתי בו, אני מבחינה בהבדל ויודעת שיש גם אמת, חיבה, כבוד, אהבה, אנושיות, חוכמה והרבה רגישות בעניין. זה נורא נדיר והכרתי והערכתי בודדים ספורים. אבל עצם זה שהם ישנם, זה סימן שלא הכל דבילי ויש תקווה לאנושות.

התמסרות - גולת הכותרת של הבדסמ עבורי. ההתנהלות שלי מול בני הזוג שלי כל חיי היתה תמיד אותו דבר. זה לא עזר לי לא שם ולא כאן. אבל היי, אני זו אני, מה שנקרא, ואין לי צורך בטייטל ובפוזה. יחד עם זאת, למדתי שפעם בדור מגיע גבר שמדליק את המערכת ומסוגל להתמודד עם רמות ההתמסרות שלי בלי להבהל ואפשר אכן לגעת בשמיים או לפחות כמה ס"מ מעל הגובה שלי. ואז זה דיי נחמד, יש רגעים של נחת. לשמחתי האיש והאגדה הגיע והנושא הזה ממשיך להתפתח כל הזמן ובניגוד למערכות יחסים קודמות שלי, הנוכחית רק מתעצמת עם הזמן ולא דועכת.
וזה באמת קטע נהדר בבדסמ שלי שאני מאוד אוהבת.
ivy​(נשלטת)
ivy​(נשלטת) • 1 באוג׳ 2021
הפגיעות. הרוך.
ועוד ממתקים בסגנון שלא יוצאים ממני בשום מקום אחר.
MyLexicon
MyLexicon • 1 באוג׳ 2021
"שתסתמי" אשכרה יכול לעבוד לשם שינוי
😅
JunkyRuby{MyLexicon}
JunkyRuby{MyLexicon} • 1 באוג׳ 2021
זאלופון כתב/ה:
האופן שבו אישה חכמה ומרשימה הופכת ליצור מושפל ומבויש, כנוע ונזקק שלא שולט במה שקורה לו.

ברור מאמי
ברור icon_smile.gif
JunkyRuby{MyLexicon}
JunkyRuby{MyLexicon} • 1 באוג׳ 2021
את השקט.
ארגמןן​(אחרת)
ארגמןן​(אחרת) • 1 באוג׳ 2021
לגעת בצדדים בי שאני לא יכולה לגעת ברגיל. זה מביא לי חיבור לעצמי
eyall{hrgiger}
eyall{hrgiger} • 1 באוג׳ 2021
את האפשרות להיות בלי מסיכה, בניגוד לחיי היום יום.
Hussy
Hussy • 1 באוג׳ 2021
את הקצה. את המלוכלך ואת האסור. את הרגעים שנוגעים בעצבים חשופים ואת ההרגשה שהבטן התחתונה שלי מתערבלת מבפנים כשזה נוגע שם. את המילים המדויקות והחדות שיכולות לירות חץ לכוס. את ההתמסרות האמיתית, החייתית והמיוחמת. את זה שבמרחב הזה הכל מותר, בעיקר להיות.
ואז עוד קצת טינופת.
Cafe​(שולט)
Cafe​(שולט) • 1 באוג׳ 2021
אותה!