שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

עוד אכזבה...?

מיעומלכה
לפני שנתיים • 7 בספט׳ 2021

עוד אכזבה...?

מיעומלכה • 7 בספט׳ 2021
יצאתי עם בחור, לא מכאן, סתם מאפליקציית הכרויות ונילית.
לא הפנים הכי יפות, אבל גוף טוב וגבוה, צעיר ממני, גם היה לנו חיבור ממש טוב ואהבתי את הבגרות והגישה שלו לחיים.
אבל ברגע שהתחיל לדבר על מיניות ושכמעט כל הקשרים שלו היו סטוצים נעתי באי-נוחות, זה מראה על תבנית מסוימת.
אני הבהרתי לו שאני לא בקטע של סטוצים ולוקח לי זמן לבנות חיבור עם בנאדם, להרגיש נוח ולהכיר באמת את הגוף אחת של השנייה.
כשנפגשנו לא עברו כמה דקות והוא ישר ביקש לנשק אותי, היה לי הרפס על השפתיים וחשבתי שזה ירתיע אותו - נחשו מה, החזיק בדיוק 6 דקות. נישק אותי בכל זאת.
ישר שלח ידיים, והיינו במקום ציבורי, נכון שזה היה מקום שקט ולא היה סביבנו אנשים אך כל פעם ניסיתי "להרגיע" אותו. כן מעוניינת בו, כן נמשכת אליו, כן הוא סקסי בעיניי אבל - תירגע!
לא היה לי נוח בציבור, לא היה לי נוח עם זה שבקושי דיברנו וגם מניסיון עבר שלו לא רוצה להיות סטוץ וביי.
הוא אמר כל פעם מצטער אבל את ממש מצא חן בעיניי, לא היה לי הרבה זמן חיבור כזה, בד"כ דווקא אני איטי וכאלה.. אני כזה, אוקיי, אבל עדיין תירגע. לא התרגשתי מהמילים שלו, אני יודעת שבחור שמחמיא ככה כל כך מהר זה כנראה גם יעבור לו מהר.
למחרת התכתבנו, התעניין בי, התעניינתי בו בחזרה והוא רצה להיפגש בערב.
שוב פעם האגריסיביות הזאת שהבהרתי לו שאני לא מוכנה איתה.
הייתי צריכה איזה דקה והוא שאל "הכל בסדר?" עניתי לו שאני לא יודעת אם ככה אתה רגיל מבחורות קודמות או שזה קטע אינסטינקטיבי שלך אבל קשה לי עם זה.
אמר שינסה..
למחרת המשכנו לדבר, דיברנו בכלל על העבודות הקודמות שלנו והתנהלו בהקלטות, פתאום נעלם.
שאלתי אותו למחרת דיברנו על זה יותר מדיי? אמר לי כן הייתי עסוק לא שמתי לב להודעה
יום למחרת שלחתי לו הודעה לגבי החדרים שדיברנו שיהיה לנו פרטיות ושאלתי אם הוא בקטע
עונה לי "הסקס בינינו לא יסתדר, אני לא אוהב להיות נשלט. אני אוהב להיות אגרסיבי ואקטיבי" עשיתי לו פשוט סמיילי like כי אין לי מה לענות לו מעבר, אני גם חששתי מהאגריסיביות שלו אבל כן נמשכתי אליו וכן אהבתי את המגע שלו כשהוא היה יותר מדויק עבורי ונרגע קצת.
סתם שחרור ונטה. 😕
תמרעה המרטשת​(שולטת)
שמעי מראש מהעניין הראשון של הלנשק כשאמרת שזה לא הזמן ולא המצב, כבר הבנתי מה עומד מולך.

חברה אמרה לי משהו נכון, לא צריך להתאכזב מדמות שלא הייתה קיימת בכלל. אל תראי את זה בתור אכזבה, אלא בתור משהו שמזל שלא בזבזת עליו זמן מיותר.
    התגובה האהובה בשרשור
Jessie Adams{ליידי}
Jessie Adams{ליידי} • 7 בספט׳ 2021
אהובה, את לא צריכה גבר כזה.
שולט הרי הוא לא כי שולט אמיתי לא יתייחס אלייך בצורה הזאת (יגע בך בניגוד לרצונך).
ההרגשה שלך סופר לגיטימית שלא לדבר על הגבולות שלך! מה עם לכבד אותם? לכבד את מה שאת מבקשת?
מיליון נורות אדומות. נשמע בן אדם באמת חרא.
את תמצאי מישהו יותר טוב, אני בטוחה בזה.
אל תתאכזבי, הוא לא שווה אותך. חיבוק ❤️
עבד משועבד{עבד}
עבד משועבד{עבד} • 7 בספט׳ 2021
זה לא את.
זה ההרפס .
הכל בגלל ההרפס.
הבחור נשק לשפתיים עם הרפס.
למחרת ביקש להפגש כי עדיין לא הופיע אצלו ההרפס.
כעבור יום נוסף נעלם מפני שהופיע על שפתיו ההרפס.
Butterfly Effect
לפני שנתיים • 8 בספט׳ 2021
Butterfly Effect • 8 בספט׳ 2021
נשמע כמו הבחור הראשון שיצאתי איתו, רק כשאז הייתי בת 16 בלי ניסיון (הוא היה הראשון שהתנשקתי איתו, ומנגד הוא מזיין כל מה שזז), הבחור לא הוריד את הידיים והשפתיים ממני. וכל זה בדייט ראשון.
לא ידעתי אם זה באמת להיות ככה בקשר נורמלי, אבל האינטואיציות שלי אמרו שלא ואמרתי לו שזה לא יילך.
היום, מניסיוני, אני יודעת שזה לא אמור להיות ככה. לא בפגישה ראשונה, ולא אחרי שהבהרת שדברים כאלו לא מתאימים לך שניה אחרי שפגשת אותו.
זה רק דייט וחוסר התאמה.
קורה.
תמשיכי הלאה.
מיעומלכה
לפני שנתיים • 8 בספט׳ 2021
מיעומלכה • 8 בספט׳ 2021
מתהפך כתב/ה:
זה לא את.
זה ההרפס .
הכל בגלל ההרפס.
הבחור נשק לשפתיים עם הרפס.
למחרת ביקש להפגש כי עדיין לא הופיע אצלו ההרפס.
כעבור יום נוסף נעלם מפני שהופיע על שפתיו ההרפס.

חחחחחחחחח נקרעתי בקול
האמת, אמרתי לו שיעדכן אותי אם מתפרץ