סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אקט עם כמה משתתפים על נשלטת

בוורלי
לפני שנתיים • 18 באוג׳ 2021
בוורלי • 18 באוג׳ 2021
נשמע שהייתה בדיסוציאציה.
לא להאמין הדברים שעושים בשם אלוהי הבדסמ.
על גבול האונס.
תגובות שמגנות על האקט ומפרגנות לאקטים דומים - חסכו ממני. לא אתייחס מראש.
שרוןן
לפני שנתיים • 19 באוג׳ 2021
שרוןן • 19 באוג׳ 2021
אני רק אשמח לדעת
לא יצא לאף אחד מכם להיות במועדונים בברלין או אמסטרדם בהם יש אפשרות לזיין נשים בלי שאתם רואים מי היא ומה מצבה? כל מיני אופציות של נשים קשורות מאחרי מחיצה או עם חור למקום הנכון?
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 19 באוג׳ 2021
DomiNA O Hera כתב/ה:
אם יש ספק אז אין ספק ..

מקוה לפחות שהאדון שולט הזה הקפיד שתלבישו קונדום.

אותי אישית הסיטואציה מזעזעת .

בואו נבהיר רגע - קונדום הוא אמצעי אחד במניעה של הידבקות במחלות מין. יש לו אחוזי הצלחה, אך הם רחוקים מלהיות 100%.

קונדום יכול להיקרע, יכול לכסות חלקית או לזוז תוך כדי הפעילות. כשמחליפים קונדום יתכן שיש מעבר נוזלים בין צד א לצד ב. ושאר דרכים שבהן קונדום נכשל בהגנה.

כדי להגן על כל המעורבים באירוע כזה ולהקטין את הסיכון שכולכם שותפים לאירוע super spreader יש עוד כמה חוליות בשרשרת שרצוי לדבר עליהן.

בדיקות:
בדיקות נותנות תשובה לגבי האם בזמן הבדיקה נמצאו נוגדנים ו/או נוכחות של זיהום פעיל.
לכל אחת מהמחלות שמועברות ע"י יחסי מין יש תקופת חלון - שבה אדם עלול להיות מידבק אך לא יתגלה כחולה.
כך שיתכן שאדם עם בדיקות שכולן שליליות עדיין ידביק.
לבדיקות יש גם באחוזים מסוימים טעויות לשני הכיוונים - דיווח שלילי כשיש חיובי ודיווח חיובי כשהמצב שלילי.

התנהגות:
חוליה נוספת בהגנה היא כיצד כל אחד מהמשתתפים שומרים על עצמם ועל השותפים שלהם. די ברור שבאיסוף של אנשים מקריים מהאינטרנט שמוכנים לומר הכל כדי לזיין ושימצצו להם יש רמת סיכון גבוהה יותר מאשר עם אנשים שמוכרים ושהם מקפידים על מין מוגן.

רצוי לשלב בין כל האמצעים כדי להמשיך ליהנות במקום לבקר רופאים ומרפאות.
L U C I F E R

Re: אקט עם כמה משתתפים על נשלטת

L U C I F E R • 19 באוג׳ 2021
שרוןן כתב/ה:
שלום לכלום

לפני כמה ימים חבר הזמין אותי אליו לאקט על הנשלטת שלו. היא גרה אצלו כמה ימים והוא רצה כחלק מהחינוך שתרגיש כנה גברים בערב אחד.
הגעתי אליו לדירה והיינו שם עוד 2 חברה שהכרתי מהעבר הכרות שטחית.
ואז הגיעה הבחורה הנשלטת כאשר היא על 4 עם קולר פלאג בטוסיק ומסכת פנים ועיינים. האדון שלה (החבר שלי) הוביל אותה...
כאשר היא הגיעה אלינו היה מאוד חם וסוער. היא הייתה טובה. אבל הרגשתי שהלב שלה לא בסקס. היא מצצה טוב לכולנו... אבל הייתה מופנמת. לא השמיעה קולות. קרה כזאת. באה לעשות את העבודה והרגשתי שהיא לא עמוק בתוך זה..
אני חייב לציין שאין לי מושג איך היא ניראת וכל האקט היא לא ראה אותנו ולא ראינו לה את הפנים...
גם שחדרנו לה בכוס ומאחורה היא כמעט לא זזה ולא הרגשתי שהיא עד הסוף איתנו...

