לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

לא חשבתי שיהיה כל כך קשה

ma​(נשלטת)
לפני שנתיים • 19 בפבר׳ 2022
ma​(נשלטת) • 19 בפבר׳ 2022
starduskonfire כתב/ה:
אז כמו שאתה בטח מבין משלל התגובות המרירות, מתלהמות, והתוקפניות לשאלה התמימה שלך, הבעיה המרכזית היא שבחורות הן לרוב במגננה חשדנית ולא "זורמת. אלו שלא, לרוב כבר מצאו משהו שהן מרוצות ממנו, והבודדות שנמצאות באותו מקום כמוך, ומחפשות את הווירטואלי, יכולות לעבור ולנוע בין שלל בלתי נגמר של גברים שמחפשים את אותו הדבר. ובשבילן אתה עוד אחד מאלף. היום אתה מעניין, מחר הן ימצאו מישהו מעניין יותר. לך, אין תכלס שום ייתרון, שום מיוחדות או פלפל ששווה לשמור עבורו אמונים.

התשובה שלך, בניגוד לכל "התגובות המרירות, מתלהמות, והתוקפניות" לשאלתו התמימה, מאוד מעודדת, מנחמת ומזמינה...
starduskonfire
לפני שנתיים • 20 בפבר׳ 2022
starduskonfire • 20 בפבר׳ 2022
ma כתב/ה:
starduskonfire כתב/ה:
אז כמו שאתה בטח מבין משלל התגובות המרירות, מתלהמות, והתוקפניות לשאלה התמימה שלך, הבעיה המרכזית היא שבחורות הן לרוב במגננה חשדנית ולא "זורמת. אלו שלא, לרוב כבר מצאו משהו שהן מרוצות ממנו, והבודדות שנמצאות באותו מקום כמוך, ומחפשות את הווירטואלי, יכולות לעבור ולנוע בין שלל בלתי נגמר של גברים שמחפשים את אותו הדבר. ובשבילן אתה עוד אחד מאלף. היום אתה מעניין, מחר הן ימצאו מישהו מעניין יותר. לך, אין תכלס שום ייתרון, שום מיוחדות או פלפל ששווה לשמור עבורו אמונים.

התשובה שלך, בניגוד לכל "התגובות המרירות, מתלהמות, והתוקפניות" לשאלתו התמימה, מאוד מעודדת, מנחמת ומזמינה...

את יכולה להיות סרקאסטית. אבל את לא צודקת אם את חושבת שאני מריר מתלהם או תוקפני.
את גם לא צודקת אם את חושבת שאני חושב שאני מנסה להיות מנחם, מזמין או מעודד. אני לא.
זו דיכוטומיה שגוייה.
הדבר היחיד שהתגובה שלי מזמינה, זה לשבור את המעגל.
מתוך זה שגם אני הייתי שם, גם אני הייתי אחד מאלף, גם לי לא היה שווה לשמור אמונים.
אני מסביר את הדינמיקה ללא משוא פנים. והדינמיקה בה הוא נמצא מאוד קשוחה ולא נעימה.
Zord​(מתחלף)
לפני שנתיים • 21 בפבר׳ 2022
Zord​(מתחלף) • 21 בפבר׳ 2022
אני מאז הקיץ האחרון נכנס לפה רק כשאני מדוכא מחיי המין שלי, כדי להתנחם ולקרוא אשכולות בסגנון הזה. כל שבועיים בערך יש אחד.
The Spade​(שולט)
לפני שנתיים • 21 בפבר׳ 2022
The Spade​(שולט) • 21 בפבר׳ 2022
זורד עלית פה על רעיון שאולי אתחיל ליישם.
אלפא ש
לפני שנה • 20 ביוני 2022
אלפא ש • 20 ביוני 2022
תודה רבה לכל המגיבים והמגיבות
בין אם תשובות שיותר מוצאות חן בעיניי ובין אם פחות.
מכבד את כולכם.

למבולבלים - לא נכנסתי לאתר וקבעתי שמישהי צריכה לתת לי כאן שירות כל שהוא..
רק העלתי את תחושותיי..

תבינו - יש אנשים שהתחתנו ועם השנים התגבר אצלם עוד ועוד הרצון לbdsm וזה רק הולך ומתעצם... ונהיה קשה להשאר לבד ללא פנטזיות או רצונות מיניים שאתה קם איתם בבוקר והולך לישון איתם בלילה.

יש כאן המון שולטים / שולטות /נשלטים / נשלטות שהם רווקים ורווקות ...
לכם בטוח יהיה קשה יותר להבין את זה...
יש מצב שיום אחד עוד תהיו שם ...
מתאר לעצמי שאם הייתי נכנס לאתר בתור רווק גם הייתי מעדיף רווקה בסטטוס שלי וכנראה היה מופיע "נשואים לא לפנות" ...

אל תשפטו חברים החיים הם גלגל...
מילים ומשמעות​(שולט)
לפני שנה • 20 ביוני 2022
אלפא ש כתב/ה:
תודה רבה לכל המגיבים והמגיבות
בין אם תשובות שיותר מוצאות חן בעיניי ובין אם פחות.
מכבד את כולכם.

