סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

השפלות

שיחה ופנטזיה
לפני שנתיים • 26 בדצמ׳ 2021
שיחה ופנטזיה • 26 בדצמ׳ 2021
לדעת להגיב בתנועה אחת של המלכה. היא בטלפון או עובדת או רואה סרט לא משנה ואז היא עושה תנועה קטנה ממש מרימה טיפה את החולצה שלה והכלב או הכלבה כל כך מאומנים שהם מיד מבינים שהם צריכים לקפוץ ולהתחיל ללקק. כשנמאס לה היא עושה עוד תנועה קטנה וכך עוד פעם ועוד פעם
motislv​(נשלט)
לפני שנתיים • 27 בדצמ׳ 2021

צדיק אחד בסדום.

motislv​(נשלט) • 27 בדצמ׳ 2021
BizarreMind כתב/ה:
השפלה אמיתית גורמת לך לבכות בדמעות, להסמיק מתוך מבוכה, לרצות לברוח ולהיעלם או לקפוץ מהחלון.
ריגוש מיני לא הולך ביחד עם השפלה.

כל כך נכון.

בד"כ אנחנו מחברים את ההשפלה לריגוש מיני,
לנשק וללקק כף רגל אקט משפיל כשלעצמו לא נחשב ממש להשפלה במהלך סשן, כי זה מקובל וגורם לריגוש מיני אצל הנשלט וכנראה גם אצל השולט.
או למשל יריקה בפנים מהמלכה.

אני מעלה לפה וידאו שפורסם באחד מאתרי החדשות בעולם.(זהירות תמונות קשות)
אני לא מאמין שיש מישהו פה שיתחבר להשפלה הזו למרות שהאקט שרואים הוא משפיל מאין כמוהו.
https://www.dramacityhiphop.com/bullies-force-girl-to-kiss-their-feet/

כמו שאמר BizarreMind השפלות וריגוש מיני לא הולכים יחד.

אבל יש פה בעצם הפוך על הפוך,
בתור נשלטים אנחנו מחפשים את ההשפלה ורוצים אותה אבל זו לא השפלה אמיתית.
ואם כבר חווים השפלה אז לא ממש אוהבים את זה.

עברתי בחיי כמה מקרים של השפלה במהלך סשן שאת רובם אהבתי,
נתחיל עם מה שלא אהבתי,
באחד הסשנים שעברתי עם שולטת בתשלום , היא הפסיקה את הסשן באמצע בעקבות טלפון שקבלה וחיפפה אותי, כשהערתי לה על זה היא זרקה לעברי בקבוק שמן תינוקות ואמרה לי שאני יכול להביא ביד בזמן שהיא מתלבשת. כמובן שלא עשיתי את זה ויצאתי משם נבוך ומושפל.

מקרה נוסף קצת פחות משפיל שלא ממש אהבתי היה עם שולטת שהכרתי באטרף , ירדתי לה כמעט שעה עד שגמרה , וכשסוף סוף גמרה היא הלכה לישון, חוסר היחס שלה גרם לי להרגיש מושפל.

מקרי השפלה יותר חביבים שעברתי,
השפלה קצת יותר חזקה אפשר לחוות בעיקר לאחר גמירה, שכבר אתה לא טעון ובמיוחד שאי אפשר להתנגד, שכבתי קשור על הרצפה וקיבלתי פוט ג'וב, כשגמרתי עליי ועל כף הרגל שלה היא מרחה עם כף הרגל שלה את הזרע על כל הפנים שלי והכריחה אותי ללקק , כמובן שהתנגדתי בגלל שכבר לא הייתי טעון אבל היא לא ויתרה ומכיוון שהייתי קשור לא ממש היתה לי ברירה.

עוד מקרה עם אחת השולטות פה בכלוב נפגשנו ברכב ביערות הכרמל, היא הורתה לי לצאת ערום מהרכב לשכב על מכסה המנוע ולזיין אותו בזמן שהיא יושבת בתוך הרכב.

במפגש עם אדון כשהוא מוריד אותך על הברכיים מכניס את האיבר שלו לפה שלך ומחייב אותך למצוץ , ואז הוא משפריץ לך בתוך הפה ומחייב אותך לבלוע.

