צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

פומביות

מלישס
לפני שנתיים • 11 באוק׳ 2021
מלישס • 11 באוק׳ 2021
כן.
מתה על סקס בפומבי icon_smile.gif,
אוהבת כשיורדים לי בפומבי..חולה על זה.
אבל, רק במועדונים מסוימים.
סשנים לעומת זאת , לא תמיד .
נשלטוש
נשלטוש • 11 באוק׳ 2021
לגבי סשנים אין לי בעיה תלוי באקטים מסוימים, יש אקטים שאני לא מסוגל.
קשה לקבל את זה שיש עוד נשלט / גבר שאיתי עם שולטת, אני לא יכול לקבל את זה קשוח לי מידי.
ומרגיש לי לא רצוי

יותר אוהב שאני שלה אין לי בעיה שהסתכלו עלי לא מפריע לי בכלל.

ברגע שאצליח לזכות בשולטת שיהיה ראוי לה
מאמין שאגיע לדברים מדהימים עוצמתיים וגבוהים
ששם אצליח להכיל את מה שהיא תתן לי ועשב לה גאווה 🙏😇🌹
סווריןן
סווריןן • 11 באוק׳ 2021
אחד היתרונות שלא נאמרו כאן (נדמה לי) של משחקי שליטה מול צד שלישי (מודע יותר או פחות) הוא אפשרויות חדשות לתמלול של המצב. נשלטת מכינה קפה לבן זוגה ולידיד שלו, שלאו דווקא מודע לטיב היחסים, ושואלת כיצד להכין את זה. אחרי שהידיד מסביר מה שהוא מסביר, בן הזוג מוסיף "תגיד לה בדיוק, והיא תכין לך את מה שאתה אוהב". היגד תמים, שחומק מתחת לרדאר, אבל לזוג הוא פורט על מיתר נסתר...
כמובן שאם הצלע השלישית מודעת למתרחש, האפשרויות לתמלול הופכות להיות מפורשות הרבה יותר, כולל נסיונות לבאר לצלע השלישית את עולמו של הנשלט כשהוא מושפל. במקום לנסות ולהסתיר את המקום שמכאיבים לו, עושים זאת כששומעים משהו כמו: "תראי איך הוא מנסה להתחמק..."

בקיצור: פומביות = מלים = עונג
ענןקטן​(נשלט)
לפני שנתיים • 12 באוק׳ 2021
ענןקטן​(נשלט) • 12 באוק׳ 2021
אין ספק כי יש משהו מאוד מושך בפומביות. אך כפי שכבר נכתב כאן, בימנו שלכל אחד יש מצלמת וידיאו בכיס זה קצת מרתיע...
ועדיין יש דברים שהכי כיף לעשות אותם בפומבי. יש לי ידידה שמאוד אוהבת לתת לי ללבוש את התחתונים והגרביונים שלה ושנצא לשתות ביחד קפה.
וכמובן להסתובב ברחוב או בעבודה עם פלג אנאלי תמיד מחרמן אותי מחדש.
בלוסום​(לא בעסק)
לפני שנתיים • 13 באוק׳ 2021

תלוי

בלוסום​(לא בעסק) • 13 באוק׳ 2021
גם מול קהל בדסמי יש דברים שלעולם לא אעשה כמו סקס ועירום. גם לי יש את הגבולות שלי.
DanaNaama
לפני שנתיים • 13 באוק׳ 2021
DanaNaama • 13 באוק׳ 2021
אוהבת סקס בחוץ, עם הספק שאולי צופים בנו ואולי לא.