אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

20 כללי הזהב לסקס חזק

מאזו​(מתחלף)
לפני 19 שנים • 2 באוק׳ 2004

20 כללי הזהב לסקס חזק

מאזו​(מתחלף) • 2 באוק׳ 2004
1. יותר קל למצוא פרטנר לסקס חזק, לאחר ששותים איתו קפה ביחד, מאשר לאחר שמחליפים איתו נוזלי גוף.

2. במספיק זמן, קרם וסבלנות, תוכל להחדיר את רוב היד שלך פנימה, מבלי לגרום נזק.

3. "תפסיק" אין פירושה באמת להפסיק, לפעמים רק המילה "פודל" יכולה – כמו כל מילת קוד אחרת שנבחרה מראש – להפסיק סשן, שהלך צעד אחד רחוק מידי.

4. סקס חזק עם אותו הבחור יכול רק להשתפר יותר ויותר.

5. אם הניק שלך הוא "זונהחולהעלזיןגדול" – אל תתלונן, שאף אחד לא מתייחס אליך ברצינות כחבר לחיים.

6. אביזרי סקס הם תוספת, לא תחליף.

7. תוכל להינות כשאתה פיקח לא פחות מאשר כשאתה שיכור או דלוק, וכל תחושת שיחרור המושגת דרך אלכוהול או סמים באה על חשבון המשיכה המינית והזיקפה.

8. הרבה שהזדיינת איתם, היו רוצים מאוד לראות אותך שוב, אבל הם מפחדים מהדחיה, ולכן אפילו לא מעיזים אפילו לבקש זאת.

9. "סאבים" ו"סלייבים" הם לא פחות גבריים מ"טופים" ו"מאסטרים".

10. לפעמים אתה צריך פשוט להגיד לאנשים מה מדליק אותך, כי לא סביר להניח שדווקא הפרטנר שלך קורא מחשבות.

11. זין של 16 ס"מ הרבה יותר אפקטיבי וקל למציצה מכזה באורך 23 ס"מ.

12. זה שמשהו מיני נראה לך חריג ושונה, אין זה אומר שלא כדאי לנסות אותו.

13. כל אחד יכול להשתפר בסקס, אבל אי-אפשר לשנות אנשים.

14. אין שום רע בחזה ותחת שעירים.

15. תרגע, גם כשאמא מתקשרת באינטרקום מלמטה, עדיין אפשר להחביא את הסלינג בקלות.

16. הדמיון שלך יכול לקחת אותך לכל מקום, עם כל אחד.

17. לרוב האנשים פחות אכפת מה"סטיות" שלך מאשר לך, אבל רק אתה אחראי לאורגזמות שלך.

18. להזדיין בלי קנדום, זה גם לא יותר כיף, ובטח שלא חכם.

19. הסכמה זה הכל, אבל פעולות מדברות יותר מאשר מילים.

20. תמיד יש לך את הזכות לטעות, לשנות דעתך, או פשוט להסתלק.
זיקית
לפני 19 שנים • 3 באוק׳ 2004

בהחלט

זיקית • 3 באוק׳ 2004
יופי של manual.
אם רק לסטרייטים היתה סבלנות וישירות בסקס כמו ש (אני חושבת ש) יש לכם..
icon_twisted.gif
מאסטר יקיר​(שולט)
לפני 19 שנים • 3 באוק׳ 2004
מאסטר יקיר​(שולט) • 3 באוק׳ 2004
מאזו ידידי יקירי,
מסכים עם העובדות
אבל...
יש לי 2 הערות בעניין של הגדרה

1. לא הייתי מכתיר אותן: כללי הזהב לסקס חזק...
לא מוצא קשר בין סעיף 15 לבין היותו כלל....
ועוד כאלה סעיפים..

2. למה אתה מתכוון כשאתה כותב סקס חזק?
האם קיימת אצלך ההפרדה בין פעילות של B.D.S.M לבין אקט של סקס חזק?
כי אני מכיר אנשים, ובטוח שגם אתה מכיר, שפירוש המונח "סקס חזק"
כשמו כן הוא, כלומר, חדירה חזקה, לפעמים בבת אחת וזיון אגרסיבי, או במונחים הפראיים (המקסימים): לטחון לשפד ועוד... ולפעמים גם ללא קרם.
האקט הזה יכול לכלול בתוכו השפלות מילוליות ו/או פיזיות, כמו יריקות וסטירות,
אך בהחלט לא מתחייב!

הנחת היסוד המוטעית של רבים היא, שפעילות בדס"מית פירושה סקס חזק.
סקס חזק הוא סוג של פטיש מתוך כל המכלול שיש בבדס"מ
וישנם כאלה, ורבים, שזה הפטיש היחיד שלהם.

הכלל הבסיסי הוא:
תהנה ותן ליהנות icon_wink.gif
HotQueen​(שולטת){תחת השמש}
לפני 19 שנים • 4 באוק׳ 2004
יופי של כללים.
גם אני חשבתי שסקס חזק זה סקס
שעושים אותו בצורה חזקה. דהיינו -
כפי שניו בוי הסביר.

