ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

פמיניזם ובדסמ

JunkyRuby{MyLexicon}
לפני שנתיים • 11 בינו׳ 2022
JunkyRuby{MyLexicon} • 11 בינו׳ 2022
שששש יא קיטי את משת"פית של הפטריארכיה!!!
Horny Heart​(נשלטת)
לפני שנה • 25 בדצמ׳ 2022
Horny Heart​(נשלטת) • 25 בדצמ׳ 2022
בואו לא נתייפייף.
כן - לפעמים זה מתנגש.
לפעמים זה דווקא מבטא מצוין את שחרור האישה מכבלי המיניות השמרנית, אם בכלל שמייחסים אליה.
לא אוהבת שאנשים מוכרים לעצמם אידיאליזציות חסרות מורכבות. בכל דבר יש הכל מהכל. יש פמיניזם שהוא אכן מיזנדארי, יש הומוסקסואליות שאכן ראוותנית ופרוצה, יש לסביות שבאמת נפגעו מינית, יש הכל.
יש שולטים בנשלטות שמאמינים שזה מהטבע וכך גם הנשלטות מרגישות הרבה פעמים. יש משהו פמיניסטי בזה? לא. האם זה בהכרח אומר שאלו חיים פחות טובים? גם לא.

באופן אישי - אני פמיניסטית ברמות, לא במובנים השטחיים של היום, לא במובנים הפרוגרסיביים הצעקניים. אני פמיניסטית ממש מהבטן. ואני לסבית. הו, כמה שאני לסבית. אז בעולם הבדס״מי שלי, שמורכב רק מנשים, תתקשו למצוא משהו לא פמיניסטי. ואם מישהי רק מנסה להביא אותי למקום נחות מול גברים - זה טרן אוף רציני. שולטת אמיתית בעיני היא אחת שמסתפקת בי ולא צריכה זכר בסביבה שיתן לה את הקומפורט זון שלה (כן, אף אחת לא הצליחה לעבוד עלי שזה סתם יותר מדליק בעיניה). נשים שעסוקות בגברים כל היום ומביאות את ההרגשה הזאת לקשר השליטה איתי - מפרות את האיזון הפמיניסטי בקשר השליטה שלנו.

אבל זה שלי.
זאת דעתי. ואף אחד, ליטרלי אף אחד לא ישנה לי אותה.
אין יותר פתטי בעיניי מניסיון לייצר קולקטיביזם מחשבתי על מהו פמיניזם. זהו אינטלקטואליזם נחות. שכל אחת תגדיר לעצמה מה מכבד אותה ואת מעמדה בעולם ומה לא.
לחיי החיים
לפני שנה • 25 בדצמ׳ 2022

מדויק מאד, וזה בלי שום קשר לפמיניזם. חופש בחירה. ויכולת לרצו

לחיי החיים • 25 בדצמ׳ 2022
סווריןן כתב/ה:
אחת מהמשמעויות של פמניזם -- אולי החשובה שבהן לצרכי האתר הזה -- היא לתבוע בעלות על מיניות פעילה, יוצרת, אישית, לא תגובתית, לא מתנצלת, נהנתנית, מיניות שהיא פאן מוצהר של אישיות, ולא רובד מוכחש, נסתר/מוסתר בה. כך שממש אין סתירה בין העדפה מינית, בדסמית או אחרת, לבין פמניזם. להפך, אם כבר, הצהרה על העדפה היא צעד שמדגים מיניות פעילה מהסוג שתיארתי.
BlueBear
לפני שנה • 25 בדצמ׳ 2022
BlueBear • 25 בדצמ׳ 2022
DRAMA QUINN כתב/ה:
--Nir-- כתב/ה:
פרלין כתב/ה:
אני לא חושבת שהייתי יכולה ליהנות מבדסמ אם לא הייתי פמיניסטית. אם הייתי חושבת שהמקום של אשה הוא מתחת לגבר, מה היה מדליק אותי בלהיות מתחתיו? זה בדיוק הפמיניזם שבונה את המתח, שמגרה אותי.

בדיוק.

היופי בלהכנע ולהישלט הוא דווקא כשזה בא מתוך ערך עצמי.