למבולבלים - לא נכנסתי לאתר וקבעתי שמישהי צריכה לתת לי כאן שירות כל שהוא..
רק העלתי את תחושותיי..

תבינו - יש אנשים שהתחתנו ועם השנים התגבר אצלם עוד ועוד הרצון לbdsm וזה רק הולך ומתעצם... ונהיה קשה להשאר לבד ללא פנטזיות או רצונות מיניים שאתה קם איתם בבוקר והולך לישון איתם בלילה.

יש כאן המון שולטים / שולטות /נשלטים / נשלטות שהם רווקים ורווקות ...
לכם בטוח יהיה קשה יותר להבין את זה...
יש מצב שיום אחד עוד תהיו שם ...
מתאר לעצמי שאם הייתי נכנס לאתר בתור רווק גם הייתי מעדיף רווקה בסטטוס שלי וכנראה היה מופיע "נשואים לא לפנות" ...

אל תשפטו חברים החיים הם גלגל...

לא קראתי את כל השרשור אבל כל מילה בסלע
זאב פטיש{סאדיסט}
לפני שנה • 20 ביוני 2022

תכתוב תוכן ותאר איך ומה אתה מצפה מסשנים וירטואלים...

זאב פטיש{סאדיסט} • 20 ביוני 2022
אלפא ש כתב/ה:
Maribrlle - צריך את זה כי לא כל אחד הוא ציפור חופשיה... התחתנתי עם אישה מקסימה רק הבעייה שהיא ממש ונילית.. אני לא יכול להתעלם מחיי מיניות bdsm זה בתוכי מאז שאני ילד... אני חייב את זה ... מכור לזה האוויר לנשימה.

מאמא מלכה - את מהממת ! תודה רבה על התקווה שאת נותנת כאן !

Agate - מחפש באתר הכלוב... צ'יטים כותב ומחפש.. וכמו שכתבה מאמאמלכה יש עוד תקווה..

המכשפה - החיים באמת קצרים ואני לא רוצה שהתבזבזו לי החיים על וניליות... את מה שאני מתאר רווקות או רווקים לא יוכלו להבין.. רק מי שהיא נשואה לונילי... והיהפך.. תודה רבה.

Abir - אתה מבין ? יש כאלה שמחפשים אתונות ומקבלים מלוכה.. אם אתה בקשר עם מישהי כזאת עדיין תעשה היכרות 😉

דברתי פה עם לא מעט נשים וירטואליות, זה לא הזאנר שלי אבל מזה דווקא יש הרבה....
E Boy​(נשלט)
לפני שנה • 21 ביוני 2022
E Boy​(נשלט) • 21 ביוני 2022
1. כי רוב האנשים לא מעוניינים בוירטואלי - זה לא מספק ולא מחזיק הרבה. ובכלל - למה שלא תרצה לפגוש את השולטת שלך פנים מול פנים?

2. כי זה נשמע שאתה עסוק במה אתה יכול לקחת במקום מה אתה יכול לתת. הבנתי שאתה מחפש. אבל לא הבנתי מה יש בך למה אתה יכול לתת שמישהי תרצה להיות איתך בקשר.
.
.
.
3. כי אתה נשוי - ולרוב הנשים פשוט לא בא להשתתף בבגידה שלך
Ch​(שולטת)
לפני שנה • 21 ביוני 2022
Ch​(שולטת) • 21 ביוני 2022
הקושי שאתה מתאר אותו הוא לא רק בלמצוא מלכה הוא קושי שיש לך בכל תחום בחיים שלך ,אתה החלטת יום אחד שאתה עבד ואתה מחפש מלכה ,לא תקבל מלכה עד שלא תתן שרות של עבד בשביל להיות עבד אתה צריך שיהיה לך רכב עם ביטוח חובה ועם רשיון נהיגה ועם כרטיס אשראי ,במינימום זה החבילת בסיס שלך בכדי להיות עבד.
אתה יכול להתחרות עם עבד בן 60 חרדי שיש לו 2 דירות ברחוב פישמן מיימון ודירה במגדלי תל אביב ,ואומר למלכה תבחרי מסעדה לארוחת צהריים בתל אביב ,והיא שואלת איזו מהן ? והוא עונה לה ' יו ניימט ' ומגיע עם מרצדס ונהג ומשלם .רק בשביל דינר עם מלכה בהוטל מונטיפיורי או התרנגול הכחול .
אתה חושב שמלכה היא רעבה ללוקסוס .
לא היא לא .
כאשר מגיע עבד חרדי שמנמן שיש לו הון מעל 800 מיליון דולר הוא קבע רף שהמלכה מעכשיו מבלה עמו ביעדים הכי הכי בעולם והוא גם נותן לה דירה מתנה וכל זה בשביל לנשק לה את הנעליים ולדחוף לעצמו פלאג סיני מפטיש דיל בטוכעס שלו .
מלכה מסבירה לעבד איך עושה סשן לעצמו במצלמה כשהוא בסוויטה במלון בשנחאי או בסנט מוריץ או בשטאד או בסוורטה הוטל כשג'ורג' קלוני מעשן שם סיגר בבר .ואומרת לעבד להיכנס להרמס ולהביא תיק מתנה ועבד מביא ענק יהלומים ב80 אלף דולר למלכה כי בא לה .
מה אתה מביא למלכה ?
קוביות בבטן שלך
גורנישט אחד פוץ מה מלכה צריכה דרעק שכזה
מלכה לא עובדת עם ידיים שלה על עבד היא עובדת על אינטלקט שלו ומוח ומבט ומחשבה שלו טלקינזיס מוחי של שליטה .עבד רועד מפחד ממלכה .
מלכה לא מחפשת גברים בני שלושים עם קוביות בבטן .מלכה מסופקת מעבד חרדי שמנמן שעיר וחביב שמדבר עימה ביידיש ומביא לחיים שלה אופטימיות וקצת נחת
מלכה אין לה גבר בחיים שלה
ואין לה משפחה
ואין לה מקצוע
ואין לה מכונית
בשביל זה הגיעה לסמ ושם כשבא עבד אחד עם הנתונים הנכונים יש לה נחת מימנו
הוא שבע מתחת של מלכה
ואשתו לא מבינה למה הוא תמיד שבע ולא אוכל ארוח ת ערב בבית .
מלכה בעצם עוזרת לאשה של גביר חרדי מיליונר שיהיה לה שקט מבעל שלה והיא תתמכר לסדרות בנטפליקס .כשבעל שלה ישן במיטה ב9 בלילה וקם ב5 וחצי בבוקר לשחרית בקוז'ניץ
רק בתבונה​(נשלט)
לפני שנה • 21 ביוני 2022

