סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

גם לכם קשה למצוא שולטת?

ר ו ח
לפני שנתיים • 12 באוק׳ 2021
ר ו ח • 12 באוק׳ 2021
מאוד מורכב ומסובך, אין מענה מספק לצורך הזה ועם כל הכאב והצער ככל הנראה צריך ללמוד לחיות עם החסר הזה.

נשים לא נמשכות לגבר כנוע, ולכן המענה היחידי יהיה סאדו בתשלום.
גם אם תכיר שולטת מצוינת שתעיף אותך, רוב הסיכויים שהיא לא תראה בך פוטנציאל לבן זוג או יחסי שליטה או עבד שלה.

מה שכן אפשר להכיר על בסיס רגיל ונילי לתקופה ולגלות אחכ יחד את הכיוון הזה, לרוב זה גם לא יהיה מספק וגם אם יפתחו כל הקלפים האישה תפסיק להמשך אליך.

בגדול כמה שזה קלישאתי ״כאשר אתה בא לאישה תבוא עם שוט״ 😁
נשים ואולי בכלל אנשים נמשכים לקריזמה ליוזמה לאופטימיות לדומיננטיות להובלה וכו...
כאשר גבר נעשה כנוע זה מבטל את כל הגבריות שלו וזה גורם לנשים לסלידה.
Mental Freedom
לפני שנתיים • 13 באוק׳ 2021
Mental Freedom • 13 באוק׳ 2021
זה בגלל שיש ממש מעט שולטות, ומהמעט הזה חצי מהן בכלל ''שולטות'' רק בשביל הניצול מתנות והטבות שנלווים לזה.
אז למתחלפים כמונו יש פחות ערך מכיוון שאתה לא תיהיה יס מן שאומר על הכל אמן ויקנה לה ויסיע אותה ויחכה לה בשביל להחזיר אותה ויבזבז יום שלם ואלף שקל רק בשביל לנשק כפות רגליים, נשלט-מתחלף שמחפש כימיה, חיבור, תשוקה והדדיות מסויימת פשוט לא ריווחי לה.

די אל תגידו לי שזה לא נכון נו.. (וכן גם השולטות החמודות שבאמת אוהבות בדסמ פה נוטות להתפתות לדברים האלו)
hrgiger
hrgiger • 13 באוק׳ 2021
ר ו ח כתב/ה:
מאוד מורכב ומסובך, אין מענה מספק לצורך הזה ועם כל הכאב והצער ככל הנראה צריך ללמוד לחיות עם החסר הזה.

נשים לא נמשכות לגבר כנוע, ולכן המענה היחידי יהיה סאדו בתשלום.
גם אם תכיר שולטת מצוינת שתעיף אותך, רוב הסיכויים שהיא לא תראה בך פוטנציאל לבן זוג או יחסי שליטה או עבד שלה.

מה שכן אפשר להכיר על בסיס רגיל ונילי לתקופה ולגלות אחכ יחד את הכיוון הזה, לרוב זה גם לא יהיה מספק וגם אם יפתחו כל הקלפים האישה תפסיק להמשך אליך.

בגדול כמה שזה קלישאתי ״כאשר אתה בא לאישה תבוא עם שוט״ 😁
נשים ואולי בכלל אנשים נמשכים לקריזמה ליוזמה לאופטימיות לדומיננטיות להובלה וכו...
כאשר גבר נעשה כנוע זה מבטל את כל הגבריות שלו וזה גורם לנשים לסלידה.

היי, אני אישה, נעים מאוד. אני נמשכת לגברים ונשים כנועים.ות ואני חושבת שזה לא מבטל גבריות, אלא ביטוי אחר של גבריות שונה. הבחירה להיכנע בפני מישהו.י לא אומרת שמי שמולי ללא כריזמה, יוזמה והלאה...
והקלישאה הזאת איומה, אין סיבה לבוא עם שוט אף פעם. לא לגבר ולא לאישה.
טלי35​(שולטת)
טלי35​(שולטת) • 13 באוק׳ 2021
מה שגייגר אמרה >אימוגי של אצבע מצביעה למעלה<
deckard
deckard • 13 באוק׳ 2021
זו תופעה רחבה שמתודעת בספרות המדעית.
לא עניין השולטות.
המין.

עם התקדמות העשורים בני האדם מקיימים פחות ופחות מין.
ההורים שלנו קיימו פי שתיים יותר מין מאיתנו.
ומבין אלה שמקיימים פחות מין הגברים מקיימים עוד פחות מאשר הנשים.
איך זה יכול להיות?
כי מעט מאוד גברים שוכבים עם הרבה מאוד נשים (ובקהילה הזאת גם ההיפך נכון).

זה מעניין שדווקא בעידן ריבוי האפליקציות המיניות והאינטימיות בירידה.

כפועל יוצא גם כל שאר תתי הקבוצות (בדסם, פולי, בי...) מקיימות פחות יחסי מין.