זה לך ולכל הגברים פה

הפורום הזה לא בשבילכם ולא עבורכם ואתם לא מוזמנים אליו ואין לכם מקום פה
יותר ברורה מזה אני לא יכולה להיות

תקראו בשקט כמה שבא לכם, אבל הדעות שלכם פשוט לא רלוונטיות פה כי מה לעשות פמיניזם לגבר ופמיניזם לאישה בחיים לא יהיה אותו דבר

השאלה מופנית לנשים בלבד
גברים לא מוזמנים פה

מצטערת לא מצטערת

הפורום הוא לנושאים של נשים על נשים. זה לא פורום רק לנשים ולגברים יש דעות ותובנות גם בנושאים כאלה.

תגובה מגעילה.
Horny Heart​(נשלטת)
לפני שנה • 25 בדצמ׳ 2022
Horny Heart​(נשלטת) • 25 בדצמ׳ 2022
מלכה👏🏻
לכל אלו שקוראים לך בשמות - קחי את זה כדרייב להמשיך.
שיעלבו.

[/quote]

זה לך ולכל הגברים פה

הפורום הזה לא בשבילכם ולא עבורכם ואתם לא מוזמנים אליו ואין לכם מקום פה
יותר ברורה מזה אני לא יכולה להיות

תקראו בשקט כמה שבא לכם, אבל הדעות שלכם פשוט לא רלוונטיות פה כי מה לעשות פמיניזם לגבר ופמיניזם לאישה בחיים לא יהיה אותו דבר

השאלה מופנית לנשים בלבד
גברים לא מוזמנים פה

מצטערת לא מצטערת[/quote]
Bluecollar​(שולטת)
לפני שנה • 25 בדצמ׳ 2022

ומבלי שמביישים אותך על זה

Bluecollar​(שולטת) • 25 בדצמ׳ 2022
סווריןן כתב/ה:
אחת מהמשמעויות של פמניזם -- אולי החשובה שבהן לצרכי האתר הזה -- היא לתבוע בעלות על מיניות פעילה, יוצרת, אישית, לא תגובתית, לא מתנצלת, נהנתנית, מיניות שהיא פאן מוצהר של אישיות, ולא רובד מוכחש, נסתר/מוסתר בה. כך שממש אין סתירה בין העדפה מינית, בדסמית או אחרת, לבין פמניזם. להפך, אם כבר, הצהרה על העדפה היא צעד שמדגים מיניות פעילה מהסוג שתיארתי.
Sunna סאנה​(שולטת)
לפני 8 חודשים • 3 באוג׳ 2023

Re: פמיניזם ובדסמ

Sunna סאנה​(שולטת) • 3 באוג׳ 2023
DRAMA QUINN כתב/ה:
בעקבות שיחה עם הפסיכולוגית יש לי תהיה לפמיניסטיות כאן
האם אתן מוצאות לפעמים שהערכים שלכם מתנגשים עם השקפות או פעילות בדסמית?
אם כן, איך אתן פותרות את זה?

בכללי גם אשמח לעצות איך להסביר לפסיכולוגית שלי יותר על בדסמ
אולי כדאי שאתחיל פעם הבאה מבטוח, שפוי ובהסכמה

חד משמעית
כדומית, האופן בו אני אוהבת להתייחס ולחשוב על הסאבית מבחינת מילים, ושאני אוהבת שהסאבית תתייחס אל עצמה, הוא מאוד מחפיץ, והרבה פעמים אני מוצאת את עצמי מנסה להבין מהיכן זה נובע עבורי
slave for ever​(נשלט)
לפני 8 חודשים • 3 באוג׳ 2023

Re: פמיניזם ובדסמ

slave for ever​(נשלט) • 3 באוג׳ 2023
סאן Sun כתב/ה:
DRAMA QUINN כתב/ה:
בעקבות שיחה עם הפסיכולוגית יש לי תהיה לפמיניסטיות כאן
האם אתן מוצאות לפעמים שהערכים שלכם מתנגשים עם השקפות או פעילות בדסמית?
אם כן, איך אתן פותרות את זה?

בכללי גם אשמח לעצות איך להסביר לפסיכולוגית שלי יותר על בדסמ
אולי כדאי שאתחיל פעם הבאה מבטוח, שפוי ובהסכמה

חד משמעית
כדומית, האופן בו אני אוהבת להתייחס ולחשוב על הסאבית מבחינת מילים, ושאני אוהבת שהסאבית תתייחס אל עצמה, הוא מאוד מחפיץ, והרבה פעמים אני מוצאת את עצמי מנסה להבין מהיכן זה נובע עבורי

היא כבר לא כאן