צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

סקר לנשלטים חובבי חדירות אנאליות

ענןקטן​(נשלט)
לפני שנתיים • 9 בדצמ׳ 2021
ענןקטן​(נשלט) • 9 בדצמ׳ 2021
הייתי אומר גם וגם וגם...

אין ספק שיש משהו עוצמתי בחדירה של זין אמיתי. המגע, האינטראקציה, ומבט בעיניים והזעה שמטפטפת לי על התחת. אבל גבר, ככול שיהיה גבר-גבר, לא יכול להחזיק זיון במשך שעה (אומנם פגשתי יחדי סגולה שיכולים, אך בפועל הרוב המוחלט לא באמת יכול להחזיק מעמד יותר מכמה דקות). כאן יש את המקום לצעצועים, אצבעות, ידיים רגליים ושאר רעיונות יצרתיים....

בנוסף (בלי שמות או התיחסות ספציפית) לרוב הגברים אין זין מספק גדול (אחרי הכל לפי הגדרה של נתון סטטיסטי יש בדיוק 50% שיהיו מתחת הממוצע) כדי לספק אותי, כך שלרוב אני העדיף גם פלג או דילדו וגם זין.
לקחת אוויר
לקחת אוויר • 9 בדצמ׳ 2021
שאלה מצויינת
ואני לא חושב שיש לי תשובה ברורה
אני יכול להגיד שאני פחות מתחבר לצעצועים אם כי בהעדר איבר גברי בסביבה אז הם לגמרי עושים את העבודה.
עם אצבעות לפרטנר יש את היכולת להיות מאוד מדויק ורק ככה חוויתי מולטי אורגזמה בחיי.
ועם זיין או דילדו יש את אפקט הדפיקה, הזיון האקט שמורים חושים.
אבל אם חייב לבחור, אז אני בוחר בפרטנר, כי אם הוא טוב אז זה לא באמת משנה עם מה הוא עושה את זה ...
ושתהיה לכם אורגזמה נעימה
עבד אנאלי דו מיני​(נשלט)
Kitty frank כתב/ה:
לשון!!
בעדיפות גבוהה ל-מול המראה, בדוגי, כשאני רואה אותו ואותי.

נשמע קטלני ביותר!
red-cell​(מזוכיסט)

Re: סקר לנשלטים חובבי חדירות אנאליות

red-cell​(מזוכיסט) • 9 בדצמ׳ 2021
עבד אנאלי דו מיני כתב/ה:
מהי ההעדפה שלכם - חדירה של צעצועים (פלאג / סטראפון / אחר)? אצבעות / ידיים? או הדבר האמיתי - איבר גברי?

כנשלט אנאלי כבר שנים ארוכות - אני כמובן מתחבר לכל סוגי החדירות. אך ההעדפה הברורה היא לאיבר גברי אמיתי, כמובן כאשר לסשן שותפה גם שולטת, שמצליפה בו זמנית ומכריחה אותי להיחדר. השילוב בין החדירה של איבר חי ומוצק, כאשר היא נעשית בצורה טובה - חזק, עמוק וללא רחמים, יחד עם הריגוש של השולטת כתוצאה מכך - זה בעיני השילוב המושלם.

וכמובן לקינוח - חדירה של השולטת עם ידיים, אצבעות, אביזרים, בזמן שהיא מכריחה אותי למצוץ לשולט / נשלט עד שהוא גומר לי בפה / על הפנים, זה השילוב האולטימטיבי.

למרות שאני חייב להודות שמעולם לא חדר אלי גבר, אני מניח שחדירה של איבר של גבר היא האולטימטיבית (בהנחה, כפי שצויין, שזה מתרחש למשך זמן ולא לכמה שניות) וזו בהחלט פנטזיה לא ממומשת שלי עדיין. עם כל השאר מזדהה עם כל מילה (בעצם עם הכל, כולל הפנטזיה).
עבד אנאלי דו מיני​(נשלט)
השוקע כתב/ה:
סתם שאלה - למה חדירה לגבר תמיד חייבת להיות בהקשר של נשלטים? אי אפשר לאהוב את זה בלי להיות נשלט?

כמובן שהיא לא תמיד חייבת להיות בהקשר של נשלטים. יש המון גברים שנהנים מיחסים הומוסקסואליים, וזה אחלה.

