סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

זאת לא שערוריה, זאת תהיה אמיתית.

Demi
לפני 20 שנים • 27 ביולי 2003

זאת לא שערוריה, זאת תהיה אמיתית.

Demi • 27 ביולי 2003
זאת לא שערוריה, זה רק נסיון להבין את חילוקי הדיעות.
כי ממה שקראתי דברים לא מסתדרים לי.
זאת לוגיקה פשוטה:
א אומר מסוכן
ב אומר לא מסוכן
אחד מהם חייב להיות צודק
לא יתכן שגם א וגם ב צודקים.

http://www.heberotic.co.il/f/sl1/topic.asp?TOPIC_ID=15811&FORUM_ID=4&CAT_ID=2&Topic_Title=%F1%E9%EB%E5%ED+%EE%F1%E9%E1%FA+%F1%E5%F3+%E4%F2%E5%F0%E4+%E0%EE%F9+%E1%EE%E5%F2%E3%E5%EF%21%21%21&Forum_Title=1%2E+%E7%E5%E5%E9%E5%FA+%EB%E5%E0%E1%E5%FA

אני אצטט כדי להקל על הקוראים:
א:
"הצלפות בשוט על פניו של העבד (דבר שיכול לעקור עין), מזיגת שעווה לפיו ולגרונו, הצלפות באזור הכליות ועוד.
זה היה סשן שבו יכלו ללמוד את כל מה שאסור לעשות בסשן"

ב:
"זה בסך הכל היה סאשן מעט יותר קשה ויותר נועז ולא יותר מזה"

א:
"חבל שלא שמת לב, אבל בסשן המדובר בעיקר החלפנו מבטים נדהמים, ובשלב מסויים בפעם השלישית בה הצליפו לו על הפנים אפילו צעקתי אליהם תוך כדי הסשן, שיפסיקו להצליף לו על הפנים כי זה מסוכן.
לא זאת בלבד, אלא שעם סיומו של הסשן פניתי למצליפה והסברתי לה כמה מסוכן היה מה שעשתה"

ב:
"צר לי שההבנה שלך בסאשנים מן הסוג הזה היא ברמה כזו.
צר לי שאת לא רואה את ההבדל בין הצלפה של שוט לבין ליטוף של שוט"

חשוב לי להדגיש
אני לא מנסה לפתוח במריבה.
אני לא מנסה לגרום לסערה בביצה.
הדברים נכתבו שחור על גבי לבן בפורום "חוויות כואבות"

אבל תראו, מה שאני קולט מכל הפרשה זה שאו ש009 והמלכה מגי לא מבינים כלום , או שהשליטה לא מבינה כלום או שהשופטים לא מבינים כלום, או שהכל אינטרסים אישיים.

אז פתרון לסוגיה הזאת חייב להמצא אחרת זה מציג את כל התחרות הזאת כשטות.
אחד שמבין​(נשלט)

Re: זאת לא שערוריה, זאת תהיה אמיתית.

אחד שמבין​(נשלט) • 27 ביולי 2003
לפני שאני אתייחס לשאלה,
סתם תהייה .
דמי,
למה כשהכותרת היא - "זה לא אישי" מסתבר שכולם (טוב לפחות כל האנשים שלי יצא לשוחח איתם וזה לא מעט) מתרשמים שזה אישי מאוד.
וכשהכותרת - "זה לא שערוריה" הרושם הוא ששוב זו הצהרה הנה אני לא אתן לשערוריה לדעוך ונבעיר אותה גם פה.
אתה יודע מה, במחשבה שניה אל תתפתל להסביר זה מיותר.

demi כתב/ה:
חשוב לי להדגיש
אני לא מנסה לפתוח במריבה.
אני לא מנסה לגרום לסערה בביצה.
הדברים נכתבו שחור על גבי לבן בפורום "חוויות כואבות"

אבל תראו, מה שאני קולט מכל הפרשה זה שאו ש009 והמלכה מגי לא מבינים כלום , או שהשליטה לא מבינה כלום או שהשופטים לא מבינים כלום, או שהכל אינטרסים אישיים.

