סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

!!!!!!!!! מופע סאדו במועדון נוער !!!

כלובי
לפני 20 שנים • 21 ביולי 2003
כלובי • 21 ביולי 2003
אף אחד לא צבוע אי אפשר למנוע מילדים גישה למידע

אם משהו מושך אותם הם יגיעו אליו, לא משנה מה תעשו

ואם נותנים להם שוט וזה לא עושה להם את זה אז לא..

ואם זה כן עושה להם את זה אז כן..

הם ילדים הם לא מנותקים מהעולם ואין בזה שום צביעות, לא צריך להתבייש בזה שכאלה דברים קיימים כשם שאנחנו לא מתביישים בעצמנו שאנחנו חלק מזה (לפחות אני לא).
אז הילדים יראו, יתרשמו ויחליטו אם בא להם שוט או שהם רעבים ורוצים המבורגר
ילדים מלאים ביצרים, ילדים משחקים רופא וחולה, ילדים רוכבים אחד על השני בגן והולכים מכות בביצפר.. ילדים זה בני אדם.. קטנים, תמימים, שצריכים הגנה מפני כאלה שינצלו אותם - מפני מבוגרים בעיקר!! וגם מפני ילדים בגילם, אבל אי אפשר לגדל ילדים עם עיניים עצומות, ואם היה אפשר, איך זה היה מכין אותם בדיוק לחיים במלות להם 18?
אם הם מגלים את זה מאוחר כשהם לא יודעים מה לעשות עם זה זה יותר טוב?

כל עוד אף מבוגר לא מפתה אותם הביתה שלו הם יהיו בסדר.
כלובי
כלובי • 21 ביולי 2003
אני לא אומר שצריך להראות להם את זה בבית, אבל אם ילד ראה רקדנית לבושה בעור רוקדת במסיבה במועדון או אם הוא ראה מופע קצת יותר קינקי אבל לא יותר בוטה, הוא יסתדר עם זה.

שוב - הבעיה עם ילדים היא לא שם.
DomDomina​(שולט)
DomDomina​(שולט) • 21 ביולי 2003
אני ראיתי את התמונות,ותאמין לי קינאתי,הייתי רוצה מופע כזה בדנגן.
תסתכל טוב, יש עוד הרבה תמונות ,שהם יותר מאשר רקדנית לבושת עור.
כלובי
כלובי • 21 ביולי 2003
צודק לצערי
המשכתי לדפדף באי נוחות הולכת וגוברת עד שהשתכנעתי שאתם צודקים במקרה הזה.
נוריתE
נוריתE • 21 ביולי 2003
אני רושמת לך את האיסיקיו של הבחור בפרטי
תקרא את ההודעות שלך

ולכל הדיון הזה...
כל האומרי "לא נורא" חכו עד שהבת שלכם תגיע לגיל 17 ותראה כאלו מופעים.

אותם בני ה40 לא צריכים בכלל לצוד הילדות מחפשות אותן,

תקראו את הטופיק שלי סקס והעיר הגדולה
ציטטתי שם כותרת עיתון משלשום למי שלא שמע

חבורת נערות בנות 12-15 מאשקלון נתפסו כשהן עובדות בזנות
עשינו את זה בשביל כסף לבילויים.

את כוונתי הבהרתי.
כלובי
כלובי • 21 ביולי 2003
אין כל קשר בין התופעות שאת מתארת לבין זה שהראו להם מופע סאדו או לא הראו להם מופע סאדו, איפה ההוכחה לקשר?
DomDomina​(שולט)
DomDomina​(שולט) • 21 ביולי 2003
אם ככה, קבל את התנצלותי על שכיניתי אותך צבוע
אתה ממש לא
נוריתE

כלובי

נוריתE • 21 ביולי 2003
בגיל הזה, הם יש להם את האשליה שהם בוגרים מספיק הבנים בייחוד שעוד שנה מתגייסים
וילכו לעזה או לשטחים,
הם רובם נוער חכם ושקול, יש גם נערים בגיל העשרה שמבינים פתאום שהם הומוהים ואז הולכים לבדוק את זה, והם לא יעשו את זה עם מישהו מהשכבה אלא אם גברים מבוגרים, וזו הסכנה שנשקפת לנערים ונערות שרואים את המופעים האלו ככה גלוי.

