סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

עיצה למתלמד

DOM Perignon​(שולט)
לפני 20 שנים • 23 ביולי 2003
DOM Perignon​(שולט) • 23 ביולי 2003
shiky{L} כתב/ה:
אני אישית לא אוכל לעזור לך, באשר הנני סאב ומתקשה לקרא את מחשבות את הצד השולט - אבל משהו קטן, אני חש שבכל זאת אוכל לתרום לך.

ואין זה משנה אם אתה אדון, סאב, דומית או סאבית, תיכנס לפורום "נשים על נשים" תקרא כמה שיותר, יש המון המון מה ללמוד מהן, הן מגיעות מהכיוון הנכון - מהלב - ותתפלא למרות מה שנראה מעל פני השטח - אם הולכים "ללמוד לעשות סשן" - לא בטוח שתדע ...

אם תלמד מה מסתתר מאחורי כל אקט פיזי - תלמד את המשמעות של כל דבר - כיצד הצד השני תופס אותה - מהי המשמעות עבורך - הרי לא תצטרך ללכת "ללמוד לעשות סשן" - אתה כבר תדע.

תבין מהי שליטה, או תתחיל להבין, תדע מהי אהבה, או תתחיל להבין - הכל יראה לך לפתע שונה, מעניין יותר, מדהים יותר - חזק יותר.

אפילו משפט שיאמר בקונקסט מסויים יקפיץ אותך, ירעיד את הלב שלך או יזעז את הצד השני...

בהצלחה.

שאפו שיקי.

לא יכולתי לתת לך עצה טובה יותר עודד. אם תהיה לך שאלה ספציפית, אשמח לעזור כמיטב יכולתי. אבל אם אתה שואל באופן כללי. אין עצה טובה יותר מזו. לך תלמד איך מרגיש הצד השני.

DOM Perignon.
oded1960​(שולט)
לפני 20 שנים • 23 ביולי 2003

תודה על העצות

oded1960​(שולט) • 23 ביולי 2003
חבר'ה תודה על העצות בזמן הקרוב אני עעקוב יותר אחרי האתר והכתוב בא ואלמד
אני מניח שבהמשך נפגש במועדון
Adonasuy​(שולט)
לפני 20 שנים • 28 ביולי 2003
Adonasuy​(שולט) • 28 ביולי 2003
כמה עצות, ככה על קצה המזלג:

1. לקרוא. ללמוד. להבין מי הוא מי.
2. לכתוב. לתת לסאביות הזדמנות להכיר מי אתה. והכוונה לכתיבה ממש- לא למודעת הכרות בת שלוש מילים בנוסח "אדון מחפש כלבה" (זה לא עובד...).
3.להכנס לצ'טים. אחרי שיכירו אוך מהכתיבה בפורומים ואחרי שאתה תכיר את הכינויים - השיחה יכולה לקלוח.
4. ליצור אמון. להראות שלמרות חוסר הניסיון המעשי, אתה אלוף בתאוריה ואפשר לסמוך עליך שלא תזיק כשתגיע למעשים.
5.למצא מישהי מתאימה. אם אתה בן 43, נשוי, אל תתחיל עם פרגיונת רווקה - מנסיון - זה מתכון לצרות צרורות (כמו טלפון הביתה בשישי אחה"צ .... ולך תסביר מי זו היתה).
6. לשמור על SSC. תמיד.
7.פגישה ראשונה - במקום ציבורי. זה ישרה בטחון על הסאבית ולא ייצור מחוייבויות. גם אם הצ'ט היה סוער ושיחות הטלפון העוקבות חושניות ומגרות, זכור שבפגישה לא תמיד נוצר קליק. אין משיכה. אז נפרדים כידידים.
8. לא להסתער על כל השולחן... לדום מתחיל יש נטיה לנסות ליישם בסשן הראשון את כל הפנטזיות האפשריות. קח את הזמן שלך. תתחיל לאט. לטובתך וכמובן לטובת הסאבית.

icon_smile.gif

בהצלחה.
pam
pam
pam • 28 ביולי 2003
אני שונאת כללים וחוקים, אבל כל השמונה שלך - מצויינים ומעולים.
oded1960​(שולט)

שלום חברים

oded1960​(שולט) • 28 ביולי 2003
אני עוקב בדריכות אחרי כל מה שאתם כותבים לי, אחרי העיצות. אינני פעיל כרגע לקחתי לתשומת ליבי את המסר שהועבר אלי אני עוקב קורא סופג ולומד תמשיכו להעשיר אותי .
תודה
oded1960​(שולט)

שלום חברים

oded1960​(שולט) • 28 ביולי 2003
אני עוקב בדריכות אחרי כל מה שאתם כותבים לי, אחרי העיצות. אינני פעיל כרגע לקחתי לתשומת ליבי את המסר שהועבר אלי אני עוקב קורא סופג ולומד תמשיכו להעשיר אותי .
תודה