סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

סיפור הפנטזיות שלי

slave for ever​(נשלט)
לפני 20 שנים • 16 ביולי 2003

סיפור הפנטזיות שלי

slave for ever​(נשלט) • 16 ביולי 2003
כל יום אעלה שני פרקים:

האקספוזיציה:

יום אחד תכננתי ללכת לחברתי בת ה-25 (אני בן 27). התקלחתי, התגלחתי, התבשמתי והתלבשתי.
כאשר הייתי מוכן לצאת קיבלתי מאשלי (חברה שלי, 1.71 שיער חום, עיניים חומות) טלפון. אמרתי לה שאני בדיוק בדרך אליה. אשלי אמרה לי שהיא בדיוק בקניון אבל אני יכול לבוא אליה הביתה ולחכות לה ודנית (אחותה) נמצאת בבית.
אמרתי לה בסדר, בדקתי פעם אחרונה במראה את שערי (מה לעשות אני חייב שהשיער שלי יהיה מושלם גם אם מטרת הביקור היא ללא סיבה מיוחדת) ויצאתי אל החנייה. נכנסתי למכונית שלי ונסעתי אליה הביתה. בדרך קיבלתי הודעת SMS מאשלי שהיא מצטערת אבל היא תגיע הביתה בעוד שעתיים, שלחתי לה הודעה חזרה שזה בסדר ושיש לי את כל הזמן שבעולם (אני חיי בדירה לבד, ואנחנו מתכננים להתחתן בקרוב ולעבור לבית שלי). לא ידעתי שמהמשפט 'יש לי כל הזמן שבעולם' יעלה לי ביוקר. הגעתי לביתה של אשלי. וכרגיל נדהמתי מיופיו ומגודלו. הבית נראה כמו טירה ומסביב יש גדר ארוכה וגבוהה ובפנים יש שני כלבי רוטווילר ששומרים על הבית. פתחתי את השער והתחלתי לצעוד. בעודי הולך הגיעו פתאום כלבי הרוטווילר והחלו לנבוח כיוון שבתחילה לא זיהו אותי. אך כשזיהו אותי הם נרגעו וחזרו לשכב על הדשא. הגעתי אל מפתן הדלת וצלצלתי בפעמון. הדלת נפתחה, ודנית עמדה עם חיוך רחב ואמרה לי: "היי, מה שלומך שחר?" השבתי: "הכל טוב דנית ומה שלומך?" היא ענתה לי שהכל טוב אצלה ואשלי לא נמצאת בבית. אמרתי לה שאני יודע ושאשלי הרשתה לי לבוא ולחכות. דנית אמרה: "אם כך בוא תיכנס". נכנסתי לדירה. דנית היא בת 22 ולומדת רפואה. היא לבשה חולצת מיני אדומה, מכנסי עור ונעלי עקב גבוהות. דנית 1.70, שיער חום ועיניים ירוקות. דנית הובילה אותי לסלון ושאלה לשלומי, ואמרה שהיא בדיוק נפרדה מחברה ירון (דנית תמיד החשיבה אותי כמו אח שלה ומספרת לי הכל וגם אני סיפרתי לה הכל. אך יש לי סוד שאותו לא סיפרתי לא לאשלי לא לדנית ולא לאף אחד/ת והוא שאני רוצה להיות עבד ושאני רוצה להשתעבד לרגליים של מלכה).
אף פעם לא היה לי האומץ לספר לאשלי כי פחדתי שאם אספר לה היא תחשוב שאני סוטה ותזרוק אותי לכל הרוחות. זאת הסיבה שלא סיפרתי לדנית כי הרי אצלה ואצל אשלי אין סודות ופחדתי שאם אני אספר לה היא תספר לאשלי ואז היא תזרוק אותי.
אך באותו יום, פתאום אזרתי אומץ. ביקשתי מדנית להכין לי קפה והיא הביאה לי, ביקשתי ממנה לשבת כי אני רוצה לספר לה סוד ואני מקווה שהיא לא תספר אותו לאשלי. השבעתי אותה שלא לספר לאשלי דבר למרות שאני יודע שהיא מספרת לה הכל, היא נשבעה והתחלתי לספר לה על כך שאני רוצה להיות העבד של אשלי אך אם אני אבקש זאת ממנה היא תחשוב שאני סוטה ותזרוק אותי. דנית החלה לצחוק וחשבה שאני סתם מתלוצץ אך שראתה שאני רציני היא הפסיקה לצחוק. דנית אמרה לי: "שחר אתה יודע מה? אני אגשים לך את הפנטזיה, תמיד רציתי להרגיש איך זה להיות שולטת". אמרתי לה שבשמחה הייתי עושה זאת אך מה עם אשלי? היא אמרה לי שלא נורא ושאשלי לא תדע מזה. היא אמרה לי: " אתה רוצה להגשים את חלומך ולהיות העבד שלי, אפילו שזה לזמן קצר?". בהתחלה היססתי אך לפתע איברי החל להזדקף. דנית שמה לב לזה ואמרה שהיא רואה שאני מסכים. זה היה נכון והסכמתי.
דנית אמרה לי: "שחר.... אההה עבד (היא לא הייתה רגילה לקרוא לי עבד), רד על 4, ותחלוץ את נעליי". ירדתי על 4 ובאתי לחלוץ לה את נעליה כשלפתע היא בעטה לי בבטן ואמרה: "עבד! תחלוץ בעזרת הפה". חלצתי לה אחרי כמה רגעים את הנעליים והיא הורתה לי ללקק את רגליה. ליקקתי כאילו רגליה הן כדורי גלידה. המשכתי כך במשך 5 דקות .
דנית צוותה עליי להתפשט במהירות ושהיא רוצה לרכב עליי לחדרה וכך היה. הלכתי על ברכיי שהחלו לאחר כמה רגעים לכאוב אבל אני נשכתי שפתיים והגעתי אל החדר.
דנית אמרה לי: "עבד, עלה מיד על המיטה". עליתי ונשכבתי על המיטה. דנית גם עלתה ופתאום משום מקום היא הוציאה שני זוגות אזיקים מפרווה וקשרה לי את הידיים ואת הרגליים.
דנית התיישבה עלייה וצוותה עליי "עבד, לקק לי את התחת". מיד הוצאתי את לשוני והתחלתי ללקק ודנית החלה להיאנח.

