שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

האטרקטיביות של "התפוס"

the rain song
לפני שנתיים • 1 באוק׳ 2021
the rain song • 1 באוק׳ 2021
הסיבה לדעתי היא מה שמלישס אמרה. רוב האנשים לא רוצים להיות ריבאונד.
לצאת עם מישהו אחרי פרידה מבטיח חפירות אינסופיות על האקס, על היחסים, מה היה, מה היא אמרה וכל זה.
כמובן שיש עדיין את האופציה שהם יחזרו. ולהבדיל, אולי אותו אדם מעוניין עכשיו לטרוף את העולם ולצאת ולבלות כמה שיותר.
לא זכור לי שהכרתי מישהו שהיה אחרי פרידה והיה מעוניין להכנס מייד למערכת יחסים חדשה.
abir
abir • 1 באוק׳ 2021
נקודת מבט נשית מעניינת,
אז בעצם מה שנדרש כאן זו תקופת צינון ?
🥶
Pink Princess
Pink Princess • 1 באוק׳ 2021
אני באופן אישי מרגישה יותר פתוחה עם אנשים שאני יודעת שהם בזוגיות/או לא יהיה איתם משהו/הומואים וכו… פשוט כי אפשר להיות פתוחה איתם יותר כי הם לא מצפים לזה שאתחיל איתם…
זה לא אומר שמישהי קצת יותר פתוחה איתך שהיא מתחילה.
אם כי יש כאלו שכן……
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 1 באוק׳ 2021
אני חווה את זה מהצד השני, כרווק.
לא ברור אם באמת זה שאדם תפוס הופך אותו לאטרקטיבי יותר, או גורם לי להסתדר איתו יותר,
או שפשוט יצא לי במקרה להכיר את האנשים המתאימים לי כשהם במצב "תפוס" ופחות במצב "רווק",
המדגם שלי גם לא כזה גדול.

אם מישהי תפוסה, השיחה יותר זורמת ויש יותר כימיה.
לכן אני הגיתי את התוכנית הבאה:
1. תגידי שאת תפוסה.
2. נסתדר.
3. תגידי שאמרת את זה כדי להשתמש בזה כיתרון ואז נחיה באושר ועושר.
abir
abir • 1 באוק׳ 2021
Young Princess כתב/ה:
אני באופן אישי מרגישה יותר פתוחה עם אנשים שאני יודעת שהם בזוגיות/או לא יהיה איתם משהו/הומואים וכו… פשוט כי אפשר להיות פתוחה איתם יותר כי הם לא מצפים לזה שאתחיל איתם…
זה לא אומר שמישהי קצת יותר פתוחה איתך שהיא מתחילה.
אם כי יש כאלו שכן……

כלומר את מרגישה נוח לדבר על התחושות והרצונות שלך עם אדם שאין סיכוי לקשר איתו.

מדוע זה באמת כך, מדוע לא לדבר על התחושות שלך דווקא עם מישהו שיכול להיות לך קשר איתו,
זה לא הרבה יותר הגיוני לכאורה ?
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
אני אישית אוהבת לדבר עם אנשים שאני לא מכירה, ומרגישה הרבה יותר בנוח לעשות את זה עם תפוסים שלא מחפשים. יכולה לדבר בפתיחות, להתעניין מכלב הלב, אפילו לפלרטט בקטנה, ברמה שברור שזה לא רמז לכלום.

עם מי שכן מחפשים (לאו דווקא רווקים) מרגישה פחות בנוח, כי כל דבר עשוי להתפרש כהזמנה (גם אם אמרתי מאה פעם שאני באמת, באמת שלא בעניין. הם כאילו לא שומעים את זה), אז אני הרבה יותר שוקלת מילים ונזהרת שלא לומר משהו שעשוי להתפרש כפלירטוט ובהתאם השיחה פחות זורמת ופחות נינוחה. זה לא 100% אבל ככה בגדול.

ושמע... קרה לי מלא פעמים (לאו דווקא בכלוב) שפיתחתי עם מישהו שיחה נעימה שאני חשבתי שהיא ידידותית גרידא ובסוף גיליתי שהוא חשב שאני מתחילה איתו. זה תמיד מבעס.
אני מבינה שלפעמים זה בתמימות, אבל עדיין מבעס.
אליפסה​(שולטת)
לפני שנתיים • 2 באוק׳ 2021
אליפסה​(שולטת) • 2 באוק׳ 2021
נשלטים תפוסים, שנמצאים בקשר שליטה, הם בהחלט הרבה יותר אטרקטבים בעיני. אני אוהבת מאוד לשוחח עם אנשים חדשים ולקבל הצצה לעולמם הפרטי. יש כאן כל כך הרבה נשלטים שמתקשים ביצירת מערכת יחסים זוגית. חלקם מתוסבכים עם העדפות שלהם, מפחדים מהצל של עצמם, מתביישים, לכודים במערכת יחסים מתסכלת, חיים בהסתרה ולא מצליחים לתקשר עם בת זוגם... לעומתם, מי שמצליח ליצר זוגיות חייה, ולהישלט לאישה מחוץ לפנטזיה, הוא מן הסתם הרבה יותר אטרקטיבי. יהיה לי הרבה יותר מעניין לדבר איתו.

אבל זה שאני חושבת שמישהו אטרקטיבי, ומעוניינת לשוחח איתו, לא אומר שאני מחזרת אחריו או מעוניינת בו באופן מיני. מרבית הגברים נוטים לפרש תקשורת כהבעת עניין או פלירטוט. במיוחד אם הם עצמם פנויים ומחפשים להכיר. לכן, גם אני שותפה לתחושה שנוח יותר לשוחח עם נשלט תפוס. אין מתח, אין התגרויות שצריך לספוג, ואין חחש מפרשנויות שגויות.
abir
abir • 2 באוק׳ 2021
מבין כעת יותר את זוית המחשבה הנשית בנושא הזה.
מבין גם מדוע הן חוששות ליצור קשר עם גבר שהתפנה ממערכת יחסים זה עתה.
אבל באנאלוגיה למשפט מפורסם אחר "המעיזה תנצח".

יש מעיזות בקהל ?
hrgiger
hrgiger • 2 באוק׳ 2021
פתחת דיון די מעניין, עלו פה כמה נקודות מבט.
זה די מבאס שבסוף זה מגיע ל"נראה אתכן מתחילות".
אם אנחנו מביעות עניין, אנחנו לא בהכרח מפלרטטת. אם אנחנו לא יוצרות קשר אנחנו לא בהכרח חוששות. אם אנחנו לא מתחילות אנחנו לא בהכרח לא מעזות.
תתפלא - אנחנו יכולות להיות פשוט לא מעוניינות.
abir
abir • 2 באוק׳ 2021
אני בהחלט מבין שיכול שיהיה חוסר עניין. מבין שזה קורה גם במקרים רבים.
אבל היו כאן לא מעט נשים שאמרו שאכן יכול להיות שהוא אטרקטיבי בעיניהן , אבל בגלל שזה עתה נפרד ממערכת יחסים הן חוששות להיות ריבאונד.
לאותן חוששות הצעתי אפשרות גם להעז icon_smile.gif