להיות בסשן עם שולטת ערביה ולחוות השפלה מילולית על רקע לאומי לא פוליטיקלי קורקט אבל מאוד מרגש.

בקיצור לחוות השפלה שמלווה בריגוש מיני זה מעניין ומרגש, במיחוד עבור אלו שיכולים להקצין את התחושה.
לחוות השפלה אמיתי בחיים זה מביך פוגע ומבאס.
Jessie Adams{ליידי}
לפני שנתיים • 27 בדצמ׳ 2021
Jessie Adams{ליידי} • 27 בדצמ׳ 2021
תודה לכולם על התשובות! נהנית לקרוא מה שאתם כותבים ובעיקר לראות את הזוויות של כל אחד ואחת מכם.
אשמח לתשובות נוספות ודעות נוספות!
מודי בלוז
לפני שנתיים • 29 בדצמ׳ 2021
מודי בלוז • 29 בדצמ׳ 2021
אתם מדברים על השפלה פיזית. השפלה מילולית וריגוש מיני בהחלט הולכים ביחד במציאות. אבל צריך לשדר את זה , משמע זה בא ממך. כמעט בלי משים מרוב שזה כל כך ברור. ודאי, זה ריגוש מיני נעלה.
Jessie Adams{ליידי}
לפני שנתיים • 3 במרץ 2022
Jessie Adams{ליידי} • 3 במרץ 2022
היי! אני ממש צריכה את עזרתכם וצריכה עוד סיפורים אישיים שאני יכולה לשתף בפודקאסט (אנונימיות מוחלטת).
אשמח לשמוע סיפורים של סיטואציות משפילות שעברתם!
אפשר גם בפרטי
ScatNerd
לפני שנתיים • 3 במרץ 2022
ScatNerd • 3 במרץ 2022
1. כשהייתי ממש קטן (לא זוכר בדיוק את הגיל) זה היה בחופש הגדול ושמעתי ילדים למטה משחקים בבניין (היו גם בנים וגם בנות). הייתי ממש נרגש וקמתי מהמיטה ורצתי למטה, ואז פתאום כשהגעתי לחצר של הבניין כולם התחילו לצחוק עלי ורק אז שמתי לב שאני רק עם תחתונים.

2. מתי שהוא בתקופת החטיבה, זה היה במסיבת כיתה ושיחקנו 7 דקות בגן עדן. אני זוכר כשנכנסנו אני והיא לחדר היא סרבה להתנשק איתי או לגעת בי, ואמרה שרק נחכה עד שיעבור הזמן. זה היה די מביך ופוגע. היו לי גם מקרים שהצעתי לבנות לרקוד סלואו והן סרבו בתוקף, לא רצו להראות בחברתי.

3. היו כמה מקרים בתקופת הביה"ס שחטפתי מכות מערסים מול קהל של אנשים ויצאתי בוכה ליד כולם.

4. מקרה שקרה לי לא מזמן, רציתי לתת למישהי חמודה אצלנו בעבודה Fist bump והיא פשוט התעלמה ממני. זה היה ליד עוד אנשים.

5. לפני כמה שנים יצאתי למסיבה עם מישהי שהכרתי דרך קבוצה בפייסבוק ועוד כמה ידידים. דווקא היינו מדברים לא מעט אני והיא ואפילו יצא לי להיות אצלה בבית פעם אחת. די חיבבתי אותה ואני זוכר שבסוף המסיבה ניסיתי לנשק אותה והיא פשוט דחפה אותי אחורה ועשתה פרצוף של "בחיים לא".
מודי בלוז
לפני שנתיים • 4 במרץ 2022
מודי בלוז • 4 במרץ 2022
אני זוכר את עצמי בגן, מתהלך בתור עם כל ילדי הגן, מתקדם. בפינת החדר יושב ילד בישיבה מזרחית שגבו אל הקיר וכל אחד בתורו מגיע, עומד מעליו ומסתכל אל החריץ של מכנסיו, רואה את שרואה וממשיך את יומו כאילו כלום.