פרק שני-התפיסה:

לאחר 20 דקות של ליקוק, דנית הורתה לי להפסק וללקק לה את מקדש האהבה. מיד בצעתי זאת ולאחר חמש דקות שמעתי את דנית מגבירה את קצב גניחותיה ואני הגברתי את קצב הליקוק. לאחר כמה רגעים דנית גמרה והורתה לי ללקק את מיצי האהבה. לאחר עוד כמה דקות שהיא ישבה עליי כדי להירגע היא ירדה ממני, שחררה את האזיקים ואמרה לי לרדת על 4 וללקק את רגליה. מיד ירדתי וליקקתי את רגליה המדהימות.
אשלי חזרה הביתה לאחר 5 שעות וקראה לנו אך לא שמענו כיוון שהיינו בחדר בקומה העליונה, אשלי הניחה את השקיות שהיא קנתה, הלכה למטבח כדי לשתות. מיד כשסיימה לשתות היא עלתה לקומה שבה דנית ואני היינו ונכנסה לחדרה של דנית לראות האם הלכתי או לא.
אשלי פתחה את חדרה של דנית וכמעט התעלפה. על הרצפה היא ראתה אותי שוכב ערום על הרצפה ומלקק את רגליה של דנית. שנינו מיד הפסקנו ואני מיד לקחתי את השמיכה וכיסיתי את אזור חלציי.
אשלי התעצבנה, התקרבה לדנית, סטרה לה על לחייה הימנית והחלה לצרוח עליה: "יא זונה, זה חבר שלי עופי מהחדר מיד ותשאירי אותי עם שחר לבד". דנית החלה לבכות ואמרה: "מה את רוצה ממני? חבר שלך רוצה להיות עבד ואני מגשימה לו את הפנטזיה כיוון שהוא יודע שאת תחשבי שהוא סוטה מין ואת תזרקי אותו". אשלי אמרה: "אז זה הרעיון שלך שחר, אה? אוקי, אתה רוצה להיות עבד? אתה מעכשיו תהיה העבד של דנית ושלי". אשלי צוותה עליי לרדת על ארבע וללקק לה את הרגליים. תוך כדי שאני מלקק, אשלי אמרה לי:" אתה תצטער על כך שהלכת לאחותי ולא אליי". אשלי אמרה לדנית ללכת לחנות ולקנות קולר, כדור שיחסום לי את הפה ו-2 שוטים.
דנית הלכה, קנתה וחזרה לאחר חצי שעה. דנית נתנה את הציוד לאשלי.
kamor​(נשלט)
kamor​(נשלט) • 16 ביולי 2003
מממ... סיפור לשעת לילה מאוחרת .