אז פתרון לסוגיה הזאת חייב להמצא אחרת זה מציג את כל התחרות הזאת כשטות.

נכון, אתה לא מנסה לפתוח מריבה היא כבר נפתחה.
אתה כן מנסה לגרום לסערה ולהפוך גם את המקום הזה לביצה.
אל תספר סיפורים על מה שקורא ב"חוויות", מכל דפי הפורום שיש בהם גם ענייני תוכן זה מה שמצאת להביא לנו כדי להעשיר את עולמנו. מעניין למה.

מעבר לזה לא בכל מקרה יש אחד שצודק ואחד שלא מבין כלום, יש מקרים של טעויות, יש מקרים של אי הבנה ויש גם טעויות אנוש. מה לעשות, את התחרות הזו לא צילמו בשבע מצלמות כדי לכסות מקרה של תביעה במקרה ערעור על התוצאות. ציפו שהמשתתפים יגיעו עם רוח ספורטיבית ויבינו שהעיקר זו ההשתתפות והאווירה ולא הפרס והמקום הראשון. ואכן כך היה . כל המשתתפים התייחסו לערב ברוח ספורטיבית, כמצופה. בכל אופן עד כמה שידוע לי. אבל אז צצים כל מיני מחרחרי מלחמות ומנסים להצית אש.

בקשר להחלטות של השופטים אני יכול להעיד על עצמי (ושמעתי כך גם מהאחרים) שלא ראיתי שום הצלפה בכליות, או בעינים. יכול להיות שזה המיקום שלנו, יתכן שהסתירו לנו ויתכן שלא היו דברים מעולם. איש איש ישפוט לפי ראות עינו.

בכל אופן הרמיזות כאילו דברים נעשו שלא ביושר, הם לא רק נסיון לשערוריה אלא התזת בוץ ורפש ונסיון נוסף להצית אש מרושעת וזדונית.
וכן, נפגעתי מאוד.
אני לא רגיל שמפקפקים ביושר שלי, אפילו לא ברמז. גם אם המטרה היא לפגוע בצד שלישי. גם אם זה "לא אישי" וגם אם זה "לא שערוריה".

.
רויטל

אחד שמבין

רויטל • 27 ביולי 2003
גרמת לי לחייך.. ואני עדין מחייכת..
עוד לא יצא לי לקרוא תגובה כל כך כנה ואמיתית ..

דמי אם לא התכוונת לעורר מהומות אז אל תעורר אותם... ועוד תפתח אשכול חדש לזה, שמא אף אחד לא יפספס חלילה את האשכול של המכשפה שפתחה על מסיבת הסיום בדנג'ן
וכתבת גם לא אישי.. לדעתי זה לא רק אישי אלא ניסיון לפתוח מלחמה ..
מעניין באמת למה לא אתה היית בתחרות? כי אחרת היית פותח מלחמה למה אתה לא זכית ??

צא מזה אתה קטנוני ומריר מידי..
Demi
Demi • 27 ביולי 2003
אחד שמבין
אנחנו לא צריכים להסכים על כל דבר אבל כשאני אומר משהוא אז תנסה בבקשה להאמין לי ובטוהר הכוונות שלי.
אין שום נסיון להכפיש או לגרום למריבות, שוב אתה יכול להאמין ויכול גם שלא להאמין.
וכשאני אומר שזה לא אישי אז לא, זה לא אישי.
תבין, יש אנשים שהופכים את עצמם לדמויות "ציבוריות" בעצם פועלם, למשל מי שמארגן ערב, או מי שמארגן תחרות, או מי שמשמש כשופט וכדומה.
מעצם הפעילות ה"ציבורית" הוא הופך לדמות "ציבורית" ובכך נתון לביקורת.
מי שלא יודע לעמוד בביקורת לא ראוי לשמש כדמות "ציבורית"