עכשיו מבין באיזו רמה של שולטת מדובר.. אכן יורדת אל העם פה

רק בתבונה​(נשלט) • 21 ביוני 2022
Ch כתב/ה:
הקושי שאתה מתאר אותו הוא לא רק בלמצוא מלכה הוא קושי שיש לך בכל תחום בחיים שלך ,אתה החלטת יום אחד שאתה עבד ואתה מחפש מלכה ,לא תקבל מלכה עד שלא תתן שרות של עבד בשביל להיות עבד אתה צריך שיהיה לך רכב עם ביטוח חובה ועם רשיון נהיגה ועם כרטיס אשראי ,במינימום זה החבילת בסיס שלך בכדי להיות עבד.
אתה יכול להתחרות עם עבד בן 60 חרדי שיש לו 2 דירות ברחוב פישמן מיימון ודירה במגדלי תל אביב ,ואומר למלכה תבחרי מסעדה לארוחת צהריים בתל אביב ,והיא שואלת איזו מהן ? והוא עונה לה ' יו ניימט ' ומגיע עם מרצדס ונהג ומשלם .רק בשביל דינר עם מלכה בהוטל מונטיפיורי או התרנגול הכחול .
אתה חושב שמלכה היא רעבה ללוקסוס .
לא היא לא .
כאשר מגיע עבד חרדי שמנמן שיש לו הון מעל 800 מיליון דולר הוא קבע רף שהמלכה מעכשיו מבלה עמו ביעדים הכי הכי בעולם והוא גם נותן לה דירה מתנה וכל זה בשביל לנשק לה את הנעליים ולדחוף לעצמו פלאג סיני מפטיש דיל בטוכעס שלו .
מלכה מסבירה לעבד איך עושה סשן לעצמו במצלמה כשהוא בסוויטה במלון בשנחאי או בסנט מוריץ או בשטאד או בסוורטה הוטל כשג'ורג' קלוני מעשן שם סיגר בבר .ואומרת לעבד להיכנס להרמס ולהביא תיק מתנה ועבד מביא ענק יהלומים ב80 אלף דולר למלכה כי בא לה .
מה אתה מביא למלכה ?
קוביות בבטן שלך
גורנישט אחד פוץ מה מלכה צריכה דרעק שכזה
מלכה לא עובדת עם ידיים שלה על עבד היא עובדת על אינטלקט שלו ומוח ומבט ומחשבה שלו טלקינזיס מוחי של שליטה .עבד רועד מפחד ממלכה .
מלכה לא מחפשת גברים בני שלושים עם קוביות בבטן .מלכה מסופקת מעבד חרדי שמנמן שעיר וחביב שמדבר עימה ביידיש ומביא לחיים שלה אופטימיות וקצת נחת
מלכה אין לה גבר בחיים שלה
ואין לה משפחה
ואין לה מקצוע
ואין לה מכונית
בשביל זה הגיעה לסמ ושם כשבא עבד אחד עם הנתונים הנכונים יש לה נחת מימנו
הוא שבע מתחת של מלכה
ואשתו לא מבינה למה הוא תמיד שבע ולא אוכל ארוח ת ערב בבית .
מלכה בעצם עוזרת לאשה של גביר חרדי מיליונר שיהיה לה שקט מבעל שלה והיא תתמכר לסדרות בנטפליקס .כשבעל שלה ישן במיטה ב9 בלילה וקם ב5 וחצי בבוקר לשחרית בקוז'ניץ