צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה זו שייכות בעצם?

naorzur
לפני שנתיים • 24 בדצמ׳ 2021
naorzur • 24 בדצמ׳ 2021
להפוך לרכוש פרטי
מתוך ידיעה ששומרים על הרכוש מכל משמר
ודואגים לאינטרסים שלו.
dark enlightment​(שולט)
dark enlightment​(שולט) • 24 בדצמ׳ 2021
שייכות בהקשר הבדסמי זה שאת לא אחראית על גורלך בדינמיקה ביניכם אלא מעניקה אותו לזה ששולט עלייך.
את האפשרות להחליט מה יעשה בך, איך ומתי.
אין "לא" ואין "אולי". כמו שמישהו אחר יזיז את גופך וידבר במקומך.
את עדה למתרחש אך אין ביכולתך לשלוט איך יתפתחו הדברים. מסרת את השליטה לאחר.
כל זה כמובן בהתאם לגבולות שנקבעו מראש.

או שיש רצון להתמסר לאותו אחד, או שלא (וגם אם לא אז הכל בסדר. מחכים לאחד שזה יתאים איתו).
אי אפשר לזגזג יותר מדי בשליטה מלמטה כי אז רמת הסמכות נפגעת.
CharlieI{Lotus}
CharlieI{Lotus} • 24 בדצמ׳ 2021
היתה פעם נשלטת נפלאה, שהכרתי רק אפלטונית, שהגדירה לי את השייכות ככה:
להיות שייכת זה להפקיד את כל כולי, גופי ונשמתי, בידי מישהו שיפעל תמיד רק לטובתי ויפיק ממני עונג.

מבחינה מעשית, אני חושב שזה אומר שהשולט לוקח אחריות תמיד לפעול לטובת הנשלט, תמיד. טובתו הגופנית, השכלית והרגשית.
רק בתוך המסגרת הזו, הוא גם מנכיח את השליטה לנשלט, וגם נהנה מהכח שמופקד בידיו.

מבחינתי, זה אומר שתמיד האחריות והאהבה באה לפני הכח וההנאה.
כלבונת סקרנית​(נשלטת){תומר ההוא}
אני רואה בשייכות מונוגמיה, אני שייכת רק לו, כל ס"מ בגוף שלי שייך לו וכל מחשבה שלי שייכת לו. וכך גם הוא, שייך רק לי.
--Nir--
--Nir-- • 24 בדצמ׳ 2021
בבדסמ יש הרבה פעמים מפגש רצונות ביני לבין השולטת.
שנינו נהנים ממשהו מסוים. אני רוצה לבצע אותו כי אני נמשך לזה, ועל הדרך מרצה אותה. זה לא הופך אותי לשלה.

לפעמים הרצונות לא נפגשים, אבל היא השולטת. אני אעשה משהו שהיא תרצה, למרות שלא מתחשק לי/אין לי כוח. כי היא השולטת ואני הנשלט, אז אני מציית.
פה כבר יש היררכיה. אבל גם זה לא הופך אותי לשלה.

ברגע שהיא רוצה משהו שלא עניין אותי, והרצון שלה משתלט עלי ואני מתחיל לרצות לעשות את זה בעצמי רק כי זה הרצון שלה, ולספק אותה ולעשות לה טוב הופך להיות הרצון המרכזי שלי - אז אני מרגיש שאני שלה.

קצת כמו ביחסים רגילים רק בצורה אחרת.
Discipline
לפני שנתיים • 25 בדצמ׳ 2021
Discipline • 25 בדצמ׳ 2021
שייכות אומרת שאת שלי.

את שלי אומר לפני הכל שאת כבר לא של שלך.

את שלי אומר שהנפש הקטנה והרגישה שלך פתוחה, חשופה ופעורה מולי בלי שום מסיכות ובלי שום מגננות ואני אעשה בה את מה שארצה. השריטות שלך שלי, הקשיים שלך שלי, הריקנות שבך שלי, החרדות העבר והפנטזיות שלך שלי, השמחה והרגישות שלך שלי ואני אגע בכל אלו, אכאיב להם כשארצה ואלטף ואייצר להם שקט, שלווה וביטחון, כשארצה.