דונדה ההמשך סליי ?

.
slave for ever​(נשלט)
slave for ever​(נשלט) • 16 ביולי 2003
פרק שלוש:

אשלי ענדה לי את הקולר על הצוואר ואמרה לי: "עבד, עכשיו אתה הולך להיענש קשות". מבט של פחד הופיע בעיניי וראיתי שאשלי מרוצה. היא שמה לי כדור בפה כך שלא יכלתי לצעוק ואז אשלי נעלה נעלי עקב גבהות ודקות והחלה לעלות עליי בעוד שדנית לא נותנת לי לזוז. אשלי קפצה, הלכה, עמדה, רקדה עליי, למרות שהכאב היה עצום ובלתי נסבל לא יכלתי להתנגד. אח"כ אשלי ירדה ממני, חלצה נעליה, עלתה עליי ועמדה על הזין שלי.
הרגשתי שאני עומד להתעלף, אבל דנית כל הזמן שמה לי אלונטית (מגבת קטנה) לחה על המצח דבר שמנע ממני להתעלף. זה היה עינוי רציני. לאחר 10 דקות של כאב, אשלי ירדה ממני, ועכשיו היה תורה של דנית לעשות לי אותו דבר. גם העינוי הזה היה בערך 10 דקות. לאחר מכן, שתיהן הורו לי להיות בעמדת 4 כמו כלב. הן עלו עליי ואמרו לי שאנחנו יוצאים החוצה אל הבריכה שבחצר.
לאחר כמה דקות הגענו לבריכה (הענקית והמדהימה ביופייה שנראית כמו בריכה הוליוודית).
אשלי אמרה לי להיכנס לבריכה כי: "עכשיו אתה הולך לעבור מבחן כושר". לא ידעתי מה עליי לעשות לכן חיכיתי להוראה הבאה שבאה כעבור מספר שניות. "עבד, תשחה 20 בריכות, תחזור הנה לקבל הוראות נוספות". ללא ברירה ביצעתי זאת ואחרי 20 בריכות, חזרתי (יש לציין שאני שחיין מעולה לכן לא התעייפתי ודווקא הייתי שמח לשחות). הפעם דנית אמרה לי : " עבד, שים את שתי ידייך על שפת הבריכה ותצלול". צללתי אך כעבור 15 שניות (זה הזמן שהן הקציבו לי) הרגשתי משהו על ידיי, הרמתי את מבטי וראיתי שאשלי ודנית שמו רגל אחת כל אחת על הידיים שלי וברגל השנייה של כל אחת הן הטביעו אותי. ניסיתי להתנגד אך לא הצלחתי וככה היה במשך 60 שניות שנראו לי כנצח נצחים.
אשלי אמרה לי לצאת מהבריכה, להתנגב להיכנס לבית ולהכין להן ארוחת ערב. עשיתי זאת וכעבור 10 דקות הן נכנסו, התיישבו לאכול והורו לי ללקק להן את הרגליים.

פרק ארבע:
לאחר חצי שעה שהן אכלו ושוחחו ביניהן ושאני מלקק את כפות רגליהן, אשלי אמרה לי שזה מספיק ועכשיו הן רוצות להתעלל בי קצת לפני השינה. הן החזירו לי את הכדור לפה, קשרו אותי, ובעזרת השוט כל אחת הצליפה בי בתורה, 15 הצלפות כל אחת.
לאחר העינוי הזה בדיוק בחצות הלילה הן הלכו לישון ולי הורו לישון על הרצפה בעירום, לקום בשעה 6:00 בבוקר ולהעיר אותן בשעה 7:00 עם ארוחת בוקר שכללה לכל אחת: ביצה, לחם דל קלוריות (הן בדיאטה ושוקלות כל אחת 55 ק"ג), מיץ תפוזים סחוט, קפה ועיתון.
לפני שנרדמו סופית דנית נתנה לי נשיקה על הלחי וטפיחה על השכם, אשלי נתנה לי נשיקה בפה ואמרה לי שאני עבד טוב. בשבילי הנשיקה הזאת הייתה שווה את כל הסבל והכאב- תמיד אמרתי לאשלי שאני מוכן לסבול כל כאב עבורה (אז היא לא הבינה אבל עכשיו היא בטוח מבינה למה התכוונתי).

