צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

סקר לקורס באוניברסיטה של החיים. נשים - כמה ממכן נהנות מלמצוץ זין?

פרלין​(נשלטת){ש}
לפני שנתיים • 3 בינו׳ 2022
פרלין​(נשלטת){ש} • 3 בינו׳ 2022
heisenberg כתב/ה:
למצוץ זה כל כך ונילי ומשעמם, גרון עמוק ולהיחנק מזין זה משהו שנשלטת יכולה להתחבר אליו.
סתם מציצה זה מיותר.

רבנו ומורנו, הראשון לבדסמ 😁
eroticwriter​(מתחלף)

אתה שובר מצחוק

eroticwriter​(מתחלף) • 3 בינו׳ 2022
heisenberg כתב/ה:
Rollo כתב/ה:
זה למה אני אוהב פה.
במקום שבדרך כלל רק גברים מתלהבים מכמה גדול יש להם כביכול נשים מתלהבות כמה עמוק הן יכולות לבלוע חחח

בוא בתור אחד שקורא לעצמו בניק של ויקינג ושם תמונה של ויקינג וכנראה יש לו כרס בירה אז לא הייתי מתלהב כל כך.
לפני שאתה מתלהב תעשה מנוי זהב אולי תוכל לשלוח הודעות לנשים שחושבות שזה אתה בתמונה.

גברירי ולא מודע לעצמו, מקסים
eroticwriter​(מתחלף)
eroticwriter​(מתחלף) • 3 בינו׳ 2022
בפעמים שבהן מצצתי, לא נהנתי מהחוויה, אבל לא באמת עשיתי את זה הרבה. לעומת זה, אני לפעמים ממש נהנה למצוץ דילדו כשאני מחזיק אותו.
אחת מהחוויות המיניות הכי חזקות בחיים שלי הייתה עם בננה.

לגבי מין אוראלי כשהוא עלי, אני לא אוהב את זה. לפעמים בתור חלק מקונטקסט אני נהנה מזה שרוצות לפנק אותי או להתכופף בפני, אבל זה כמעט ולא מענג אותי.
כתוצאה מזה שאני לא ככ נהנה מזה, כמעט ולא יורדותים לי. לכן הרושם שלי מהצד השני הוא שגם הן לא ככ אוהבות את האקט שלעצמו.
הייתה לי יוצאת דופן אחת, שפשוט כל הזמן רצתה לרדת לי, זה היה לי ממש מוזר ומסקרן.
בסופו של דבר זה הפך לעוד משהו שיצר דינמיקת שליטה, מול הרצון העז שלה, אני הכתבתי מתי ואיך זה יקרה.
Ollie​(נשלטת)

Re: אממ

Ollie​(נשלטת) • 3 בינו׳ 2022
Wallflower כתב/ה:

שאלה מצויינת, אני אענה בשם עצמי, חד משמעית לא. אם זו לא פיטמה שמחוברת לאישה שאני נמשך אליה (שלא לומר לא מחוברת לאישה בכלל) אני לא אהנה מזה.

תודה על השאלה הזאת, כי זה באמת דיי ממחיש את הנושא של מציצה לגבר מצד נשים, מניח שזה אותו דבר, צריך שהוא יהיה מחובר למישהו שאותה אישה נמשכת אליו כדי שזה יהיה "כיף", מחרמן ומהנה עבורה...

בדיוק 😊
Rollo

Rollo • 3 בינו׳ 2022
Ollie כתב/ה:
Wallflower כתב/ה:

שאלה מצויינת, אני אענה בשם עצמי, חד משמעית לא. אם זו לא פיטמה שמחוברת לאישה שאני נמשך אליה (שלא לומר לא מחוברת לאישה בכלל) אני לא אהנה מזה.

תודה על השאלה הזאת, כי זה באמת דיי ממחיש את הנושא של מציצה לגבר מצד נשים, מניח שזה אותו דבר, צריך שהוא יהיה מחובר למישהו שאותה אישה נמשכת אליו כדי שזה יהיה "כיף", מחרמן ומהנה עבורה...

