לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

המילה חמוד לשולט

Venus in Furs{תהום}
לפני שנתיים • 12 בינו׳ 2022
Venus in Furs{תהום} • 12 בינו׳ 2022
חמוד זה אומר שחומדים אותך.

בשבילי גבר יכול להיות מרשים, חתיך, כריזמטי, סמכותי, ג׳נטלמן ומגניב, אבל כשהוא יהיה בנוסף לדברים האלו גם חמוד, *זה* מה שיכבוש אותי ויעשה אותי בעדו.
fkfkeoeofkfk
fkfkeoeofkfk • 12 בינו׳ 2022
the rain song כתב/ה:
כשאני קוראת לגבר חמוד אני לא מתכוונת שכל המהות, ההוויה והאישיות שלו מקופלים בתוך המילה הזאת. חמוד מתייחס למשהו ספציפי. איזו מחווה שהגבר עשה, משהו שהוא אמר, עשה, כתב, כאלה דברים. ובאותו רגע הוא חמוד בעיני. זו המילה המדוייקת ואני עומדת מאחוריה.

שאר המחמאות כבודן במקומם מונח אבל הן לא מתאימות ברגעים הספציפים האלה.
זה לא קשור לשולט או נשלט, לא לווניליות ואפילו לא להיותו גבר. גם לנשים יש הזדמנויות להיות חמודות. בפעם האחרונה שבדקתי, גם הם בני אדם. במערכת יחסים זה יכול לבוא לידי ביטוי במקומות אינטימיים יותר אבל גם לאנשים זרים יש פוטנציאל להיות חמודים ברגעים מסויימים.

המילה הזאת הזאת בשימוש אצלי כלפי כל מגדר, גיל או בעל חיים. כלב שמירה שחושף שיניים לא חמוד בכלל, גם כלב משטרה שמסתער על חשוד לא חמוד במיוחד. אבל כשהוא בא להתפנק, מטה את הראש במבט הזה שלהם, מרים רגל - אז הוא חמוד. גם לילדים יש רגעים שהם חמודים ורגעים שהם ממש לא. ראיתם פעם ילד פורץ בצרחות ובכי כי הפינה של השניצל נגעה בפירה? - לא חמוד בכלל.

גבר שלא רוצה שיקראו לו חמוד, שלא יהיה חמוד. (ויש כאלה אני משערת) אבל מעשים מסוג זה מעוררים חיבה בעיני כך שלא הייתי ממהרת להמליץ להפסיק עם זה.

ושלא יהיה ספק, גם קלינט איסטווד, ג'ורג' קלוני, שון קונרי או הדוגמן של מרלבורו. כל סמלי הגבריות של פעם - כולם חמודים לפעמים, גם בתור דמות בסרט ואני בטוחה שגם בחיים הפרטיים שלהם.

חוץ מזה, אשה יכולה להיות יפה והיא יכולה להיות סבבה. היא גם יכולה להיות מהממת וגם להיות בסדר. אלו לא מילים נרדפות ובחירת המחמאה מגיעה מנותן המחמאה ולא מזה שמקבל אותה. (מעניין שלגבי האשה הלכתם על ההופעה החיצונית)

חמוד לא בהכרח מתייחס למשהו ספציפי, האם תינוק חמוד במשהו ספציפי או במהות שלו?
יש הבדל בין פעולה חמודה לבין חמוד באישיות (או במהות).
להגיד לגבר שהוא חמוד ללא הקשר לפעולה שהיא ממש חמודה זה לא מתאים לפי דעתי. תינוק או גור כלבים יהיו חמודים במצב ברירת המחדל שלהם גם אם לפעמים הם היו פעולות לא חמודות. הבסיס שהם חמודים.

השאלה למה לקרוא חמוד כשיש לך כל כך הרבה מילים מחמיאות אחרות? קלינט איסטווד, ג'ורג' קלוני, שון קונרי או הדוגמן של מרלבורו לא חמודים במהות שלהם בכלל. הם יכולים לעשות פעולות חמודות אולי אבל הדמות שלהם לא חמודה בכלל.

השימוש במילה ״סבבה״ לאשה בא להציג אנלוגיה שבה מורידים מהנשיות שלה אבל המילה עדיין חיובית.
תנסי לחשוב בעצמך על מילה כזאת, לא עלתה לי אחת.
האם יש מחמאה שאת חושבת שהיא גברית מדי לאשה למרות שהיא בעלת אופי חיובי?
the rain song
the rain song • 12 בינו׳ 2022
אני חושבת שהסברתי היטב למה התכוונתי כשמישהו חמוד בעיני. ילדים אגב, נתפסים אצלי בעיקר כמעצבנים ולא חמודים. מידי פעם הם גם חמודים.
זו מילה מצויינת כפי שאמרתי ויש מלא מחמאות אחרות שיתאימו במקרים אחרים.
אני לא חושבת שיש מחמאה נשית או גברית. התפיסה הזאת מזמן לא קיימת אצלי.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
בטוח שזה קשור לשליטה או לגבריות? גם אני שונאת שקוראים לי "חמודה" כי יש בזה משהו מקטין. אבל זה לא קשור לנשיות שלי וגם לא להיותי שולטת או נשלטת.