פרק חמש:
בבוקר בשעה 6:00 קמתי והכנתי את מה שהורו לי להכין. היה לי משעמם ונשארה כרבע שעה עד השעה 7:00, כך שהחלטתי לקרוא את מוסף הספורט. מהר מאד הגיעה השעה 7:00 (ככה זה כשנהנים) וישר רצתי להעיר את מלכותיי. נכנסתי לחדרן, ירדתי על 4, הגעתי למיטה של אשלי והתחלתי ללקק את רגליה עד שהיא התעוררה ואמרתי לה: "בוקר טוב מלכתי, ישנת טוב?" שענתה לי: "בוקר טוב עבד, ישנתי טוב" וכך היה גם עם דנית.
לאחר ששתיהן קמו, הן אמרו לי שלפני שהן יאכלו אני אוכל אבל הן יאכילו אותי. לא ידעתי למה הכוונה, מה שאכלתי לארוחת הבוקר היה פרוסת לחם עם גבינה ובננה, הן לקחו את הלחם והבננה ומעכו אותן בעזרת רגליהן, וכך בעזרת הרגליים שלהן אני אכלתי.
לאחר שסיימתי לאכול דנית ואשלי אמרו שהן נכנסות להתקלח ושאני אבוא ביחד איתן. הרכבתי אותן על גבי עד למקלחת ואז הן הורו לי לשכב על רצפת המקלחת, לא לפני שהפשטתי אותן ואז הן עלו עליי והחלו להתקלח עליי לאחר שהן סיימו, הן הרימו אותי, אני סיבנתי את עצמי, יצאתי החוצה התנגבתי, ונשכבתי על הרצפה ואז הן יצאו ועמדו עלי ואז הן התנגבו. והלכו לאכול את ארוחת הבוקר ולקרוא עיתון. הגעתי חזרה לשלוחן ומזגתי להן קפה. אשלי שאלה אותי איך ישנתי ואמרתי שישנתי טוב. אשלי הייתה מרוצה ואמרה לי שאני לא אדאג והחל מהיום אני אישן אתה ולא על הרצפה אלא אם אני אקבל עונש.
לפני שאשלי ודנית יצאו לאוניברסיטה הן הורו לי שעד 15:00 שהן חוזרות הן רוצות לראות את הבית נקי ושיש לי שעה לעשות מה שבא לי עד השעה 9:00. אמרתי שאני אנקה ואשלי אמרה "חסר לך שלא" ונשקה לי בפה. דנית נתנה לי נשיקה בלחי. ואני בתגובה ירדתי על 4 ונתתי לנעליהן נשיקה.
מוש​(נשלט){k}
לפני 20 שנים • 17 ביולי 2003
מוש​(נשלט){k} • 17 ביולי 2003
אתה כאילו כותב מתוך הראש שלי - זה מדהים
אין חלום גדול יותר מלהעניק את עצמך לאישה שלך באופן טוטאלי,
לתת לה לדרוך עליך, להכאיב לך, להשפיל אותך,
בכל פעם שאני מצליח לקרב אותה במעט לעולם הזה אני מגלה שאני אוהב אותה יותר

ועניין האחות, נו זו באמת פנטזיה מוכרת
תן לי עוד...
slave for ever​(נשלט)
slave for ever​(נשלט) • 17 ביולי 2003
שמח שאתה נהנה וההמשך היום בערב.

