סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מלכות יקרות , הכיצד תזהו עבד בסביבתכם ?

דני בוי
לפני 19 שנים • 12 באוק׳ 2004
דני בוי • 12 באוק׳ 2004
דוכיפת לגבש קונספציה על סמך נסיונם המוצלח של עבדים אחרים שכן התמזל מזלם למקרה שכזה ושמתי לב שפתחת לשם כך שרשור חדש.

דומי אמרה דבר נכון, אני חושב בדיוק כמוה, כלומר, אחת מהדרכים לדעתי שכן יש לך או לכל אחד אחר לצורך העניין סיכוי כלשהו להגיע לאיזה קטע שליטה השפלתי קטן עם אישה שנראית לך דומית בסיטואציה ונילית לגמרי היא פשוט לצחקק על זה כאילו וסתם שטויות ולא התכוונת כמו :

היא כועסת עליך או משהו או עושה פרצוף או כל סיטואציה אחרת שנראית לך מתאימה להכניס את המשפטים הבאים לדוגמא :

נו אולי את רוצה שאני גם אשתחווה לך ואנשק את רגלייך בתוספת צחקוק (ולראות את תגובתה).

נו אולי את רוצה גם שאנקה לך את הבית, האוטו ואלך על ארבע .

נו אולי את רוצה גם לתת לי סטירות ולהפוך אותי לעבד.

נו אולי את רוצה גם שאני אנבח כמו כלב.

אתה אומר את זה בנימה צינית עם חיוך כאילו לא התכוונת לזה, אפילו עם מבט מזלזל כזה ואז אולי אם נפלת במזל על הבחורה הנכונה, כלומר מספיק שיש לה ראש פתוח וקינקי גם אם היא לא מלכה מבטן ולידה אתה אולי בדרך הנכונה, הציניות וההומור שלך עלולים להצית אותה ולגרום לך דווקא כן לעשות זאת כאילו נגד רצונך בתור עונש כבעצם זה כן רצונך, מבין ? icon_smile.gif
ברגע שאתה תהיה רציני מידי ובעל ארשת פנים רצינית או טון דיבור כנוע ומתרפס אתה תבהיל אותה, היא עלולה לראות בך "סוטה" ואף חולה נפש תלוי על מי אתה נופל.

הכל באלגנטיות ובחצי הומור.
Tainted​(לא בעסק)
לפני 19 שנים • 13 באוק׳ 2004
Tainted​(לא בעסק) • 13 באוק׳ 2004
דוכיפת,
אתה רוצה שאני אלווה לך את ה"סאדו-ראדאר" שלי? icon_rolleyes.gif
idoido
לפני 19 שנים • 13 באוק׳ 2004

איך לזהות עבד? זה נראה לי מאד פשוט

idoido • 13 באוק׳ 2004
יש לו קולר על הצואר, שרשראות על גופו, ידיו קשורות, והוא על ארבע. לא? icon_evil.gif
kamor​(נשלט)
לפני 19 שנים • 21 באוק׳ 2004
kamor​(נשלט) • 21 באוק׳ 2004
בקיצור ....

אף אחד לא יודע לזהות ? אתם ממש גרועים .

בעבודה הקודמת שלי , עבדה איתי מישהי לתקופה קצרה .
יום אחד דיברנו בחוץ בזמן ההפסקה ועישנו סיגריה . היא החזיקה את כרטיס העובד שלה קשור בחוט נמתח למכנסיים ועשתה תנועות כאילו זה שוט ( בליווי קולות רקע כמובן ) .
היא קבעה לפני כולם שאלוהים זה אישה , ובשיחה אחרת טענה שלהיות מלך זה הדבר הכי כיפי בעולם

לפי הנתונים הללו , מה דעתכם ?

האם היא בעסק ?

.
דוכיפת​(נשלט)
דוכיפת​(נשלט) • 21 באוק׳ 2004
domme כתב/ה:
דוכיפת,
אתה רוצה שאני אלווה לך את ה"סאדו-ראדאר" שלי? icon_rolleyes.gif

רוצה?
מבקש...מתחנן...
דוכיפת​(נשלט)
kamor כתב/ה:
בקיצור ....

אף אחד לא יודע לזהות ? אתם ממש גרועים .

בעבודה הקודמת שלי , עבדה איתי מישהי לתקופה קצרה .
יום אחד דיברנו בחוץ בזמן ההפסקה ועישנו סיגריה . היא החזיקה את כרטיס העובד שלה קשור בחוט נמתח למכנסיים ועשתה תנועות כאילו זה שוט ( בליווי קולות רקע כמובן ) .
היא קבעה לפני כולם שאלוהים זה אישה , ובשיחה אחרת טענה שלהיות מלך זה הדבר הכי כיפי בעולם

לפי הנתונים הללו , מה דעתכם ?

האם היא בעסק ?

.

אם היתה אומרת שלהיות מלכה...אז אולי.להיות מלך?סאבית כנראה....
ומה הסתבר לך?
דוכיפת​(נשלט)
דניאל,32 שנה על הכביש.ניסיתי כל הואריציות.יוק.

נשים שכאילו,ואולי,הופעה,לבוש,סגנון דיבור,לא פגשתי,ואין לי מנוס אלא לקנא באלה שהדבר עלה בידם