שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

רגשות או לא להיות/ להיות בלי רגשות (איפה אתם על הסקאלה?)

Menta​(שולטת)
לפני שנתיים • 17 בספט׳ 2021
Menta​(שולטת) • 17 בספט׳ 2021
אצלי זה מאד מובחן כי אני בזוגיות ראשית פתוחה. אין לי שום חיבור לרומנטיקה. בלעכס.
בזוגיות משנית ונילית או בקשר בדסמי אין מקום לרומנטיקה כי אני לא רומנטית. אהבה? כן, אפשרי. לא חובה. אבל רגש תמיד חייב להיות ומתפתח. וצריך להיות חיבור ואמון.
דפש מוד כתבו
Though it's not love it means something.
והחיבור הזה עוד יותר קריטי עבורי בבדסמ. אחרת זה סשן מכני, טכני, עקר, לא מהנה ומאכזב לשני הצדדים. אמון וביטחון הם מרכיבים חיוניים עבור הנאה שלי מסשן.
מלישס
מלישס • 17 בספט׳ 2021
חושבת שכל מקרה לגופו. אין שחור או לבן .
יש כאלו שחייבים רגש, יש כאלו שלא .
אני למשל, חייבת שיהיה רגש ,חיבור ,
ואני לא מדברת על משיכה חיצונית אלא על משיכה שהיא מעבר לחיצוניות.
יצא לי לסשן אנשים שלא היה לי רגש אלהם ולא נהנתי באמת. הרגיש לי ריקני וחסר משמעות .
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לא חייבים זוגיות ובאופן כללי כל אחד יכול לעשות מה שבא לו.

יש מצב שמי שכעס עליך - כעס בגלל האופן שבו הצגת לו את הדברים, ולא על עצם זה שאתה והדרך שלך קיימים.
לא מכירה אותך ולא יודעת במה באמת מדובר, ולא פירטת מי כועס עליך ואיך זה מתבטא; רק אומרת שגם זו אופציה.
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 17 בספט׳ 2021
בשבילי בדסם הוא שער לשיא האינטימיות ושיא הרומנטיקה. התמסרות אצלי מחוברת להתאהבות ולרצון לשלם מחירים למען האהוב. המבעים הבדסמיים אצלי מקבלים משמעות של קילוף וחשיפה מול אדם אהוב וקרוב.
אפשר לשחק עם זה, בלי אהבה והתמסרות, אבל בעיני זה מרוקן את כל העניין מתוכן.
מצד שני אני ממש לא כועסת על מי שמתייחס אחרת למערכות היחסים שלו.
ascertain​(שולט)
לפני שנתיים • 18 בספט׳ 2021
ascertain​(שולט) • 18 בספט׳ 2021
נדמה לי שחלק מהבעיה היא בהתנסחויות שלך. כי מחד אתה מדבר על בלי רגש ומאידך אתה מדבר על יצירת אינטימיות.

גם בלי אהבה, אפילו אם נלך על מודלים יותר מצמצמים של ספקטרום-רגשות, נדבר למשל על כעס, פחד, עצב ושמחה. משהו מכל זה בטח יהיה בקשר ובסשן?

בבסיס של דינמיקה בדס'מית יש ציפיה, אמון וקירבה. אי אפשר באמת לברוח מזה - גם אם מדובר על מי שיש לו צורך בדינמיקות שלוקחות את ההיבטים האלה למקומות מאוד א-נורמטיביים.

ההשערה שלי שהכעס שתיארת לא הגיע מדיאלוגים של לפני מעשה שבהם אתה הקפדת לפרוש את משנתך, אלא מגילוי שלאחר מעשה של הצד השני של פערי-הציפיות ביניכם.