אני לא נשוי ככה שאני לא יודע להגיד את זה מנוקדת מבט של נשוי.
slave for ever​(נשלט)
slave for ever​(נשלט) • 17 ביולי 2003
פרק שש:
הלכתי לראות טלוויזיה ובשעה 9:00 התחלתי לנקות את הבית עד השעה 11:00 ואז יצאתי לקנות מצרכים ובשעה 13:00 חזרתי והיו לי שעתיים חופש נוספות. בשעה 15:00 קיבלתי טלפון מאשלי והיא אמרה לי שדנית והיא הולכות לחברות וחוזרות בשעה 16:00. אמרתי בסדר והלכתי לנוח.
בשעה 16:00 שמעתי את הדלת נפתחת, מיד התפשטתי, ירדתי על 4 וזחלתי עד לדלת הכניסה כדי לקבל את פניהן. אך להפתעתי הרבה הן חזרו עם עוד שתי חברות (שירלי וענת), ואשלי אמרה לי שמעתה אני עבד גם שלהן. התביישתי מהן כי לא הכרתי אותן אבל ראיתי שאין לי ברירה. אשלי אמרה לי קדימה לנשק את הנעליים של כולן וזה מה שעשיתי.
נכנסו לבית ואשלי ודנית עשו סיור בבית וראו שהוא נקי והן היו מרוצות. אשלי אמרה לי שמכיוון שהבית נקי ללא רבב אני מקבל מתנה לנשק לכולן את הרגליים ולעשות להן מסג' וישר עשיתי זאת.
שירלי אמרה לאשלי שהיא בינתיים נשארת עם הנעליים כי הוא רוצה להשפיל אותי. לא ידעתי למה היא התכוונה אך ראיתי שאשלי מאשרת לה ולכן הסכמתי גם אני.
שירלי הורתה לי לשכב ולהתחיל ללקק את סוליות נעליה שהיו מטונפות ואני בלית-ברירה התחלתי ללקק, הטעם היה מר אך המשכתי. שירלי אמרה לי שזה מספיק ושהיא מרוצה ולכן היא תוריד גם את הנעליים ולאחר שהיא הורידה היא הושיטה לי אותן ואני ישר ליקקתי את כפות רגליה.
ענת ביקשה את השוט מאשלי וכאשר קיבלה היא החלה להצליף בי 10 הצלפות הגונות.
אשלי אמרה לי שמכיוון שאני עבד טוב יש לה הפתעה בשבילי.
הן הובילו אותי לחדרה של אשלי ושם נקשרתי ופי נחסם. אז אשלי אמרה לי שההפתעה שהן ידגדגו אותי (אני מאד רגיש לדגדוגים ואשלי ידעה זאת אך בכל זאת היא דגדגה) וזה מה שהן עשו. אשלי ושירלי כל אחת בכף רגל, ודנית וענת בבטן שלי וזה היה סיוט בשבילי.
זה נמשך רבע שעה, עד שהן התעייפו והחליטו להפסיק. שירלי ראתה שהזין שלי עומד וזה הרגיז אותה והיא בקשה רשות מאשלי להעניש אותי על כך ואשלי אישרה לה. שירלי תפסה לי את הזין והביצים והחלה למעוך חזק ולמשוך וזה יותר מידי בשבילי עד שהתעלפתי. לאחר 10 דקות התעוררתי וראיתי אותן יושבות על המיטה ומדברות, כשהבחינו שהתעוררתי הן אמרו לי שטוב שקמתי כי עכשיו אני אקבל מתנה (לא ריצתי עוד מתנה אך לא הייתה לי ברירה) שהיא שכל אחת מהן תעשה לי FOOT JOB (עבודת-רגל) וכך כל אחת עשתה וגמרתי 4 פעמים (כל אחת שעשתה לי המשיכה עוד 5 דקות לאחר שגמרתי) עד אשר הן הפסיקו. אח"כ הן ציוו עליי ללקק להן את הכוס עד שכל אחת גמרה.
אח"כ דנית אמרה לי שהיא רוצה לעשות לי cut breath , היא הוציאה לי את הכדור מהפה, שמה את כף ידה על פי ובידה השני סתמה לי את האף. בזמן הזה ענת, שירלי ואשלי עמדו עליי. אחרי דקה גם דנית עלתה עלי והן החלו לקפוץ עליי.
בשעה 18:30 שירלי וענת הלכו לביתן. אשלי ודנית אמרו לי שאני עבד טוב והן שוקלות להשאיל אותי לענת ושירלי לסוף שבוע. אחר-כך אשלי הסירה ממני את הקולר והיא אמרה לי (דבר שהפתיע אותי מאד):" שחר (לא הבנתי למה היא קוראת לי בשמי האמיתי ולא עבד) החלטתי שאני רוצה להתחתן עמך ושאתה תמשיך להיות העבד שלי. זה תלוי בך להתחתן ותהיה העבד שלנו לנצח או שתפסיק להיות העבד שלנו ואנחנו נפרד. מה אתה בוחר?". עניתי לה שברור שאני מסכים להתחתן ולהמשיך להיות העבד שלה כי אני מאוהב בה ומוכן לעשות הכל למענה. היא חייכה ואמרה לי לרדת על הברכיים (לא בתור עבד) לקחת את הטבעות ולשאול את השאלה. כמובן שעשיתי זאת והיא אמרה שהיא מסכימה ופתאום בבת-אחת חייכתי חיוך גדול וקמתי להתחבק ולהתנשק (כמובן שאשלי לא התנגדה).
אחרי מנוחה קצרה היא אמרה לי שעכשיו אני שוב עבד ועליי לנשק את רגליה מאחר ואנחנו מאורסים.