אישי זה היה יכול להיות במצבים אחרים, לא יודע אם שמת לב שבפורומים אני משתל מאוד שלא להיות אישי, להעלות נושאים שקשורים אלינו, שקשורים באופן כללי לבדסמ.
אם יש מקרה שחוויתי באופן אישי אבל יש לו השלכות לגבי כלל הקהילה אז אני יכול אולי להעלות אותו בלי להזכיר שמות ובלי לחשוף אנשים, ונכון אלו שיקולים אל מול שיקולים אבל תנסה לראות את הדברים כפי שהם וכמו שהם נראים לאדם מהצד, וכן, יש חילוקי דעות אבל מה שאני ראיתי בפורום ההוא נראה לי הזוי לחלוטין, לא יכול להיות שחוות דעתם של השופטים כל כך שונה ובצורה כל כך נחרצת לגבי אותו סשן.

העלת נקודה יפה - למה הבאתי את זה מחוויות.
התשובה היא פשוט מאוד, מנסיוני האישי עם חוויות הפורום ההוא מאוד מצונזר.
יד נעלמת עורכת שם הודעות מוחקת הודעות ונותנת באנים ללא סיבה.
אם הפורום ההוא היה כזה שאפשר לערוך שם דיון אמיתי ולהגיע לאיזה מסקנה נאותה אז לא הייתי מביא ציטוט משם לכאן אבל מה לעשות והפורום הזה הוא פורום שבו ניתן לדון גם בדברים לא נעימים אבל חשובים.

עוד דבר, אני לא רומז לכלום.
אני רק העלתי תהייה מיתוך כוונה אמיתית.
זה שאני אדם ישר שאומר את הדברים כפי שהם הופך אותי לאחד שמתיז בוץ ורפש?
ממש לא, זה הופך אותי לאדם ישר שסה"כ מנסה לנקות את האורווה.

אני לא צפיתי בתחרות, אני לא הייתי שופט ואני גם לא התחרתי ולכן אני לא יכול להביע דיעה, אני רק קורא מה שכותבים ודברים לא מסתדרים לי.
אבל אם הייתי נמנה על צוות השופטים או המתחרים אז אני יודע שהייתי עומד לביקורת ועומד בה בכבוד.

אז די להשמצות ההדדיות, אני חושב שהגיע הזמן לדעת את כל האמת בדיוק מה הלך שם.
Demi
Demi • 27 ביולי 2003
פוחדת, אני לא השתתפתי בתחרות מסיבות אישיות בעיקר אבל גם אם הייתי מחליט כן להשתתף הייתי מבטל את השתתפותי ברגע שהייתי רואה את הנאים בהם התקיימה התחרות.
רויטל

סבבה לך..

רויטל • 27 ביולי 2003
סבבה, אז התנאים לא היו נראים לך..ומי שמארגן הארוע לא נראה לך, והזוכים לא נראים לך, והמוזיקה לא נראת לך, והשופטים לא נראים לך, והצפיפות לא נראת לך.. להמשיך?????

אולי לשם שינוי ספר לנו מה כן נראה לך?? זה כבר הופך להיות מעניין מרגע לרגע
אתה מזכיר לי את הספר שאני מקריאה לבן שלי בלילות "דובי לא לא" זה אחד שלא מרוצה מכלום
נוי
נוי • 27 ביולי 2003
דמי
אני לא אמורה להיתערב... לא קשורה, אני יודעת.

אבל

אתה נהנה לעורר שערוריות? אתה באמת בן אדם כה ממורמר? עכשיו אני מבינה עד כמה היה מיותר שהגבתי לך בשירשור הקודם הידוע לשימצה והמיותר לכל הדעות, שהיה יכול להיגמר הרבה יותר קצר אילולי ניכנסת סתם לשעשוע העצמי שלך ונתת דעתך על דברים שלא נוגעים לך, באותה מטרה כמו זו... ליצור פרובוקציות בתוך חברה שקטה ונעימה. כפיים אתה מצליח. אנחנו הטיפשים שמגיבים...
Demi
Demi • 27 ביולי 2003
לא אל תכניסי לי מילים לפה
לא אמרתי שמי שמארגן את הארוע לא נראה לי אלא שהאופן שבו אורגן האירוע לא נראה לי.
יש הבדל גדול.
גם אמרתי שבמידה ודברים ישתנו ומי שאירגנה את הארוע תהיה קשובה לצרכי הקהל (והיו הרבה ביקורות על הארוע) אז אשמח להגיע לארוע באירגונה (תקראי טוב טוב את השירשור על הערב במועדון).