מישהו/י היה באקט כזה? חווה את החוויה כשולט/ת נשלט/ת

היה לי קצת יסורי מצפון שלקחתי חלק באקט כזה למרות שהאדון היה מרוצה וטען שגם לה אחלה...

אשמח לשמוע מכן/ם

הייתי פעם אחת בחיי בשלישיה עם חבר וידידה. פעם אחת יותר מדי. בתור בן-אדם שקורא אנרגיה ברמה גבוהה, כמות האנרגיה השלילית שעטפה אותנו בלילה ההוא הייתה כל-כך עצומה שמאז אני לא מסוגל יותר לעשות סקס מחוץ לאהבה ובטח שלא במסגרת שהיא לא מונוגמית. שלושת הצדדים הצדדים בלילה הזה היו מנוצלים לחלוטין על-ידי יצרים הרסניים שמגיעים ממקומות ריקניים ורמות תודעתיות נמוכות. עבדים לתאווה, מבלי להבין כמה הדבר הכל-כך ממכר הזה יכול בשנייה להיות הגורם המייסר ביותר שלך. וכמה בקלות זה יכול להוות אסקפיזם לא בריא והרס-עצמי כמו שרבים ורבות פה בכלוב חווים מדי יום.
Pollux​(שולט)
Pollux​(שולט) • 19 באוג׳ 2021
נשמע נוראי,
נוראי לה, נוראי לו, נוראי לכם.
זה שמישהי נשלטת לא אומר שהיא הפסיקה להיות בן אדם, כשנשלטת מתנתקת לך בצורה כזאת אתה חייב לעצור ולהבין מה קרה ומה גרם לזה.
זה שהוא מחזיק במשוכות ו"שולט" שלה לא אומר שהוא שולט. חוסר תשומת הלב הזאת לאדם ולאנושיות שמעבר לנשלטת צריך לגרום לכל אדם להתנער ולעצור את זה.
שליטה בלי תשומת לב לפרטים היא לא שליטה היא סתם התעללות שיש מצב ממש טוב שהיא אפילו לא מבינה שהייתה כזאת.
שוטה הכפר

אתה צריך להרגיש לא טוב.

שוטה הכפר • 19 באוג׳ 2021
השולט הביע עניין? שאל אם היא בסדר?
אני באופן אישי הייתי מבקש לדבר איתה קודם או מנסה לברר תוך כדי אם היא בסדר.
מהסיפור שלך, אני לא רואה ממש שליטה, אלה העברת תורות על בחורה שלא אמרה לא.
ייתכן ונהנתה (בספק), ייתכן וסבלה.
בכל אופן זה נראה לי מהצד יותר ניצול, אם זה מה שהבחורה רוצה, אין סיבה לא להתחיל עם מוזיקה ,שיחה של תיאום ציפיות וכוס יין
עבד משועבד{עבד}
עבד משועבד{עבד} • 19 באוג׳ 2021
זה נשמע כמו נשלטת בתשלום.

1. ציטוט: "הגיעה הבחורה הנשלטת... האדון שלה הוביל אותה"
במקום לכתוב : הגיע האדון עם הנשלטת שלו.
2. ציטוט:" מצצה טוב לכולנו"
3. ציטוט :"באה לעשות את העבודה"
4. ציטוט: "היה מאוד חם וסוער ,היא הייתה מופנמת וקרה"
5. אחרי שגמרתי היה לי יסורי מצפון כי שלמתי ולא קבלתי שירות טוב .
6. ציטוט :"אבל לא ראינו את הפנים שלה והיא גם לא ראתה את שלנו."
7. ציטוט "גם באמסטרדם יש משהו כזה. זונה שלא רואה אותך ואתה לא רואה אותה."
Lucerna​(נשלטת)
Lucerna​(נשלטת) • 19 באוג׳ 2021
אפטיות\התנתקות זו דרך לברוח ופשוט לא להיות
האדון שלי בזמנו שם לב לזה אבל במקום להבין את הסיטואציה הוא כעס שהפסקתי לגנוח icon_sad.gif
אני חושבת שהיה עוזר לי אם אחד המשתתפים היה שם לב לזה ומתייחס אלי..גם אם בדיעבד
Siren M
לפני שנתיים • 20 באוג׳ 2021
Siren M • 20 באוג׳ 2021
בעיני, ורק בעיני,
קראתי פה כרגע על חבורת אפסים שמוציאה לבדסמ שם רע...אבל העיקר שיש לזה כותרת..