פרק שבע- החתונה:
בחרנו להתחתן ב18.2.1999, והתחלנו בהכנות, חלקנו הזמנות (ל-400 אורחים), הזמנו אולם, די-ג'י וכל מה שצריך, היום הגיע קיבלנו את פניהם של 400 האורחים, ואח"כ הלכנו להתכונן לחופה.
בשעה 3:00 לפנות בוקר חזרנו אליי הביתה, התנשקנו, ספרנו את הצ'קים, ראינו את המתנות, אמרנו שמחר אנחנו נודה לכל אחד ואחד והלכנו לישון.
למחרת קמנו בשעה 10:30 וחזרתי להיות העבד שלה והיא המלכה.
נישקתי את רגליה וידיה ואמרתי שאני מאושר שאני עבדה ובעלה והיא אמרה לי שהיא גם מאושרת.
אחרי ששתינו ואכלנו חזרנו למיטה ואשלי אמרה לי שהיא רוצה לפנק אותי והיא עשתה לי מסג' בגב (שהיה מאד נעים) במשך חצי שעה.

בשעה 13:00 יצאנו לטייל ברחובות ת"א וחזרנו כעבור שעתיים. חזרנו הביתה והלכנו לנוח. לאחר כמה דקות של מנוחה קיבלנו טלפון מדנית שאמרה שהיא ועוד 8 חברות באות אלינו לעשות מסיבה שלאחר החתונה ושאני אהיה העבד של כולן. התחננתי לאשלי שאני עייף ושאני רוצה להיות אתה ושמחר אני אהיה העבד שלהן, אשלי הסכימה ואמרה לדנית שקיבלה את רוע הגזרה ואחלה לנו עוד הפעם מזל-טוב ואמרה: "להתראות מחר".