בדיוק 😊

אבל זה איש קש כי אני לא טענתי שאת צריכה להנות מלמצוץ דברים רנדומוליים שנראים כמו זין.
ברור שזה צריך להיות מחובר לגבר בשר ודם.
השאלה אם את נהנית מלמצוץ זין כי *את* רוצה למצוץ אותו או כי את מוצצת כדי *שהוא* ירגיש טוב.
Ollie​(נשלטת)

Rollo כתב/ה:

אבל זה איש קש כי אני לא טענתי שאת צריכה להנות מלמצוץ דברים רנדומוליים שנראים כמו זין.
ברור שזה צריך להיות מחובר לגבר בשר ודם.
השאלה אם את נהנית מלמצוץ זין כי *את* רוצה למצוץ אותו או כי את מוצצת כדי *שהוא* ירגיש טוב.

לא נכון. אתה דווקא כן שאלת אם אנחנו נהנות למצוץ את חתיכת הבשר שנקראת זין, בגלל האקט הפיזי של המציצה, ולא בגלל ההשפעה של זה עליי מסביב. הנה זה במילים שלך:

"לא נהנות מהתגובה של הגבר.
לא נהנות כי את יודעת שזה עושה לו טוב.
לא נהנת מההשפלה שאת אולי חווה מזה.

אלא שאת נהנת כי את רוצה למצוץ וכיף לך להרגיש את הזין בפה."

הדגשת - לא נהנית מההשפלה שאת אולי חווה מזה. מן הסתם זה כדוגמה לשלל הרגשות שאני עשויה לחוש מזה. השפלה, תחושת מסוגלות, עוצמה, תחושה שאני סקסית ככה, או כל דרך ל הרגיש חיבור מיני על עצמי.
לא. אתה רצית לדעת מי נהנית מההרגשה של חתיכת הבשר הזו בפה שלה. איך שהיא מעוררת לנו את רפלקס ההקאה ואיך שהשפתיים שלנו נפצעות מרוב שהן מנסות להפריד בין השיניים שלנו לבין אותה חתיכת בשר.

או לפחות זו משמעות מאוד ברורה שאפשר להבין מהפוסט שלך.

זו גם השאלה ההגיונית היחידה, כי השאלה "מי נהנית מההשפעה של מציצה על עצמה, לא בקטע הפיזי אלא איך שזה גורם לה להרגיש" היא שאלה נורא טריוויאלית. ברור שנשים רבות מאוד נהנות מזה, אחרת נשים היו עושות את זה רק מתוך כפייה או לחץ לא הוגן, או כטובה אישית שכרוכה בוויתור.

אבל אם אתה מתעקש על ה טריוויאלית הזו, אז אולי כדאי שתנסח בהתאם...
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 3 בינו׳ 2022
מסכימה עם אולי. שים לב שנשים דווקא משתמשות בדמוי זין לעונג שלהן (ויברטור, דילדו), כי הן מקבלות מזה עונג מיני פיזי, בלי קשר לגבר שמחובר או לא מחובר אליו. אין כזה עונג ממציצת זין, רק כי אלוהים לא תכנן עד הסוף ולא תקע לנו דגדגן נוסף ליד הענבל.
Ollie​(נשלטת)
מדמיינת ארוחת שישי משפחתית בעולם הקסום הזה שדמיינת עבורנו, עם דגדגן ליד הענבל.
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 3 בינו׳ 2022
Ollie כתב/ה:
מדמיינת ארוחת שישי משפחתית בעולם הקסום הזה שדמיינת עבורנו, עם דגדגן ליד הענבל.

וזה עוד לפני שאמרנו מילה על אכילה רגשית. (:
DRAMA QUINN
DRAMA QUINN • 3 בינו׳ 2022
Zord כתב/ה:
Ollie כתב/ה:
heisenberg כתב/ה:
למצוץ זה כל כך ונילי ומשעמם, גרון עמוק ולהיחנק מזין זה משהו שנשלטת יכולה להתחבר אליו.
סתם מציצה זה מיותר.

תודה לך, גבר תורן שלא מסוגל שלא לתפוס את המרחב גם כשהשאלה מופנית ישירות לנשים. תודה שדיברת בשמנו, כי באמת הפה שלנו לא מסוגל להגיד דברים בעצמו, אנחנו צריכות שגבר יגיד.

הוא מדבר בשם אלו שהפה שלהן מוצץ זין, אז הן לא יכולות לדבר כרגע.

אין בעיה בוא נדאג גם לפה שלך ושלו על הדרך יש?
דקה מארגנת לכם זין למצוץ
אולי אז תסתמו כבר