הילדות האילו שעסקו בזנות עשו זאת מיוזמתן ילדות בנות 12 ,אילו ששלמו להם הגברים הם האשמים האמיתיים

אני לא דיפדפתי בתמונות מאקזיט, הספיקה לי רק הידיעה שזה קרה והשהבת שלי היתה שם באותו ערב מבין ???וזה לא מועדון הנוער היחידי בו רץ המופע הזה
לא הייתי עולה על זה א היא לא היתה מספרת לי

אני מקבלת אי מייל מילד "שלום אני גבר ב ן 18, ראיתי אותך...אני רוצה להיות האדון שלך..
ואם אותו ילד היה פונה למלכה בתשלום מישהי לא אחראית שהיתה לוקחת אותו????????

אין לנו שליטה על מה שהולך בנט, אני לא שונה מכולם במה שאני עושה בפורום שלי ובאתר אבל אני לא היחידה, אז מה נסיר את כל האתרים שלנו כל הפורומים שלנו?כדי להציל אותם כדי שלא יכנסו
לא! כי אנחנו מזהירים,ומקווים. אבל לא נוריד עצמנו מהרשת, כי האתרים שלנו נמצאים במנוע חיפוש מוגדר מאוד שנער/ה שלא מחפש את זה ספציפי לא ימצא את זה. ולמה הם יחפשו ספיציפי?, בגלל אותם מופעים בחוץ!!!! בגלל החצנה במדיה.!!

אני במחשב נזהרת מאוד עם כל הקבצים הספציפיים שלי, הם מוסתרים בצורה לא מחשידה
אין לי את האתר הזה או את הייד פארק או את האתר שלי על הסרגל ואחרי כל כניסה אני מוחקת קבצים לא מכוונים וכל תעוד אחר של הכל.
אני פוחדת שהבת שלי תגלה מה אני ולא בגללי אלא בגללה שזה יפגע בה ואני מכירה אותה טוב מאוד.

אם אי פעם אני אחשוד שהיא נוטה לזה אפילו לכיוון הדומיות, זה יוצא לה מהר מאוד מהראש.
בכל אמצעי אפשרי.
אבל שוב.. המדיה המועדונים החופשיות הזו זה הדבר שמסוכן ולא רק בנושא העולם שלנו.
רויטל
רויטל • 21 ביולי 2003
יש הבדל ענק ועצום, בין לראות את זה באינטרנט, מה שגם אי אפשר למנוע את זה.. הסקס הוא עולם מסקרן לנוער, לילדים, וזה הייצר שלהם ה-סקרנות
אבל בין לדפדף בדפי האינטנט במחבוא לבין ללכת למעדוני סאדו ההבדל הוא ענק ועצום
אתה כלובי שדברת על פידופילה, ניצול מיני, בעילת קטינה...פה אתה מדבר די אחרת אני רואה
טוב נו.. לא ציפיתי למשהו אחר

המעדונים האלה לא רשאים להכניס קטינים לשם, הפיתוי גדול, הסקרנות גדולה אף היא, וביש מזל להיות במקום הזה עם אדם כזה בשעה כזאת יכולה לגרום לגבר מבוגר להיות עם קטינה מחוטבת וטיזרית ולגרום או להפוך אותה לשפחה.. כי היא סקרנית.. אם היא תאהב את זה היא תמשיך אם זה.. אם היא לא תאהב את זה .. זה ידפוק לה את החיים
כלובי
כלובי • 21 ביולי 2003
פוחדת אני חושב שהבהרתי בדיוק את דעתי פה והיא אחת ואינה משתמעת לשתי פנים.

אבל אולי את צריכה עוד הסבר בשביל להבין אז במיוחד בשבילך:

לנסות למנוע מצעירים את הגישה למידע זה דבר אחד, ובמקרה הזה לא יעזור מה תעשי הם יגיעו אליו בכוחות עצמם.

אבל יש הבדל מאד גדול ומהותי בין זה לבין לפתות הביתה ילדה קטנה ושם אני לא יודע מה לעשות לה.

יש הבדל פוחדת, ואם את לא רואה אותו תפתחי את העיניים ותסתכלי לאמת בעיניים.

כשאדם מבוגר רואה מולו ילדה קטנה ולא משנה מה היא לובשת, גם אם הוא נמשך אליה, גם אם היא עושה לו פוזות - הוא צריך לרסן את עצמו.
תמימה או לא זה ממש לא משנה, היא ילדה, היא לא מודעת למשמעויות ולסכנות שכרוכות במה שהיא עושה.

אם היא מפתה אותו ומתחננת להיות שפחה שלו
הוא צריך לקחת אותה לבית שלה ולהורים שלה.

ילדים עושים טעויות בחיים, זה לא נותן הצדקה לכל מיני פדופילים להרוס להם את הנפש והחיים.