סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

בלוגים - הTOP שבהם...

flashback{ג"ו}
לפני 14 שנים • 2 באוק׳ 2009
flashback{ג"ו} • 2 באוק׳ 2009
אני אוהבת נורא נורא גם אם אני לא מגיבה וגם אם אתם כבר לא כותבים, את (והסדר הוא פשוט תאריך ההופעה במועדפים שלי - מהישן ביותר לימינו אנו) נילי, onabike, מיוחדת, succubus,שושו, mobius, ג'אברווקי, היילני, אלקטרוז, anima, שירז, ירוקפור, פרלין ונטול מושג.

כעת, אם שמתם לב, כולם כוכבי עבר שקולם נדם ולא נשאר דבר מלבד משאלת לב כמוסה לקאמבק היסטרי שידרוש ממני ימים של מעקב.

ברכה על ראשכם.
flashback{ג"ו}
לפני 14 שנים • 2 באוק׳ 2009
flashback{ג"ו} • 2 באוק׳ 2009
flashback כתב/ה:
אני אוהבת נורא נורא גם אם אני לא מגיבה וגם אם אתם כבר לא כותבים, את (והסדר הוא פשוט תאריך ההופעה במועדפים שלי - מהישן ביותר לימינו אנו) נילי, onabike, מיוחדת, succubus,שושו, mobius, ג'אברווקי, היילני, אלקטרוז, anima, שירז, ירוקפור, פרלין ונטול מושג.

כעת, אם שמתם לב, כולם כוכבי עבר שקולם נדם ולא נשאר דבר מלבד משאלת לב כמוסה לקאמבק היסטרי שידרוש ממני ימים של מעקב.

ברכה על ראשכם.

סליחה, אבל זיקית הצליחה להתחמק מעיני, שעם הגיל כבר לא מה שהיו פעם.
עמך הסליחה icon_smile.gif
רוקדת ערומה בתאטרון רוסי
לפני 14 שנים • 6 באוק׳ 2009
ginger כתב/ה:
אני מאוד אוהבת את המכתבים ש RIS כותב אל קורדליה שלו ומוצאת שם כתיבה ברמה גבוהה ואיכותית שנוגעת במעמקים ברגישויותיה, בנימים שקופים של הנשמה כמו פנינים מבריקות מסמיקות...
אני אוהבת את ה Con-Trust ההרמוני ונקודת המבט המקורית והלבבית אצל JabberwockY.
אני אוהבת את להט תשוקת יצר החיים והמוות בדם של Brave Dwarf.
הרכות, היופי, היצירתיות המילולית, האהבה והעדינות באיזו ילדה אחת מיוחדת,
את החינניות המרעננת והמחייה של הרוקדת העירומה בתיאטרון הרוסי,
את המילים והמאבק הנחוש והאיתן של tebayes,
את החתיכה המוארת של בת יא ענה, את השנינות וקיפלי המילים של השיבומי המתארך ("שיבומי מזוכך{את ולא אחר}") ואת הירח המגובן של ה Cafe הענו, את האופיום של זאלופון. אני מחבבת את השובבות בשירה החודרנית של המשורר, את Agnon כשכתב, ואת הרגישות על אופנוע של Onabike אשר עשה הסבה לאומנות כתיבת מתכונים לא רעים בכלל ואת הדימום המילולי של red-cell והתמסרותו לקלי שלו ואת רגישויותיה הנשיות של התבגרות מאוחרת.

מניחה כי יש עוד פה ושם שאני קוראת, אך אלו החביבים עליי ביותר.

מגניב!
תודה על הפידבק ג'ינג'ר 🙂
ובהתאם למסורת, האהובים עלי הם Grey / Green, פרלין וים.
נקבה​(נשלטת)
לפני 14 שנים • 6 באוק׳ 2009

אהם.

נקבה​(נשלטת) • 6 באוק׳ 2009

מעבר לפופולריים הרגילים של פרלין, נילי ונילי, אפור/ירוק, לילי שרלילי, נטול מושג, טאבי וכד'

האהובים עלי הם של:
שקט חזק
Mobius

הכתיבה שם מהפנטת אותי. מרגיעה, מקסימה.... שווה.
Brave Dwarf
לפני 14 שנים • 8 באוק׳ 2009
Brave Dwarf • 8 באוק׳ 2009
לא קורא בלוגים ואת שלי לא קורא מתוך שעמום ופרנציפ.
ועדיין, כפי שטענתי תמיד, חשיפות, גם אם מבורכות, של יומנים איישים אין בהן טעם.
כמו גם לדירוג של רגשות.

השוואות, לעומת זאת, בין האהודים, גם אם בשגגה, עשויות להעיד על המדרג ולא על המדורג. ולכן מסוכנות פי כמה.
נטול מושג​(אחר)
לפני 14 שנים • 9 באוק׳ 2009

מממ

נטול מושג​(אחר) • 9 באוק׳ 2009
פרלין (כפרה עליה), לילי שרלילי (כי היא נהדרת. ממש. וגם כי יש לי יחס מיוחד לבלוג שלה), נילי ונילי (הסיבה היחידה לרפרש בכלוב), גרייגרין (כי אני גם רוצה לכתוב את זה), סאקאבוס (כנ"ל), ונוס (כי לא משנה איזה תסריט אי פעם אכתוב, החיים שלו תמיד יהיו יותר מעניינים), anima (כי היא מצליחה להעביר כאב), זיקית (כנ"ל), וורונג נוטי גירל (הדחיסות) , היילני (משהו אחר), קטסטרופה (הוא בד"כ מצחיק אותי), ואחרון חביב - צ'יטה (כי הוא הגילטי פלז'ר שלי).

ואם שכחתי מישהו אז שכחתי.
היילני
לפני 14 שנים • 11 באוק׳ 2009
היילני • 11 באוק׳ 2009
כשאני כאן, אני נהנית או נהניתי לקרוא את פרלין, שושו, ג'אברווקי, נילי ונילי, משוקצת, נטול מושג, גריי-גרין, מסובב ומושך, סוקי, קוויני, זאבה אפורה, המלט. אצל צ'יטה ואצל ונוס אני לעיתים מתעדכנת. ודאי שכחתי כמה ראויים לאיזכור.

שונים, מיוחדים אולי מסוגננים:
פרלין
מרצדת
לא קשורה

כשמשעמם לי, אני צוחקת מבלוגים רבים עד שאני מרגישה שראשי כבד עלי ותכף הוא יתפוצץ מהעומס הטרחני ומהטיפשות המשוועת.
עגיל בפטמה​(שולטת)
לפני 14 שנים • 11 באוק׳ 2009
עגיל בפטמה​(שולטת) • 11 באוק׳ 2009
הבלוג שתמיד יהיה מקום ראשון אצלי - kamor

מי שלא מכיר מומלץ להתחיל מההתחלה

ואם מישהו מדבר איתו תגידו לו שיחזור לכתוב !!!!
gilsherr
לפני 14 שנים • 17 באוק׳ 2009

הכי אוהב

gilsherr • 17 באוק׳ 2009
את הבלוג של אחת כזו, עוצמתי ויפיפה, מצליח להפתיע גם אותי.
לילי שרלילי:מקורי ומסקרן
פרלין:למרות שהיא מתעבת אותי
גאברווקי-חזק , מפתיע, עמוק ומעניין
פיטר-פן- מתחיל לחבב, לפעמים הוא טוב
קטה: מצחיק.