אמרתי שהתנאים לא נראו לי, זה כן אבל זה לא רק אני אמרתי שחכת? למיטב זכרוני כמעט כל מי שהגיב הסכים איתי.

שוב אל תכניסי לי מילים לפה, לא אמרתי שהזוכים לא נראים לי.
לדעתי יש זוג שאם היה זוכה אז הייתי מאושר מאוד בשבילהם אבל בגלל שלא ראיתי את התחרות אני לא יכול להביע דיעה על התחרות.

וכן, המוסיקה לא נראת לי אבל כמוני עוד רבים אחרים, מה הקשר בכלל לפוסט שפתחתי? זה בכלל שייך לפוסט הקודם שם דיברנו על אותו ערב במועדון מיתוך כוונה שעמוס יקרא ויחליט כהבנתו וכן אני מנסה לדבר על דברים אחרים שלא מסתדרים באופן לוגי.

ושוב אל תכניסי לי מילים לפה
אני אמרתי שהשופטים לא נראים לי?
מתי?
איפה?
רק אמרתי שהם חלוקים בדעתם בצרה תמוהה ואני רוצה להבין למה.
יתכן, רק אולי, שחלקם לא היו ראויים לשמש כשופטים, אבל אני לא אמרתי את זה, רק העלתי תהיה.
ואני גם לא אומר את זה, יתכנו עןד הרבה סיבות למחלוקת בניהם ואת הסיבות הללו אני חושב שמין הראוי להציג בפני הקהל אחרת יאבד האמון של הקהל במארגנים ובשופטים.

ונכון, אמרתי גם שהצפיפות לא נראתה לי וכמוני אמרו זאת עוד הרבה אחרים.

בקיצור פוחדת, אני מציע לך להפסיק להכניס לי מילים לפה ולהתייחס לגופו של עניין.
אני יודע מה אני כותב, אני יודע למה אני מתכוון ואני יודע שאני ברור מספיק כדי שיבינו אותי.
ואם איך לך בעיות מיוחדת של הבנת הנקרא, אז אני חושב שגם את יודעת שמה שעשית עכשיו זה מניפולציות מיותרות.
שתי כוס מיים, תרגעי ותני למעורבים בפרשה להתייחס לגופו של עניין.
רויטל

אני שתיתי כוס השאלה

רויטל • 27 ביולי 2003
האם אתה מסוגל לשתות מים?? קצת צינון לא יזיק לך..
מעניין מי עושה מניפולציות כאן..אני או אתה? שנזמין שופטים? אתה תבחר הפעם את השופטים
מעניין שרק אני מכניסה לך דברים לפה (מזל שרק דברים לפה אני יודעת להכניס)
אבל דומי יקירי..מה שאתה עושה זה לעורר מהומות סתם..
אני לא חושבת שיש לאנשים זין כבר לדון במה שקרה במועדון
אי אפשר לרצות את כולם, אי אפשר לתת משהו שכולם יהנו, ותמיד אבל תמיד יש את היוצאי דופן שיש להם מה להגיד (כמוני..כמוך..) ודברת על ביקורת בונה..אז הנה זה ביקורת בונה..תלמד
שאם אין דבר חכם להגיד לפעמים עדיף לשתוק
סיימתי לדון בעניין, אלא אם יש לך משהו ספציפי להגיד..אני להבדיל אוהבת ביקורות זה מכניס פילפל לחיי icon_lol.gif
אחד שמבין​(נשלט)
אחד שמבין​(נשלט) • 27 ביולי 2003
דמי
ברור שאנחנו לא חייבים להסכים ואפילו לא על דבר אחד.
חברי הטובים ביותר לא מסכימים איתי בהרבה דברים, אין לזה שום קשר. אנחנו פשוט יודעים להגיע אל הנקודה שבה אנו חלוקים, לפתח דיון, כל אחד מסיים עם מסקנותיו - יהיו אשר יהיו אבל כאן העיקר כל התהליך הוא מתוך כבוד והערכה הדדיים.
אני לא יכול לצפות שתעריך כל אדם אבל כבוד בסיסי הוא מינימלי בכל דיון.
אני לא אתווכח איתך ולא עם אף אחד סתם למען הויכוח ולכן בנושא ה"אישי" או "לא אישי" וכו' אני חושב שניתנה הבמה לכל אחד לומר את דעתו בצורה ברורה. הנושא מוצה וגם אם אני באופן אישי השתכנעתי מהטון הכן והרציני של דבריך. אני מקווה כי גם האחרים ילכו בעקבותי.