מסכימה עם סעיף 14 למרות שעדיף בלי...
icon_wink.gif
מאזו​(מתחלף)
לפני 19 שנים • 4 באוק׳ 2004

NB_Dom היקר והמתוק

מאזו​(מתחלף) • 4 באוק׳ 2004
מובן שאין מדובר בכללי "זהב". בכותרת יש היבט של הומור וציניות.

לא מדובר כאן בכללי "ברזל", שצריכים לחייב מישהו, וחלק מהם (כמו זה שהצבעת עליו), הם לא יותר מבדיחה. אם כי, חלק מהם, לפחות מנסיוני, נכונים ומדוייקים.

מי כמוך יודע, שאפשר גם להשתעשע ולצחוק ב - BDSM (וכן, גם הערתך השניה מדוייקת ונכונה, מתאים כאן יותר ה - BDSM הכללי, מאשר ה"סקס החזק", הנקודתי).

ותודה רבה על ההתייחסות של כולכם.
מלאך מתוק​(נשלט){sharonsha1}
לפני 19 שנים • 13 בדצמ׳ 2004

יופי של כללים מאזו.....

אבל אני חולק על שלושה על
סעיף 1 עדיף לדבר בטלפון ואז להפגש.... כשמתקרבים יותר מידי הפחד מהאדון והחוסר ידיעה נעלם
סעיף 7 סקס ללא אלכוהול הוא סקס פחות טוב לא יעזור בן אדם מגיע לדברים עמוקים דימיוניים וסטייתיים יותר רק שהוא תחת השפעה כל שהיא..
סעיף 11 מצטער אבל הגודל כן קובע......יכולים לזיין אותי שעות עם זין קטן ואני פשוט ישן.....
בשביל הכאב חייבים גדול גדול מאד.....
בכל אופן צל"ש על החוקים..... icon_lol.gif
The-Who​(שולט)
לפני 18 שנים • 10 באוג׳ 2005

נחמד, אך לא מדויק...

The-Who​(שולט) • 10 באוג׳ 2005
אני מסכים עם הרוב.

מסכים מאד עם כמה סעיפים:
למשל, רוב הנשים ששוחחתי איתן טענו שגדול מדי - זה כבר כואב מדי. קטן מדי - לא מורגש מדי. אני מניח שהאידיאל נמצא אי שם בין ה-16 ל-20. מכאן זה באמת תלוי בגברת (או באדון, במקרה שלך) icon_wink.gif
כמו כן, בל נשכח - הרוחב קובע ולא האורך... (אנשים - ובעיקר נשים - כל הזמן מתבלבלים בזה. די מעצבן.)

אני מאד מסכים שאי אפשר להנות מסקס תחת שכרות או סימום. כדי להנות מכל מגע עדין צריך את הפכחות והריכוז. כמו כן, כדי להבין מה הבן/בת זוג רומז/ת לך - עדיף שתהיה עירני ופיקח. סקס הוא חווייה הדדית לשניים - לא לאחד. איני מבין איך ניתן רק להתרכז בהנאתך בסקס. מבחינתי, סקס כשצד אחד מרוכז בעצמו - זו אוננות משופרת ותו לא.

אין כמו דימיון. לא משנה מה יקרה ואיך, שותפים בעלי דימיון יגיעו הרבה יותר רחוק מכל זוג אחר. הנאה מינית היא קודם כל מחשבתית, הרבה לפני שהיא פיזית/ויזואלית.

עד כאן להסכמה... מכאן לאי-הסכמה:
אין מה לעשות. קונדום הוא מגן, הוא חשוב, הוא נפלא, אבל הוא מוריד בעוצמת החוויה. מרגישים פחות עם קונדום. אני, אישית, הזדעזעתי כששמעתי על "הפרפורמה" החדש. מה רוצים?! שלא נרגיש כלום בכלל?! להזכירכם - אנחנו עדיין צריכים להרגיש משהו כדי שהוא יעמוד... icon_biggrin.gif

מכיון שאני די חדש בתחום, איני יכול לדבר מניסיון - אך הבעיה בסקס "חזק" היא שבאיזשהו מקום אתה תגיע לגבול ממנו אי אפשר להמשיך הלאה...
סקס חזק זה נפלא וחיובי, אך אני חושב שדי מהר ממצים את גבול ה"חזק"... (אלא אם כן אנחנו באמת רוצים לבדוק את יכולות הרפואה בארץ אחרי סקס שכזה.... icon_smile.gif )
מאסטר יקיר​(שולט)
לפני 18 שנים • 11 באוג׳ 2005

Re: נחמד, אך לא מדויק...

מאסטר יקיר​(שולט) • 11 באוג׳ 2005
Licker כתב/ה:

מכיון שאני די חדש בתחום, איני יכול לדבר מניסיון - אך הבעיה בסקס "חזק" היא שבאיזשהו מקום אתה תגיע לגבול ממנו אי אפשר להמשיך הלאה...
סקס חזק זה נפלא וחיובי, אך אני חושב שדי מהר ממצים את גבול ה"חזק"... (אלא אם כן אנחנו באמת רוצים לבדוק את יכולות הרפואה בארץ אחרי סקס שכזה.... icon_smile.gif )

משפטים חזקים ביותר!
אולי בגלל שאתה חסר ניסיון הצלחת להגיע למסקנות האלה??