את שלי אומר שהגוף שלך שלי ואני אעשה בו את מה שאני רוצה. אם ארצה אשתמש בכל חור שבך בכל דרך שאחשוק,  אם ארצה אעניש אותו ואם ארצה אלטף אותו ואחבק אותו. 

את שלי אומר שהכלבונת הקטנה והצייתנית שבך שלי, שהזנזונת הרטובה והמריירת שבך שלי ושהילדונת הקטנה, המפוחדת והרגישה שמסתתרת בך מפני כל העולם, שלי.

את שלי אומר שלפני הכל אני מקבל אותך ככה, בדיוק כמו שאת על כל מה שיש בך ואת תצייתי ותלכי אחריי בכל דרך שאתווה לך.
נשלטת שולטת בנפשה
נשלטת שולטת בנפשה • 25 בדצמ׳ 2021
אנסה להגדיר בצורה הכי פשטנית ומדוייקת עבורי:
שייכות היא הרצון לתת ולקבל דין וחשבון, היא מחוייבות ברמה המוסרית, המצפונית והמעשית. תחושה של ביחד, עמוקה ועוטפת.
Love Girl
Love Girl • 25 בדצמ׳ 2021
Discipline כתב/ה:
שייכות אומרת שאת שלי.

את שלי אומר לפני הכל שאת כבר לא של שלך.

את שלי אומר שהנפש הקטנה והרגישה שלך פתוחה, חשופה ופעורה מולי בלי שום מסיכות ובלי שום מגננות ואני אעשה בה את מה שארצה. השריטות שלך שלי, הקשיים שלך שלי, הריקנות שבך שלי, החרדות העבר והפנטזיות שלך שלי, השמחה והרגישות שלך שלי ואני אגע בכל אלו, אכאיב להם כשארצה ואלטף ואייצר להם שקט, שלווה וביטחון, כשארצה.

את שלי אומר שהגוף שלך שלי ואני אעשה בו את מה שאני רוצה. אם ארצה אשתמש בכל חור שבך בכל דרך שאחשוק,  אם ארצה אעניש אותו ואם ארצה אלטף אותו ואחבק אותו. 

את שלי אומר שהכלבונת הקטנה והצייתנית שבך שלי, שהזנזונת הרטובה והמריירת שבך שלי ושהילדונת הקטנה, המפוחדת והרגישה שמסתתרת בך מפני כל העולם, שלי.

את שלי אומר שלפני הכל אני מקבל אותך ככה, בדיוק כמו שאת על כל מה שיש בך ואת תצייתי ותלכי אחריי בכל דרך שאתווה לך.

כזה אני רוצה
שקנאי
שקנאי • 25 בדצמ׳ 2021
bondman כתב/ה:
מכירה את הנסיך הקטן?

יש שם קטע עם שועל, מסביר הכל.
icon_smile.gif

https://sites.google.com/site/littleprincehebrew/c21

זה נפלא!
Lilyth​(טרנסית נשלטת)
Lilyth​(טרנסית נשלטת) • 25 בדצמ׳ 2021
בשבילי זה קצת שונה ממה שאני רואה כאן (לפחות להבנתי)...

בצורה קצת מטפורית. אני רואה את עצמי קצת כמו כלבה משוטטת.
אם מישהו קורה לי לבוא אחריו... ויש לו ריח טוב. אני אלך.
מהרגע שהחלטתי ללכת אחריו, אני שלו... שייכת לו.

אבל... אני עדיין עלולה לברוח.
הוא עלול להחליט שאין לו כוח להתעסק בי יותר, שאני לא חמודה וצייתנית כמו שהוא חשב, או כל דבר אחר. ויחליט לזרוק אותי חזרה לרחוב...
ושם אשוטט שוב, עד שארצה לעקוב אחרי מישהו אחר. בתקווה שיביא אותי הבייתה.

אגב, להבדיל, השלב הבא הוא הקילור... וזו כבר מחוייבות משני הצדדים (קילור אמיתי, לא ה { } בכלוב... )