אז אולי לפי הבלוגים והפורומים נדמה שכולם משתגלים על ימין ועל שמאל ורק אתה לא...
בפועל המצב הוא שמדובר בקבוצה מאוד - מאוד קטנה שעושה הרבה מאוד ובקבוצה מאוד גדולה שעושה כמעט כלום.

לכן הקושי נובע מעצם התקופה והחברה שבה אנחנו חיים וזה מגובה מחקרית.
גם אם תרצה לקיים מערכת ונילית לחלוטין שבה תהיה לך מיניות בריאה, גם אז כנראה יהיה לך יותר קשה מאשר לדור הקודם.

לדוגמא מאמר עם כמה גרפים
"Male Sexlessness is Rising"

https://ifstudies.org/blog/male-sexlessness-is-rising-but-not-for-the-reasons-incels-claim
Di Di
לפני שנתיים • 24 בינו׳ 2022
Di Di • 24 בינו׳ 2022
שאלה לגברים...
מה זה שולטת מבחינתכם?
אני לא שולטת, קודם כל, ניסיתי וזה היה המון עבודה. אני רגילה פשוט לתת מבט ועושים את מה שאני רוצה, אני גם מאוד טרטוריאלית ולא אוהבת שנוגעים בדברים שלי.
פונים אלי כל הזמן נשלטים, רוצים שאני אשלוט בהם, כשאני שואלת מה זה אומר הם אומרים מה שאני רוצה. כשאני אומרת מה שאני רוצה הם מתאכזבים . בינתיים מרגיש לי שהרצון שישלטו בהם זה יותר לרצות את הפנטזיה שלהם ולא לרצות את הבחורה (לא שיש בזה משהו רע).
אז ריך זה ניראה בעיניכם מישהי ששולטת בכם?
נשלטוש
לפני שנתיים • 25 בינו׳ 2022
נשלטוש • 25 בינו׳ 2022
מזה שולטות ?
שולטות, יש כל מיני סוגים של שולטות.
זה יכול להיות ניצול,ניוש, גברים שחומים ושרירנים.
יש המון שולטות פה שהרוב בזוגיות, שמצאו את עצמן.
חלקם מחפשות את מה שטוב להן, מזה טוב ?
הטוב הזה, זה חלק מי גבר לפעמיים לשלם על השולטת,
לא תמיד זה אמור לבוא מהרצון של הנשלט / הגבר,
השולטת הזאת עושה לך כל כך טוב,
שמרגיש לך באמת באמת לפנק, אז כן זאת שולטת שלא מובן מאליו שבאמת בא לך להביא לה מהרצון שלך לפנק אותה .
פשוט צריך להזהר עם מי אתה מתמודד, ואיזו שולטת.
ולכל אחת יש את הפטיש שלה, יש כאלה שירצו שיפנקו אותן.
לדוגמא :
יש כאלה שירצו שיעשו להן דברים ביתים.
יש שולטות שירצו לספק את הנאה שלהן בפטישים.
אז כן, יש כל מיני שולטות בשפע,
פשוט רק צריך לדעת איך לפנות לקרוא פרופיל / בלוג
וליצור קשר לדעת עם יש כימיה וחיבור.
וגם תלוי בפרופיל של הנשלט כי מין הסתם השולטת תקרא את הפרופיל שלו.
שמחתי לתת את הדעה שלי מהצד 😇
Menta​(שולטת)
לפני שנתיים • 26 בינו׳ 2022
Menta​(שולטת) • 26 בינו׳ 2022
הקושי למצוא שולטת לא נובע מיחס מספרי או מריבוי הודעות. הוא נובע מפער בציפיות. תסתכל בלוחות המודעות ותראה מה שולטות מחפשות ומה נשלטים מחפשים.
כל אחת מהשולטות ששוחחתי איתה פה מתקשה למצוא נשלט כלבבה. מישהו פנוי, רציני, עקבי, שלא מסתכל עליה כעל מגשימת פנטזיות. רוב מי שמגדיר עצמו נשלט פה עדיין רואה בנשים כלי להגשמת פנטזיות. הוא רוצה מישהי שתעשה לו ככה וככה. לא מישהי שהוא יעשה כרצונה.
אולי זה הבדל מגדרי, אולי חיברות או הסללה, אולי הקלישאה הכי שחוקה בספר. גברים רוצים סיפוק מיני ולא רוצים להתחייב. נשים רוצות חיבור רגשי.
למעלה ולמטה​(מתחלף)
לפני שנתיים • 27 בינו׳ 2022
למעלה ולמטה​(מתחלף) • 27 בינו׳ 2022
בהחלט לא פשוט למצוא.. במיוחד לנשואים שבנינו

השליטה מתפרסת על סקאלה רחבה מאוד, ואני חושב שאם יהיה טיפ טיפה יותר תקשורת בין הנשלטות לנשלט ותיאום ציפיות על המיקום שלכם בסקאלה, יכול להיות הרבה יותר חיבורים.

חברים, תקשורת מינימאלית.