שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

שיחת רדיו בין שמוליק תייר למלכה מירב-103fm

sheze​(נשלטת)
לפני 21 שנים • 9 במרץ 2003

Re: לא התכוונתי לקליקות...

sheze​(נשלטת) • 9 במרץ 2003
כלובי כתב/ה:
התכוונתי לזה שכל אחד נמצא איפה שהוא נמצא מסיבותיו הוא ולא יכול בהכרח להזדהות עם כולם או להסכים עם כולם..

צריכים להיות פתוחים ולקבל כל אחד עם השטויות שלו כל עוד הוא לא פוגע באחרים
ולא לדבר על מה עושה שרות טוב לקהילה או שרות רע לקהילה כי זאת לא איזו מפלגה פוליטית פשיסטית אלא מקום לאנשים להתחבר למה שמתאים להם..

קודם כל, אני הבעתי את דעתי. זה מה שאני הרגשתי וחשבתי כששמעתי את השיחה הזו.
ואני בהחלט חושבת שיש מקום לדבר על "שירות טוב" ו"שירות רע" (ולו רק בגלל שדווקא על זה בא לי לדבר, ולא חושבת שאני פוגעת במישהו בכך שאני מביעה את דעתי)

נכון, אנחנו לא מפלגה, אבל אם אנשים שהם כרגע לא ממש מכירים את התחום, או מהססים לגביו, מקבלים רושם כמו שאני קיבלתי מהשיחה הזו, זה יכול במידה זה או אחרת להשפיע על הדעה שיגבשו על הקהילה.
עכשיו, תאר לעצמך מצב שאיזו דומית בפוטנציה היתה שומעת את השיחה הזו, וחושבת לעצמה שרק אנשים עם מניעים נקמניים עוסקים בתחום המוזר הזה - הפסדת לך דומית icon_razz.gif
כלובי

בגלל זה יש אתר

כלובי • 9 במרץ 2003
גדול ונרחב ובו מקום לכווווולם
כל אחד עם השטויות שלו icon_smile.gif

מקווה שהכלוב כבר מציע מספיק חומר ומספיק מגוון כדי לעורר את המחשבה המקורית והחיפוש העצמי.

ובקשר למלכה מירב אני מסכים שיש שם אלמנטים אפלים במה שהיא אמרה שהם אולי קצת "לא בריאים" אבל בסך הכל שומעים שמדובר בסדיסטית אמיתית שנהנית מזה הנאה סאדיסטית
כמו שאנחנו אוהבים icon_smile.gif אני לפחות..
Bloody Kiss

נקודה יפה...

Bloody Kiss • 9 במרץ 2003
היא הייתה יכולה למנוע מצב כזה אם היא הייתה זורקת איזה משהו בסגנון של... "זו הדרך שלי ולא כל מי שמתעסק בתחום פועל כמוני...
אבל זה רטורי מצידי להגיד דבר כזה, המעשה נעשה... וחבל, לעומת זאת, יכול להיות שפתאום יקפצו לך כמה נשים שנאנסו בעבר ויהפכו להיות דומיות אכזריות במיוחד... הקהילה הרוויחה - או שלא...?
sheze​(נשלטת)
לא יודעת מה איתך, אבל אני ממש לא הייתי רוצה דום שהגיע לזה כי הוא שונא נשים, וזו הדרך שלו לנקמה...
Bloody Kiss

כן טוב...

אם הקטע מלכה נקמנית ואכזרית לאו דוקא מפחיד
אז דום נקמן ואכזר זה בהחלט נשמע לי מפחיד...
sheze​(נשלטת)

Re: כן טוב...

Bloody Kiss כתב/ה:
אם הקטע מלכה נקמנית ואכזרית לאו דוקא מפחיד
אז דום נקמן ואכזר זה בהחלט נשמע לי מפחיד...

בעייני דומית נקמנית ואכזרית, לא פחות מסוכנת מדום נקמן ואכזרי.
וסאב קשור וחסר אונים, לא יותר מוגן ובטוח מפני דומית כזו, מאשר סאבית הנתונה לחסדיו של הדום.
למעשה, הרושם שנוצר לי מהכרותי את הנפשות הפועלות בקהילה, הוא שדווקא הדומיות יותר קיצוניות, אכזריות ומסוכנות (כמובן שהדברים נאמרים בהכללה).

ועל זה יכולה רק לומר: תודה שלא עשני עבד
Bloody Kiss

הדמות

הדום שהצטייר לי בראש היה יותר מפחיד מכיוון שהוא לא היה שפוי...
זה גם נשמע לי יותר מפחיד מהסיבה הפשוטה שלהערכתי(את מוזמנת לתקן אותי) יותר ויותר עבדים אוהבים אכזריות קיצונית מהמלכות שלהם, דום אכזר וקיצוני במיוחד עלול ליצור נזק בלתי הפיך....
sheze​(נשלטת)

Re: הדמות

Bloody Kiss כתב/ה:
הדום שהצטייר לי בראש היה יותר מפחיד מכיוון שהוא לא היה שפוי...
זה גם נשמע לי יותר מפחיד מהסיבה הפשוטה שלהערכתי(את מוזמנת לתקן אותי) יותר ויותר עבדים אוהבים אכזריות קיצונית מהמלכות שלהם, דום אכזר וקיצוני במיוחד עלול ליצור נזק בלתי הפיך....

נשמע לי שההצהרה הזו נובעת מהתפיסות הסטראוטיפיות של החברה לפיהן נשים הן עדינות מטבען (גם אם הן דומיות) וגברים הם אכזריים.
אתה צודק - דום אכזר וקיצוני במיוחד עלול ליצור נזק בלתי הפיך.
בדיוק כמו שדומית קיצונית במיוחד עלולה לגרום לנזק בלתי הפיך.
Bloody Kiss

את צודקת

את אולי צודקת כשאת אומרת - הסטריאוטיפים של החברה
אבל הגברים בישראל מבחינת סטטיסטיקה ועובדות לגבי אלימות, אונס וצורך בשליטה על נשים בצורה מסויימת שיוצרת מצב מפחיד של חוסר שליטה עצמית
מבחינה תיאורטית - את צודקת, מעשית, התמונה המדאיגה באה מהמין הגברי
אין פה שום קשר לסטריאוטיפים - בגרמניה לדוגמא, המצב הוא הפוך
יותר ויותר גברים מתלוננים על אלימות מצד בת הזוג
sheze​(נשלטת)

Re: את צודקת

Bloody Kiss כתב/ה:

אבל הגברים בישראל מבחינת סטטיסטיקה ועובדות לגבי אלימות, אונס וצורך בשליטה על נשים בצורה מסויימת שיוצרת מצב מפחיד של חוסר שליטה עצמית
מבחינה תיאורטית - את צודקת, מעשית, התמונה המדאיגה באה מהמין הגברי
אין פה שום קשר לסטריאוטיפים - בגרמניה לדוגמא, המצב הוא הפוך
יותר ויותר גברים מתלוננים על אלימות מצד בת הזוג

אנחנו לא מדברים על אלימות, אלא על בדסמ. ואין שום קשר בין אלימות או אונס לבדסמ!
הסכנה לסאב קשור וחסר אונים מדומית לא מיומנת מספיק או קיצונית מידי, או נקמנית זהה לסכנה הנשקפת לסאבית עם דום במצב דומה.