אני באופן אישי לא דמות "ציבורית".
מעולם לא חיפשתי שום תפקיד, וגם את מה שכן עשיתי בקהילה זה היה לאחר שהתבקשתי, כשהתמניתי למנהל פורום זה היה לאחר שביקשו ממני. וכשעזבתי זה היה למרות שביקשו ממני להמשיך.
מעולם לא אירגנתי שום ערב ושום ארוע, למרות שתרמתי רבות להצלחת ערבים וארועים שאחרים ארגנו.
נכון, אנשים פונים אלי כל הזמן והחומר שמגיע למייל שלי אפשר למלא אנציקלופדיות. אבל שוב, לא בחרתי בזה. כל פשעי וחטאתי הוא שעזרתי למי שביקש ובעיקר בעצות טובות כי יותר מזה אין לי יותר מדי מה לתת בטח לא לכל אחד.

נכון, הסכמתי להיות שופט(ושוב התבקשתי ולא ביקשתי), אבל זה לא אומר שאני אמור להיות מטרה לחיציו של אף אחד.
ביקורת עניינית - כן. היא נאמרה ב"חוויות" אבל בטונים אחרים. הועלה נושא, התפתח דיון - זה לגיטימי. אבל לבוא ולומר זה לא מבין או שההוא לא יודע וכו', זו לא צורה לביקורת זו התבטאות שמעוררת מלחמה - ועל כך נזעקתי.
אני שמח שהבהרת את עצמך ולא התכוונת לזה. הייתי מבקש ומצפה שבפעם הבאה תהיה יותר מתון בהתבטאויות שלך כדי שגם אני ומוגבלים שכמותי יוכלו להבין זאת בקריאה ראשונה ללא צורך בהבהרות.

ואם אתה מעונין באמת במה שקרה שם אין לי שום בעיה לספר לך.
היו שבעה שופטים שישבו (אני באופן אישי עמדתי - חוסר מקום) למעלה עם ראות מוגבלת (למרות זאת, גם בעיני נראה שזה המקום הכי טוב במצב שנוצר) כל אחד עשה כמיטב יכולתו לתת ניקוד בצורה הכי הוגנת וישרה. אני לא מכיר אחד בינינו שיש לו תווית של שקרן, לכן אני מצפה שגם אתה תתן לנו את הקרדיט המזערי הזה לפני שמשהו הוכח.
לא ראינו שום דבר ממה שאור השליטה סיפרה וכבר אמרתי - ענין של מיקום או טעות אנוש (שלנו או שלה).
ולכן למרות שחלק נכבד מהשופטים לא התלהבו מזכיתו של 009 הוא זכה. אמנם ברוב זעום ביותר (פחות מנקודה) אבל הוא זכה לפחות על פי התוצאות שלנו.
אני יודע שהוא לא היה חביב הקהל ולא חביב השופטים אבל בניקוד הוא זכה ותאמין לי שלא בגלל קומבינה של המכשפה.