בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

עד כמה אתם מאמינים שתמצאו פה את אהבת חייכם?

בלוסום​(לא בעסק)
לפני שנתיים • 1 באוק׳ 2021

האנשים שאני פגשתי פה

בלוסום​(לא בעסק) • 1 באוק׳ 2021
לא מספיק רציניים כדי להתחייב למערכת היחסים שאני מחפשת
שיקצע
לפני שנתיים • 1 באוק׳ 2021

היי

שיקצע • 1 באוק׳ 2021
הלן הדובה כתב/ה:
תמיד יש תקווה אבל אני גם ריאליסטית. לא חושבת שאמצא אהבה פה מלבד האהבה שרכשתי לחברי פה בכלוב.

בול ככה זה גם אצלי
נ מ ש ל
לפני שנתיים • 4 באוק׳ 2021
נ מ ש ל • 4 באוק׳ 2021
הלוואי שאצליח, כאן או בחוץ, אבל דווקא את 'אהבת חיינו'? זה מונח די אידילי ונאיבי, הייתי בוחר באחר אם רצוני למצוא אושר ולהסב אושר.
האקסלי​(נשלט)
האקסלי​(נשלט) • 4 באוק׳ 2021
אני חושב שזה לא קל למצוא אהבה בכלל, גם בטינדר או שאר אפליקציות. אני לא חושב שהמקום הזה בהכרח יותר טוב או פחות טוב מזה. אני גם חושב שזה שמישהו נמצא כאן לא אוטומטית הופך אותו לפצוע או חולה או מנוזל, או כל שם גנאי רפואי רנדומלי אחר. מצחיק לשמוע דברים כאילו ממישהו שנמצא פה. הייתי מצפה לזה ממישהו שנגעל מעצם המחשבה שבדסם קיים.
realwoman
realwoman • 4 באוק׳ 2021
חבל שהתפיסה שאי אפשר למצוא פה אהבת אמת.....יש פה אנשים תקשורתיים להפליא ....עם ראש חוקר פתוח ונהנתן .......זה שהתקשורת המינית בפרונט לא אומר שזה יוביל...רק לסקס.....מי שמחפש קשר אמיתי שיודיע.....צריך לתקשר את הפטישים רק בשביל לדעת שיש את אותו התדר....כדי להמשיך ולהכיר את הנפש ....אם שואלים שאלות....של רגשות חיים חוץ מסקס....מובילים לקשר משמעותי
נשלטוש
נשלטוש • 4 באוק׳ 2021
באהבה לא מאמין שאמצא משהי .. אני רחוק מאוד מזה
אני בתקווה או אמונה שאולי יבוא יום אחד ואזכה באישה מדהימה שתוביל אותי / אותנו לשיתוף של חוויות בלתי פוסקות ומהנות 😇🙏 i just hope to get one women

ובהמשך לזוגיות .
ZO E
ZO E • 4 באוק׳ 2021
אני חושבת שכל מקום הוא פוטנציאל לפגוש את אהבת חיי.
כולנו נשמות פצועות בסופו של יום וכאן יש אולי תקווה שפחות יבהלו מהצלקות שלי.

מעדיפה לאהוב בהתפוצצות רגשות ולהיפגע מאשר לאהוב ברמה סבירה לשארית חיי.

פחד הוא אוייב ההצלחה.
אלפא ש
לפני שנתיים • 5 באוק׳ 2021

קשה קשה מאד.....

אלפא ש • 5 באוק׳ 2021
קשה....
לא מחפש כאן את אהבת חיי.... נשוי.. מחפש מישהי להנאות הוירטואלית ומשחקי תפקידים בשליטה ... לא קל בכלל למצוא... עד היום קיבלתי רק ברקסים...(חוץ מהממת אחת שזרמה והיה ממש כיף וגילינו על עצמנו דברים חדשים) ובעצם לא מבין למה.. איך זה שאין פה אף אחת שסתם רוצה סשן וירטואלי?
וירטואלי זה נפלא !