סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

"אני לא עושה לייקים..."

שולט בלשון
לפני שנתיים • 19 בספט׳ 2021
שולט בלשון • 19 בספט׳ 2021
את צודקת בהחלט
בוש בעצמי
הפיה טינקרבל​(שולטת)
לפני שנתיים • 19 בספט׳ 2021

אהבת חינם זה מושג שמשתמשים בו ממורמרים בנסיון לאוטוסוגסטיה.

הכותבת עושה לייק גם לשולטים,שולטות, נשלטים ונשלטות ללא מטרות רווח. ושיזדיינו מי דזה מפריע לו. אגב לבנות זונות אני לא עושה לייק גם אם כתבו פניני חכמה. אבל הן לא!
kishon כתב/ה:
אני מאמין כי רוב המקרים המדוברים נוגעים בדבר אנונימיות מסוימת.. אם כי ברור לי מאוד גם הצד שלא מבין את הקושי בלפרגן בלייק, סהכ לייק אוהד לכתיבה יפה..

אני יכול להעיד על עצמי שפעם קבלתי ביקורת ״תוקפנית״ מצד חברה קרובה באתר, על כך שפרגנתי למישהי על הכתיבה וכתבתי תגובה..

לפעמים ישנה צרות עין, לפעמים זאת הדיסקרטיות, ולפעמים זה מתוך רצון לא לעצבן צד שלישי..
אנשים צריכים ללמוד לחלק אהבת חינם קצת יותר, זה כל כך כיף ולא מזיק..
תחת אש
לפני שנתיים • 20 בספט׳ 2021
תחת אש • 20 בספט׳ 2021
גם ברשתות חברתיות אני לא תמיד עושה לייק מהסיבה שזה פשוט לא תמיד חשוב או משנה שידעו אם אהבתי.

כשהייתי משתמשת חדשה בכלוב בכלל לא ידעתי שאפשר לראות מי עושה לך לייק וגם לא עניין אותי כמה לייקים היו לי לפוסטים.
כשהתחלתי להתבצר בבלוג במהלך תקופת התמכרות קשה לאתר ותוך כדי יצירת קשרים אישיים ומערכות יחסים עם חברים נוספים בו, נכנסתי לבדוק כל 3 דקות בממוצע מי עשה לי לייק וכמה לייקים יש.

בקיצור, התשובה פשוטה.
או שמי שקרא ולא עשה לייק עשה את זה בכוונה כדי לא לעשות או שפשוט לא אכפת לו או שאת רגישה מדי לבלוג שלך ורואה בו במה רצינית לתוכן ואקסטרא רגישה לתגובות של אנשים בו ואני לא מאשימה אותך אם זה המצב אלא להפך, מזדהה.
הפיה טינקרבל​(שולטת)
יש משהו שהתגלגל כאן לא נכון.

מקור הבעיה היא לא בכמות הלייקים
לא בשכחה
לא בכל מה שקבל פרשנות.

מדובר בא.נשים שבכוונה מצהירים שלא שמים לייק על פוסט שהם אוהבים כי הם חוששים שזה יפגע במי שהם בקשר איתו. מטעמים כאלו ואחרים. לפעמים צ'ילבות שלי או שהם חוששים שזה יהרוס להם סיכויים עם אחרות. לא כל לייק הוא חיזור.

זהו!
--Nir--
--Nir-- • 20 בספט׳ 2021
זו בעיה עם שני צדדים.

אנשים שמסתירים לייקים כדי לשמור על קשר זו בעיה קטנה.

אנשים שרואים בעשיית לייקים או תגובות מפרגנות לאחרים/ות סוג של בגידה זו הבעיה הגדולה.

לדעתי. אבל כל אחד והכללים שלו
''''''''''
'''''''''' • 20 בספט׳ 2021
הפיה טינקרבל כתב/ה:

לא בשכחה
לא בכל מה שקבל פרשנות.

מדובר בא.נשים שבכוונה מצהירים שלא שמים לייק על פוסט שהם אוהבים כי הם חוששים שזה יפגע במי שהם בקשר איתו. מטעמים כאלו ואחרים. לפעמים צ'ילבות שלי או שהם חוששים שזה יהרוס להם סיכויים עם אחרות. לא כל לייק הוא חיזור.

זהו!

אם כבר ידעת את כל זה,
בכזה ביטחון,
נשאלת השאלה,
למה לפתוח על זה שרשור בפורום ולשאול אחרים מה לדעתם הסיבה?
Madame T​(שולטת)
Madame T​(שולטת) • 20 בספט׳ 2021
נניח, שפיענחת או תפענחי את הסודות והמניעים העמוקים שמאחורי ההחלטה של מישהו לשים לייק או לא לשים לייק בבלוג שלך, מה זה בעצם משנה?
האם זה ישפיע על עצם הכתיבה שלך, על תדירות הכתיבה, על אופן התגובה שלך לבלוגים של אחרים?
בכל אינטראקציה חברתית, בין אם ממשית ובין אם וירטואלית יש מגוון של מניעים ואינטרסים כאלו ואחרים ולא משנה מה מקורם.

נראה לי, שאת מייחסת משמעויות ללייק הזה הרבה מעבר למה שיש באמת...
נימבוס
נימבוס • 20 בספט׳ 2021
אני יכול להעיד על עצמי שלייקים לא כאלה חשובים לי, אז זאת הסיבה שאני לא עושה לאחרים.
הפיה טינקרבל​(שולטת)

כי זו סוגיה שמעצבנת. אותי לפחות.

NobleSavage כתב/ה:
הפיה טינקרבל כתב/ה:

לא בשכחה
לא בכל מה שקבל פרשנות.

זהו!

אם כבר ידעת את כל זה,
בכזה ביטחון,
נשאלת השאלה,
למה לפתוח על זה שרשור בפורום ולשאול אחרים מה לדעתם הסיבה?