סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הגדרות והאם צריך אותן

זאלופון​(שולט)
לפני שנתיים • 12 באוק׳ 2021
זאלופון​(שולט) • 12 באוק׳ 2021
בעיניי הגדרות הן טובות כאמצעי תקשורת. אם כתוב לי ליד הכינוי "שולט", זה מתקשר את הצד שאליו אני נמשך בהקשר הבדסמי, פריט מידע יסודי באתר בדסמ.

מובן שמדובר במונח רחב ומכליל שיש בו אלף ואחד ניואנסים. אני "שולט", אבל אני לא אוהב לקשור ולא מתחבר כלל לאופנת הדאדיז למיניהם. "שולטים" אחרים מבקשים בעיקר למצוא מישהי ללפף סביבה חבלים או שתקרא להם אבוש, ולעומת זאת אין בהם שום רצון להשפיל, דבר שאני דווקא מחבב מאד.

כמו כן וכפי שציינת בצדק, הגדרות יכולות להפוך לכלא אם לאחר שאנחנו מגדירים אותן אנחנו נותנים להן להגדיר אותנו. הן עובדות בשבילנו, לא להיפך. אני יכול להיות שולט וגם להיות מסוגל להנות מפייסיטינג. את יכולה להיות שולטת וגם לאהוב שחונקים אותך. אדם יכול להיות חילוני ולהדליק נרות שבת, להיות ימני ובעד פתרון שתי המדינות, להיות סטרייט ולנשק גבר. הגדרה אולי מכניסה אותנו לבין קירות אבל אפשר לצאת לחצר מדי פעם.
    התגובה האהובה בשרשור
ללא כינוי זה לא משנה​(אחר)
הגדרות זה מיותר כי אף פעם לא תצליחי להגדיר במדויק רגשות או צרכים או אפילו תאור
שיחה קולית \וידאו תמיד עדיף בטח עם הטכנולוגיה של היום שבקרוב גם תעביר ריחות ורגשות
ואיך אמרו חזל - עדיף מראה עיינים מאלף מילים , עדיפה מילה אחת עם נימת קול מאלף שעות כתיבה
כתיבה זה קר ומנוכר ואף פעם אי אפשר להבין באמת את הצד השני
Jessie Adams{ליידי}

הגדרות והאם צריך אותן

Jessie Adams{ליידי} • 12 באוק׳ 2021
אני לא חושבת שרשמתי על זה פוסט, אבל אני רוצה לספר למה הורדתי את המונח "שולטת" מהפרופיל ומהשם שלי.
וכמובן, להעלות את הנושא לדיון ולשמוע מה דעתכם בעניין.

הגדרות.
אני חושבת שהגדרות זה חרא.
במילים יפות כמובן.
במיוחד בעולם המיני והבדסמי.
אני חושבת שזה מונע מאיתנו לנסות ולעשות דברים שאנחנו רוצים.
כי אם אני שולטת אבל אני אוהבת שחונקים אותי זה לא מתכתב עם ההגדרה שלי כביכול.
אני לא נשלטת בכלל ואף אחד לא ישלוט בי בסיטואציה מינית, אבל גם מתוך שליטה אני דורשת שיחנקו אותי.
אבל רגע, זה לא מתאים לשולטת. למה שאני אתן לנשלט שלי לחנוק אותי?
מצד שני, אני כמובן מסכימה שאם נכנסים למיטה בתפקיד מוגדר צריך להישאר בו לפחות לאקט עצמו ולא להתחיל משחקי אגו.
אבל זה מרגיש לי שזה פשוט מונע מאיתנו דברים כי זה לא "נכנס למסגרת" שזה אמור להיכנס בה.
חוץ מזה, מיניות זה דבר מאוד פלואידי ומגוון.
אני יכולה לאהוב מגוון רחב של דברים וזה לא אומר עליי כלום מבחינת הגדרות.
אני גם חושבת שעם הפרטנר הנכון כולנו יכולים להיות הכל- יותר נשלטים, יותר שולטים, יותר פתוחים לשכיבה עם שני המינים (בהנחה שאנחנו סטרייטים).

הבנתי שזה פשוט מיותר לשים את מונח השולטת.
אני מי שאני, עושה מה שבא לי ומה שנעים לי ועושה לי טוב.
דומיננטית? בוודאות. יעידו על כך האנשים שמכירים אותי.

אז דיון: מה אתם חושבים על זה? האם הגדרות זה דבר נחוץ? למה אנחנו צריכים הגדרות?
אשמח לשמוע את דעתכם.