בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מאמרים קצרצרים...

חתול בשק
לפני 19 שנים • 25 בספט׳ 2004

מאמרים קצרצרים...

חתול בשק • 25 בספט׳ 2004
מאמרים קצרים למי שמתעניין, שלא קשורים לבדס"מ אלא לג'נדר.
לפחות שנדע קצת את הרעיון שמאחורי.

האם כל מי שמתלבש כאישה הוא טרנסקסואל?
מה בין מין ובין מגדר?
מה זה בעצם טרנסקסואליות?

רק הערה קטנה, במאמר האחרון (ובכלל) מתייחסים לגברים ולנשים, והזניחו את כל אותם שלא שייכים לשני הקצוות הללו..... icon_cry.gif
מלכת המדבר
לפני 19 שנים • 5 בדצמ׳ 2004
מלכת המדבר • 5 בדצמ׳ 2004
בחלום ראיתי את האלוהים..."היכנסי" אמר האלוהים ..אז אתה רוצה לראיין אותי עניתי....??? אם יש לך זמן עבורי עניתי...... ה' חייך וענה :"זמני הוא הנצח ויש לי זמן לכול דבר מה היה בדעתך לשאול אותי....? ושאלתי מה מפתיע אותך יותר מיכול דבר אחר בבני האדם...??? וה' ענה..."משעמם להם להיות ילדים והם ממהרים להיות גדולים ואז הם מאוד רוצים לחזור ולהיות שוב ילדים הם מאבדים את בריאותם על מנת להרוויח כסף ובסוף הם מאבדים את כספם על מנת להחזיר את בריאותם הם חושבים ללא הרף ובדאגה על עתידם והם שוכחים את ההווה וכך אינם חיים לא בהווה ולא בעתיד הם חיים כאילו לעולם לא ימותו והם מתים כאילו לעולם לא היו בחיים......... ה' לקח את ידיי בידיו וישבנו בשקט זמן מה ואז שאלתי....."כהורה ...מהם כמה שיעורים שהיית רוצה שהם יילמדו"...??? וה' ענה עם חיוך...."שיילמדו שאינך יכול לאלץ איש לאהוב אותם אך אתה יכול לאפשר לאנשים לאהוב אותך שיילמדו שהדברים שיקרים בחיים אינם הדברים השייכים לנו אלא האנשים האהובים עלינו שיילמדו שזה לא טוב להשוות את עצמו לאחרים כול אחד יוערך על בסיס ערכו הוא ולא בהשוואה לקבוצה כלשהי שיילמדו שהאדם העשיר אינו זה שיש לו הכי הרבה אלה זה שצריך את הכי מעט שיילמדו שלוקח דקות ספורות לפגוע באדם אהוב עלינו ולוקח שנים רבות ארוכות לרפא פגיעות אלה שיילמדו לסלוח על ידי תרגיל הסליחה שיילמדו שישנם אנשים האוהבים אותם עד מאוד אולם אינם יודעים כיצד להביע את ריגשותיהם שיילמדו שכסף יכול לקנות הכול מלבד שמחה שיילמדו ששני אנשים יכולים להתבונן באותו הדבר ולראותו שונה בתכלית שיילמדו שחבר אמתי הוא זה שיודע הכול אודותיהם ובכול זאת אוהב אותם שיילמדו שלא תמיד מספיק לזכות בסליחתם של אחרים אלא שחשוב לסלוח גם לעצמנו ........ ישבתי שם זמן רב ונהניתי מהחוויה הודתי לו על זמנו וכול מה שעשה עבורי ועבור משפחתי והוא השיב....... "ברוך הבא אני כאן 24 שעות ביממה כול מה שאת צריכה זה לשאול ואני יענה אנשים ישכחו מה שאמרת ...אנשים ישכחו מה שעשית .....אבל אנשים לעולם לא יישכחו כיצד גרמת להם להרגיש"..........
חתול בשק
לפני 19 שנים • 5 בדצמ׳ 2004
חתול בשק • 5 בדצמ׳ 2004
אחחח.... מלכת המדבר,
איזה קטע יפה.....
דברים שביומיום קצת שוכחים לפעמים
. . .
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
לפני 19 שנים • 3 בינו׳ 2005

כתבה במוסף הארץ

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 3 בינו׳ 2005
היתה כתבה במוסף הארץ על טראנסג'נדריות, לפני כחצי שנה.

האם יש למישהו קישור לכתבה?