זה בעיקר תלוי בסיטואציה. אם קוראים לי חמודה כי עשיתי משהו חמוד (כמו שריין הסבירה) אז זה סבבה, ואם קוראים לי חמודה בקטע של להעמיד אותי במקום אז זה כמובן מעצבן וחצוף. הכל בקונטקסט. בכל מקרה ההשערה שהלגיטימציה לקרוא למישהו חמוד איכשהו קשורה למגדר שלו או לתפקידו הבדס"מי נשמעת לי קצת מגוחכת.
fkfkeoeofkfk
the rain song כתב/ה:
אני חושבת שהסברתי היטב למה התכוונתי כשמישהו חמוד בעיני. ילדים אגב, נתפסים אצלי בעיקר כמעצבנים ולא חמודים. מידי פעם הם גם חמודים.

הסברת את עצמך אבל זה לא מה שהתכוונתי אליו.
אם אני אגיד לך גבר שאת מכירה ותצטרכי לתאר אותו 3 במילים ואחת מהן תיהיה חמוד אז זה לא גברי בעיניי.
את לא חושבת שיש מחמאות גבריות ונשיות? אני לא חושב שיש הרבה גברים שיחשבו שהמילה כוסית תחשב כמחמאה עבורם לעומת נשים שכן.
fkfkeoeofkfk
יולי Yuli כתב/ה:
בטוח שזה קשור לשליטה או לגבריות? גם אני שונאת שקוראים לי "חמודה" כי יש בזה משהו מקטין. אבל זה לא קשור לנשיות שלי וגם לא להיותי שולטת או נשלטת.

זה בעיקר תלוי בסיטואציה. אם קוראים לי חמודה כי עשיתי משהו חמוד (כמו שריין הסבירה) אז זה סבבה, ואם קוראים לי חמודה בקטע של להעמיד אותי במקום אז זה כמובן מעצבן וחצוף. הכל בקונטקסט. בכל מקרה ההשערה שהלגיטימציה לקרוא למישהו חמוד איכשהו קשורה למגדר שלו או לתפקידו הבדס"מי נשמעת לי קצת מגוחכת.

אסביר את ההקשר.
חמודה מקושר לילד או לכלבלב בתפיסה שלי.
ללטף לו את הראש, לצבוט בלחיים ולדבר אליו בקול מצחיק, זה חמוד.
כשגבר שאמור להיות במעמד השולט יקבל יחס של ליטוף בראש וצביטה בלחיים זה לא מתאים.
the rain song
the rain song • 12 בינו׳ 2022
BlackNazgul כתב/ה:
the rain song כתב/ה:

הסברת את עצמך אבל זה לא מה שהתכוונתי אליו.
אם אני אגיד לך גבר שאת מכירה ותצטרכי לתאר אותו 3 במילים ואחת מהן תיהיה חמוד אז זה לא גברי בעיניי.
את לא חושבת שיש מחמאות גבריות ונשיות? אני לא חושב שיש הרבה גברים שיחשבו שהמילה כוסית תחשב כמחמאה עבורם לעומת נשים שכן.

המילה כוסית שווה שרשור בפני עצמו(: לך על זה. אני בטוחה שתקבל תגובות מעניינות ומגוונות מאוד.

אני הבנתי את התפיסה שלך אבל בסוף ההודעה הפותחת שאלת "מה דעתכם?" אז הנה, זו דעתי. המילה חמוד לא יכולה בעיני לתאר באופן גורף שום יצור חי. אולי חפץ, בובה של דובי או משהו.
bondman​(נשלט){FLR}
bondman​(נשלט){FLR} • 12 בינו׳ 2022
BlackNazgul כתב/ה:
כמובן שזה לא מרוע או מכוונה רעה.

אני מנסה להבין אם רק לי בקונוטציה חמוד זה לכלבים וילדים.

בעברי הונילי כשבנות קראו לי חמוד הייתי מתבאס.
אז קל וחומר לשולט.
לחיי החיים
לפני שנתיים • 12 בפבר׳ 2022
לחיי החיים • 12 בפבר׳ 2022
מילה היא כוונה רגשית. אצל כולם ואצל נשים יותר.
לא משנה מה המילה שהיא בוחרת. משנה מה היא אומרת באמת.
וברגע שאתה מחפש שם, יש משחק.

מישהי הייתה ממציאה לי כינויי חיבה מתוקים ממש. אהבתי אותם. כי אני חמוד... icon_smile.gif)
אבל לשמוע אותה קוראת לי ככה כשהזין שלי בתוך הפה שלה והיא מתאמצת להגות אותם היה כיף לא פחות.
פייה{O}
לפני שנתיים • 12 בפבר׳ 2022
פייה{O} • 12 בפבר׳ 2022
זאלופון כתב/ה:
גבר שלא אוהב שקוראים לו חמוד בדרך כלל חושב ש"חמוד" זה לא גברי, מפני שיש לו תפיסה מאד מסוימת של גבריות. כיוון שהוא חושש להתפס כלא-גברי, הוא ינסה להתנהג איך שהוא חושב שגבר "אמיתי" צריך להתנהג ויימנע מדברים שלא מתאימים לגבר "אמיתי". זין על זה. לגבר אמיתי לא אכפת איך מישהו מגדיר גבר אמיתי. אם הוא לובש בחורף וואנזי כי זה נעים לו ומעניין את התחת הפרוותי שלו מה אחרים חושבים על זה, הוא יותר "גבר" בעיניי מגבר שהיה רוצה ללבוש וואנזי כי זה נעים לו אבל נמנע מכך כי זה "לא גברי". ואם המילה "חמוד" מרגישה לו כמורידה מגבריותו, אולי זה מפני שהוא לא מספיק בטוח בגבריות שלו.

למען הסר ספק, אני מדבר באופן כללי ולא עליך ספציפית. נזגולים הם גברים שבגברים 🙂

למען הסר ספק אני עוד מחכה לתמונה שלך בוואנזי צמרירי.