פרק שמונה-למחרת:
למחרת בשעה 7:00 אני שומע נקישות בדלת, התעלמתי מהן והמשכתי לישון, כעבור כמה שניות נשמעו דפיקות יותר חזקות וצלצול בפעמון. קמתי בלי חשק ופתחתי את הדלת. בדלת עמדה דנית שראתה אותי עומד לבוש ולא ערני, דנית נתנה לי סטירה מצלצלת על לחי ימין דבר שהיה בשבילי הפתעה. דנית שאגה עלי: "עבד, תתפשט מיד ותנשק את סנדליי, אל תשכח שאני עדיין מלכתך". המום וכואב התפשטתי מהר, נשארתי בתחתונים וירדתי לנשק את סנדליה. דנית אמרה לי להוריד את התחתונים. אני סירבתי בטענה שקר אך דנית התעצבנה, דחפה אותי לרצפה, התיישבה עליי והורידה לי את התחתונים למרות התנגדותי. דנית החלה למעוך לי את הביצים ומיד שמה לי נייר דבק על הפה כדי שלא אצעק.
אשלי שקמה ראתה את מה שדנית עושה לי ושאלה אותה למה היא עושה זאת. דנית אמרה לה שאני סירבתי לה ושהיא מענישה אותי. אשלי החלה לכעוס ואמרה לי שבגלל שסירבתי אני הולך לקבל עונש. אשלי חזרה לחדר השינה שלנו, פתחה את המגירה והוציאה ממנה שוט. אשלי חזרה וביחד עם דנית הן גררו אותי ושמו אותי על המיטה. אשלי הפכה אותי והחלה להצליף לי על הישבן עד שהוא נהיה אדום.
בשעה 7 וחצי שירלי וענת באו אלינו. דנית פתחה להן את הדלת והובילה אותן לחדר השינה שם הם ראו אותי שוכב עירום עם תחת אדום. אשלי הפסיקה להצליף בי ואמרה להן: "טוב שבאתן עכשיו ארבעתנו נעניש אותו. שירלי ישר חלצה את סנדליה, תלשה בכוח את נייר הדבק ודחפה את אצבעות רגלה הימנית לפי והוראתה לי ללקק אותה. באותו הזמן שליקקתי את אצבעות רגלה של שירלי ענת שחלצה בינתיים את הסנדלים עלתה עליי והחלה לדרוך לי על הזין. ענת החלה לשפשף את רגלה על הזין שלי. אני נהניתי מזה והייתי קרוב לגמירה אך ענת הפסיקה לשפשף את הזין שלי וזה היה סבל בשבילי. בכל הזמן הזה עדיין מצצתי את אצבעות רגלה של שירלי. אשלי ודנית החלו לעלות עליי ולקפוץ עליי ואז ענת ושירלי החליטו לעלות עליי ולקפוץ עליי.
בשעה 11:00 נשארתי עם אשלי שהחליטה לפצות אותי על כל הסבל, והיא החלה לשפשף את הזין שלי עד שגמרתי.
בשעה 12:00 אחרי שהתקלחתי והלכנו לשכב במיטה, קיבלנו טלפון, על הקו הייתה שני. הבת דודה של אשלי. שני היא יפיפייה בת 18 (שונה בגלל שאסור לכתוב על פחות מ-1icon_cool.gif ואמרה שהיא באה אלינו. אשלי הסכימה ואמרה שהיא מחכה לה בקוצר-רוח ושיש לה הפתעה בשבילה.
בשעה 14:00 אשלי אמרה לי להכין את ארוחת הצהרים, מיהרתי לבצע את המטלה ובשעה 14:15 אשלי הגיעה למטבח, יחפה והמתינה שהושיב אותה על הכסא. תוך שניות ביצעתי זאת, ותוך כדי נשכבתי על הרצפה והתחלתי ללקק את רגליה. מצצתי אצבע אחר אצבע, מקדיש לכל אצבע את מירב תשומת-הלב.
כעבור זמן-מה אשלי הניחה צלחת עם אוכל על הרצפה. אשלי הכניסה את כף רגלה לתוך האוכל והייתי צריך לאכול את האוכל שכף רגלה נמצאה בה. אשלי הניחה צלוחית עם מים והורתה לי לשתות כמו שכלב שותה וכמובן היא שמה את כף רגלה בתוך המים.
בשעה 17:30 הגיעה שני אלינו, אשלי פתחה את הדלת, התחבקה עם שני ואמרה לה שתבוא לחדר ושם מחכה לה הפתעה. ההפתעה הייתה שאני ערום ממתין על ארבע, אשלי ביקשה משני להיות יחפה לפני שהן נכנסו לחדר ושני אכן תוך שניות הייתה יחפה. כשאשלי פתחה את החדר שני נדהמה לראות אותי על ארבע ערום ואשלי אמרה: "עבד, איך מקבלים אורחים?" מיד ניגשתי אל רגליי שני והתחלתי ללקק את רגלה, אשלי אמרה לשני לא לפחד ולאפשר לי ללקק לה את הרגל כי אני העבד ועכשיו אני גם אהיה העבד שלה. הרעיון מצא-חן בעייני שני שביקשה מאשלי להיות איתי לבד. אשלי הסכימה ואמרה שהיא הולכת לשירלי ועליי צוותה להתנהג יפה לשני ולהישמע להוראות שלה. הנהנתי כן בראשי, התקרבתי אל אשלי ונתתי נשיקה לנעליה.
kamor​(נשלט)
לפני 20 שנים • 18 ביולי 2003
kamor​(נשלט) • 18 ביולי 2003
סיפור ממש יפה סלייב . כל הכבוד .

ץ
slave for ever​(נשלט)
לפני 20 שנים • 18 ביולי 2003
slave for ever​(נשלט) • 18 ביולי 2003
קמור, אתה כותב את זה כאילו שהסיפור הסתיים, יש 22 פרקים סה"כ.

icon_smile.gif