צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

לומד עכשיו שיעור שכולם כבר למדתם

Arcane
לפני שנה • 28 במאי 2022

לומד עכשיו שיעור שכולם כבר למדתם

Arcane • 28 במאי 2022
בתור בחור צעיר(20), לא יצא לי בעבר להקדיש מחשבה על זמן ואיך הוא עובד, הדבר הכה בי רק כשראיתי תמונות ישנות של ההורים שלי ועוד כמה אנשים שחלקם אפילו לא יודעים שאני קיים.

בפעם הראשונה מזה שנים יצא לי לראות את אח של חבר שהכרתי בבית ספר, הבחור היה כלכך קטן פעם שהוא ביקש ממני לעלות אותו על המתח בשביל להתאמן, תסרוקת קצרה כזאת עם הכלום שיער שלו פונה למעלה, משקפיים וחיוך של ילד ואחרי כמה שנים(בערך 3 או 4 גג) לא הצלחנו אפילו לזהות אחד את השני במשך יותר מחצי שעה כשחיכינו למבחן וישבנו אחד מאחורי השני! לא רק זה אלא גם דיברנו למורות שחיכו איתנו לבוחנים! הבחור(כבר לא ילד) בגבוה מטר שמונים עם קוקו וקול עמוק.

החרדה שלי הגיע לשיאה כשהייתי בדואר באותו היום, ויצא לי להקשיב לשני אנשים בסביבות ה40 לחייהם נפגשים אחרי כמה שנים ומדברים על איך הזמן חולף ועל שנות ה20 שלהם, אני אסביר לכם עד כמה חזק הייתה החרדה שלי באותו הרגע, כשאני מדמיין את הזמן חולף אני רואה את עצמי הבן 24 בחור דיי מבוגר שמשחק שוב פעם עם מישהי שנהגתי לשחק איתה במחשב לפני 3 שנים ומתחיל לדבר איתה על איך שהזמן עבר ואיך החיים "המבוגרים שלה" , בגיל 24 אני רואה את עצמי עושה צחוקים בפורטנייט עם אחד מהחברים שלי שנהג להבריז איתי מטיולים שנתיים בשביל לעשות לילות לבנים על המחשב ותוך כדי מדבר איתו על הזכרונות של פעם ואיך נהגנו לעשות את זה בבית ספר.

ואתם אומרים לי שגיל 40 הוא ממש עוד פה בפינה ? לא מוכן לקבל את זה, המציאות קשה מדי לילדים, רק עכשיו אני מבין את פיטר פן, רק עכשיו אני רק מתחיל להבין את מה שחלקם נהג להסביר לי כל יום, על איך שהזמן טס ולמה כל שנייה חשובה.

בקיצור, מי זורמת לסקס ?