תקשורת מקדימה בד'כ מונעת כעסים ותסכולים.
Pollux​(שולט)
לפני שנתיים • 23 בספט׳ 2021
Pollux​(שולט) • 23 בספט׳ 2021
רומנטיקה לא כל כך.
רגש? בהחלט, חובה.
אני לא יכול לפעול ללא רגש, חייב להיות חיבור מעל הפעולה המכאנית שהיא לשם עצמה ריקה.
זה לא חייב להיות אהבה פר סיי אבל חייב להיות משהו מעל המיניות ומעל הטכניות. ברגע שזה קורה זה סוג של מפץ גדול והמפץ הזה הוא ההבדל בין מישהי שאתה בטוח תזכור כל החיים למישהי שאתה לא בטוח איך קוראים לה.
חוץ מזה כשזה מופעל מרגש יש לך מנעד כל כך רחב לפעולות נוספות מלבד הפיזיות שזה לבדו מרגש במיוחד.
MyLexicon
לפני שנתיים • 23 בספט׳ 2021
MyLexicon • 23 בספט׳ 2021
אני מרביץ לג'אנקית כאילו אני לא אוהב אותה, והיא מקללת אותי כאילו אין לנו בדסמ.

קל.

זה לא.
Mentz
לפני שנתיים • 24 בספט׳ 2021
Mentz • 24 בספט׳ 2021
אני חייב את החיבור והרגש
אני מתאהב במי שמכאיבה לי
אבל לוקח לי זמן להפתח ולאהוב.
למעשה מאז האהבה הגדולה האחרונה
שהיתה ונגמרה לי, אני חושד שהלב שלי מת.
לא מסוגל להתאהב יותר.
סגולה נסתרת​(נשלטת)
לפני שנתיים • 24 בספט׳ 2021
סגולה נסתרת​(נשלטת) • 24 בספט׳ 2021
אצלי סקס ובדסם לא חייבים להיות קשורים לאהבה ורומנטיקה, ואפשר כמובן להינות גם מכל אחד מהם בנפרד. מודה שגם אני עשיתי את זה לפעמים, וכן, נהנתי, באותו הרגע. אבל בסוף הסיטואציה, לרוב, תמיד הרגשתי רע.
לי זה פחות מתאים. לא רואה בזה טעם סתם "לעשות סקס" או לקבל מכות בתחת בלי שום סיבה מפרטנר שאין לי שום כימיה וחיבור אליו. זה לא מרגש אותי. זה לא משהו שאני מכוונת אליו. אבל, שוב, אני יכולה להינות מזה כל עוד אני ב"מוד" ויש לי כימיה וחיבור עם מי שמולי. מבחינתי כימיה וחיבור זה המינימום. זה הבסיס. להכל.

לעומת זאת, אהבה ורומנטיקה (שוב - אצלי) כן חייבים להיות קשורים ומבחינתי הם בקטגוריה אחרת ומגיעות "אחר כך". בשלב מאוחר יותר. אם הן מגיעות. כי להגיע למצב שאתה באמת אוהב מישהו, לוקח זמן והכירות אמיתית ועמוקה איתו.
אני לא יכולה לדעת מראש שאני יאהב מישהו. זה צריך להתפתח עם הזמן ולקרות מעצמו.
אהבה ורגשות כלפיי אדם מסויים הם מבחינתי ה"דבק" של כל החלקים האחרים, הם אלו שיגרמו לנשלטת-זונה-כלבה שבי לצאת החוצה, להיכנע, לרצות לעשות הכל עבורו, להתמסר, לבטל את עצמי ולעשות בשבילו דברים שבחיים לא חשבתי שאעשה.

באופן אישי, שני הקשרים הבדסמיים המשמעותיים שהיו לי התחילו בלי שום זיקוקים ודפיקות לב ברקע ובלי טיפה של רומנטיקה. נטו הנאה וריגוש. עם הזמן (ומבלי לתכנן) התווספו להם אינטימיות, רגשות, רגעים רומנטיים וכל ה"בלאגן", כמו שחלק מהגברים אוהבים לתאר את זה icon_smile.gif
אני כמובן מעדיפה וחייבת הכל מהכל.
אם אין אהבה, אם אין רגשות, אם אין את כל המסביב והמעבר, בשבילי זה סתם עוד סוג של משחק, הרפתקה. ואני יכולה להינות מזה, אבל אני פשוט לא אשאר שם ליותר מידי זמן, ולא תהיה לזה הרבה משמעות בעיניי. סתם עוד חוויה.

לסיכום - כל אחד הוא שונה, כל אחד צריך משהו אחר. וכמו שכתבת, יש אנשים שמתחברים לזה ואוהבים את זה ככה, נטול רגשות, ויש כאלו שלא. פשוט תמצא את אלו שלא, כמוך.
אף אחד לא צריך לכעוס על אף אחד.