יחד עם זאת, עסקינן באתר ובפורום של אנשים מתחום השליטה ולכן זו השאלה וההתייחסות. ובנימה אישית - אצלי זה קטע שחד משמעית מתקשר לתחום השליטה. אין לי כל עניין בגברים בודדים. העדפתי החד משמעית הינה נשים. ועם נשים - ההעדפה החד משמעית היא להישלט. כחלק מהשליטה התחום האנאלי דומיננטי מאוד מבחינתי ושולטות הכניסו אותי לעולם הזה של האיבר האמיתי - כחלק משליטה, השפלה, כאב.

לכן, אני גם לא נפגש לבד עם גברים, זה לא עושה לי את זה. אבל כחלק מהשליטה של השולטת שלי - עושה ככל שהיא דורשת עם גברים, שולטים או נשלטים, נחדר על ידם ומוצץ.
עבד אנאלי דו מיני​(נשלט)

Re: סקר לנשלטים חובבי חדירות אנאליות

red-cell כתב/ה:
עבד אנאלי דו מיני כתב/ה:
מהי ההעדפה שלכם - חדירה של צעצועים (פלאג / סטראפון / אחר)? אצבעות / ידיים? או הדבר האמיתי - איבר גברי?

כנשלט אנאלי כבר שנים ארוכות - אני כמובן מתחבר לכל סוגי החדירות. אך ההעדפה הברורה היא לאיבר גברי אמיתי, כמובן כאשר לסשן שותפה גם שולטת, שמצליפה בו זמנית ומכריחה אותי להיחדר. השילוב בין החדירה של איבר חי ומוצק, כאשר היא נעשית בצורה טובה - חזק, עמוק וללא רחמים, יחד עם הריגוש של השולטת כתוצאה מכך - זה בעיני השילוב המושלם.

וכמובן לקינוח - חדירה של השולטת עם ידיים, אצבעות, אביזרים, בזמן שהיא מכריחה אותי למצוץ לשולט / נשלט עד שהוא גומר לי בפה / על הפנים, זה השילוב האולטימטיבי.

למרות שאני חייב להודות שמעולם לא חדר אלי גבר, אני מניח שחדירה של איבר של גבר היא האולטימטיבית (בהנחה, כפי שצויין, שזה מתרחש למשך זמן ולא לכמה שניות) וזו בהחלט פנטזיה לא ממומשת שלי עדיין. עם כל השאר מזדהה עם כל מילה (בעצם עם הכל, כולל הפנטזיה).

אם אוהבים אנאלי ואוהבים אותו חזק, עמוק וללא רחמים - חדירה של גבר שולט / נשלט, יחד עם שולטת שנמצאת בסיטואציה, זה משהו מעולם אחר. וכמובן שזה צריך להיות משהו שנמשך זמן רב, ועדיף עם איבר גדול ועבה.
eranlovelick​(נשלט)
לפני שנה • 20 באוק׳ 2022
eranlovelick​(נשלט) • 20 באוק׳ 2022
בגדול סטארפאון כי זה נותן את ההרגשה הכי נעימה מבחינת חדירה שהוא נכנס ויוצא
בכל קצב אפשרי

נחמד תמיד שמתחילים עם אצבעות אצבע אחת שתיים שלוש

לאחר מכן סטארפאון ועדיף לכזה שמתרחב ככול שהוא נכנס יותר עמוק
או להחליף גדלים

והחלום בתאכלס זה יד שלמה שנכנסת לבפנים ומרחיב את החור
ילדה-משוטטת
לפני שנה • 20 באוק׳ 2022
ילדה-משוטטת • 20 באוק׳ 2022
אני אוהבת אצבעות בעיקר ובמידה וצעצועים אז יש לי משיכה קלה לצעצועים מאולתרים ולא לאמיתיים
מלישס
לפני שנה • 20 באוק׳ 2022
מלישס • 20 באוק׳ 2022
השוקע כתב/ה:
סתם שאלה - למה חדירה לגבר תמיד חייבת להיות בהקשר של נשלטים? אי אפשר לאהוב את זה בלי להיות נשלט?

אפשר בהחלט. יצא לי לחדור לשולט..אין קשר בין הגדרה..
גם שולטים או סתם אנשים שלא מגדירים עצמם יכולים לאהוב את זה
Gallgalil​(נשלט)
לפני שנה • 20 באוק׳ 2022
Gallgalil​(נשלט) • 20 באוק׳ 2022
אצבעות, ידיים, זין, דילדו.....
בסדר הזה.

כמובן שחדירה מאחור ומציצה אלי חוויות שונות ומענגות כל אחת בדרכה.