סליחה, הייתי חייב הפסקה של הומור😅
the rain song
לפני שנה • 29 במאי 2022
the rain song • 29 במאי 2022
20 שנה זה הרבה זמן. אף אחד לא קפץ עדיין מגיל 20 ל 40.
זה מגיע בהדרגה.
מנסיוני האישי הדרך מרתקת.
    התגובה האהובה בשרשור
Pollux​(שולט)
לפני שנה • 29 במאי 2022
Pollux​(שולט) • 29 במאי 2022
לפני הכל תנשום.
הזמן עובר ואתה צריך לקבל את זה כעובדה.
קח בחשבון שזה שאתה בן 40 לא אומר שאתה צריך להפסיק לשחק במשחקים או להיות אדם אחר.
שמור על החברים שלך ועל האנשים שאתה אוהב, תבין שכולם עוברים את זה בצורה כזאת או אחרת.
זה תהליך, וכמו שאמרו חכמים לפני אתה לא קופץ מ20 ל40.
יש לי בדרך הרבה ניסיונות והרבה דברים חדשים עוד לגלות.
יש כל כך הרבה טעמים והרבה מאוד מבחר וחוויות.
אתה מתפתח, גדל, מתבגר, חוקר ומבין דברים שמעולם לא ידעת.
הספקטרום שלך נפתח לריגשויות אחרות, דברים שלא היית מסוגל לראות פתאום מתגלים לך וחלק שחשבת שרלוונטיים פתאום הופכים למשהו לא מעניין. בעוד עשור אתה תסתכל על הפוסט הזה ותבין שהוא לא באמת רלוונטי.
ואגב, אתה פתאום מבין שלא משנה כמה חזק היית וכמה אתה עוסק בספורט. לגב יש חיים משלו. קח את החיים בקלות, ממילא לא תצא מהם בחיים.
סטילי דן
לפני שנה • 20 באוג׳ 2022
סטילי דן • 20 באוג׳ 2022
לא רוצה להדאיג אותך יותר, אבל על משבר גיל ה 40 שמעת? מאמין שכן.
משבר (שיכול גם להגיע בשנות ה 50 שלך) שבו הראש והגוף כבר לא מיסתנכרנים כמו שקרה בשנות ה 20 שלך.
ושוב אתה צריך לעשות התאמות ושינויים בחיים.
ואז אתה מבין שכל הקלישאות האלה על החיים, קו עקום שעולה ויורד / רכבת ההפתעות/ אדם עושה תוכניות... וכד' כיד בדמיון הטובה, היו אמיתית.
שורה תחתונה- אין.
הסוף ידוע לכל.
חוסך שבטו
לפני שנה • 28 באוג׳ 2022
חוסך שבטו • 28 באוג׳ 2022
אין לך מה לעשות כדי לעצור את זה.
בכל מקרה תגיע לגיל 40.
העצה הכי טובה היא תדאג ותטפל קודם כל ברצונות שלך.
אני נשוי, עם 3 ילדים, בית, 2 רכבים עבודה קבועה.
על פניו יפה.
האמת שמתחת לפני השטח, אני עלה נידף ברוח שרק מתפעל את החיים בבית. החיים שטים לידי בנהר מקביל ובאיזה מקום כבר קיבלתי את זה בהבנה ואני פשוט מחכה לחלות או שייקח אותי האופל.

אין לי טיפת השפעה לגבי רצונות אישיים שלי.

אם הייתי יכול הייתי עוצר הכל. אפילו הרבה לפני גיל 20, ויורד מהרכבת (אם אתה מבין)
Kitty frank
לפני שנה • 28 באוג׳ 2022
Kitty frank • 28 באוג׳ 2022
בת 24 ומחכה להגיע כבר לגיל 40.
קטלב​(מתחלף)
לפני שנה • 28 באוג׳ 2022
קטלב​(מתחלף) • 28 באוג׳ 2022
Kitty frank כתב/ה:
בת 24 ומחכה להגיע כבר לגיל 40.

רוב הדברים בחיים באמת הרבה יותר מוצלחים. חוץ מזה שאי אפשר לבקר את רופאת המשפחה בלי לצאת עם עוד אבחון למחלה כרונית.
motislv​(נשלט)
לפני שנה • 28 באוג׳ 2022
motislv​(נשלט) • 28 באוג׳ 2022
חחח
מצחיק אתה,
אני בגיל 52, עובד בעבודה סבירה (לא מנכ"ל או מנהל בכיר)
עם דירה ללא משכנתא דירה קטנה להשקעה.
המשכורת דופקת ויש גם חסכונות.
בשבוע שעבר הייתי בלונדון בהופעה של קולדפליי סתם כי התחשק לי ואני יכול,
אני קונה מה שבא לי ומתי שבא לי בלי לעשות חשבון לאף אחד,
אוכל במסעדות ,ספונטני ונהנה מהחיים.
אתה צריך ללמוד טוב טוב, לדאוג לקבל ציונים טובים, אולי תמצא עבודה שווה.
לדירה אני בספק אם תגיע (לא באשמתך) ואם כן צפה ליותר מ30 שנות משכנתא חונקת.
אולי תתחתן וכלתך תרצה להחליף רק 2 שמלות במהלך הערב ותבחר מנה סבירה במקום סביר , וגם זה יעלה ל 30,000 ש"ח נוספים מעבר לעלות הרגילה.
תשכח מח"ול להרבה זמן ותתחזק טוב את היונדאי או הטויוטה שלך שתקנה יד שניה מליסינג ב 40,000 ש"ח

תאמין לי שאני לא מקנא בך.