שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

זאת לא שערוריה, זאת תהיה אמיתית.

Demi
לפני 20 שנים • 27 ביולי 2003
Demi • 27 ביולי 2003
אחד שמבין
תמיד זה קורה לנו icon_smile.gif
אני כותב משהו בצורה רצינית וכנה ודע לך שאני מאוד מעריך אותך על כך שאתה מייד הולך אל הכיוון ההפוך ובודק היטב אם אני לא מנסה לעשות איזה מניפולציה או לפתוח באיזה שערוריה או להכנס במישהו באופן אישי.
ותמיד icon_smile.gif אחרי שאתה מגיב לי אני מדגיש את טוהר כונותי.

ואתה יודע? עכשיו אני ממש שמח כי אם אותך הצלחתי לשכנע בכנות שלי ובטהרת כוונותי אז אני לפחות מאוד מקווה שאחרים ישתכנעו גם.

מההכירות בינינו אני יודע שאתה אדם ישר ויודע שאתה אומר בדיוק מה שאתה מאמין ומה שאתה חושב שנכון, אנשים כמוך אני מעריך גם אם מנסים לתפוס אותי לפעמים (כאמור סופו של גנב לתלייה) ולבדוק את כוונותי ואני יודע שזה מיתוך כוונה טובה, מיתוך יושר וכבוד לזולת.
אחד שמבין​(נשלט)
אחד שמבין​(נשלט) • 27 ביולי 2003
demi כתב/ה:
אחד שמבין

מההכירות בינינו אני יודע שאתה אדם ישר ויודע שאתה אומר בדיוק מה שאתה מאמין ומה שאתה חושב שנכון, אנשים כמוך אני מעריך .

דמי
אם רק כולם היו לומדים מאיתנו להסתדר כל כך מהר יפה ובקלות - העולם היה נראה אחרת.
לך בכוחך זה והושעת את ישראל.
רויטל
רויטל • 27 ביולי 2003
סוף טוב הכל טוב icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
אלא אם למישהו מה להגיב .. icon_lol.gif

אוחח אני אוהבת את עצמי
Demi
Demi • 27 ביולי 2003
לא סוף ולא כלום, אחד שמבין אמר את דבריו, את דעתו, את האמת שלו.
אבל המחלוקת עדייו קיימת.
אם אחד אומר שככה כן עושים סשן ואחר אומר שככה לא עושים סשן אז זה בעצם יותר מידי דברים שלא מסתדרים.

אני לא פתחתי את הנושא הזה בשביל לטאטא אותו מתחת לשטיח אלא בשביל למצות אותו.

אני גם לא רומז שיש כאן אינטרסים כלשהם או צביעות של חלק מהמעורבים או שקרים או כל דבר אחר שעוד עלולים להכניס לי לפה, אני רק אומר שיותר מידי דברים לא מסתדרים לי.

אם וכאשר אני אגבש דיעה, אז אקום ואכתוב את דעתי באותיות קידוש לבנה ובאופן שלא תשתמע לשתי פנים.

ועד אז פשוט יותר מידי דברים לא מסתדרים לי.
שוקולית​(שולטת)
שוקולית​(שולטת) • 27 ביולי 2003
אהלן דמי,יקר.
לא לי להתערב,אבל אומר את דעתי.

ראשית,השליטה צודקת ומבינה ועוד איך מבינה בסשנים.
אני מכירה אותה ומאוד,מעריכה אותה.
(טוב נו,אוהבת אותה)

שנית, לו הייתי רואה זאת,לבטח תגובתי הייתה כתגובת השליטה אבל,אותו עבד (009)
אמר שהוא נהנה,שאילו לטיפות,שכך הוא רוצה אז מה הויכוח?????

המלכה עשתה,העבד הסכים ולא רק שהסכים הוא גם רשם שבשבילו זה לטיפות,שהשעווה זה טוב לו אז,אין ויכוח מבחינתי.
נוריתE

צאו כבר מהביצות

נוריתE • 27 ביולי 2003
אתם לא צפרדעים ולא נרקיסים

למה להביא לפה שיורת נפולות ממקומות אחרים ועוד בכדי לעורר ריב
(מספר שניים כבר שבוע ומשו האחרונים)

תגדלו.
DomDomina​(שולט)
DomDomina​(שולט) • 27 ביולי 2003
מעניין כולם שוכחים,שניתנו נקודות,לא רק על בטיחות.
אז אם שלישית הזוכים קיבלו רק 7 בבטיחות ובכל השאר קיבלו 10
והממוצע של אותו שלישית זוכים הייתה,מה לעשות בפחות מנקודה מהזוג שבמקום השני.
אני לא מבין אותכם,מה רציתם שנשנה את הנקודות,ככה שיתאימו לכם
תעזבו את זה כבר,יש דברים יותר בוערים לעסוק בהם
כמו למשל "שבוע בלי חמישי במועדון" נוכל לחיות עם זה? או פשוט נטפס על הקירות icon_lol.gif
שוקולית​(שולטת)
שוקולית​(שולטת) • 27 ביולי 2003
DomDomina כתב/ה:
מעניין כולם שוכחים,שניתנו נקודות,לא רק על בטיחות.
אז אם שלישית הזוכים קיבלו רק 7 בבטיחות ובכל השאר קיבלו 10
והממוצע של אותו שלישית זוכים הייתה,מה לעשות בפחות מנקודה מהזוג שבמקום השני.
אני לא מבין אותכם,מה רציתם שנשנה את הנקודות,ככה שיתאימו לכם
תעזבו את זה כבר,יש דברים יותר בוערים לעסוק בהם
כמו למשל "שבוע בלי חמישי במועדון" נוכל לחיות עם זה? או פשוט נטפס על הקירות icon_lol.gif

כשאתה מטפס על הקיר,תעשה טובה תצלם זאת. icon_razz.gif
רויטל

טוב אם אתה כל כך רוצה להבין

רויטל • 27 ביולי 2003
אז אולי בוא נבהיר את הדברים וככה נסגור את העניין הזה מתאים לך??

דמי כתב:
א אומר מסוכן
ב אומר לא מסוכן
אחד מהם חייב להיות צודק
לא יתכן שגם א וגם ב צודקים.

נקח לדוגמה אותי ואותך..לגיטימי ביותר.. אתה אוהב הצלפות אני לא! בשבילי זה לא סשיין טוב , בשבילך זה נהדר.. מי צודק כאן?? אפ'חד ושנינו יחד.. זה עניין אינדיבדואלי לכל אחד
כל אחד יש לו את הגבולות שלו ויש כאלה שאין להם אפילו גבולות.. מי אתה או אני שנחליט אחרת? קטונתי כדי לנסות להסביר "שזה לא גורם להנאה" כי בשבילי לא! אבל בשבילו כן.. מה יותר קל להבין מזה?

009 אוהב את זה, אהב את זה, ויאהב את זה.. לפני הסשיין אני בטוחה שהיו חזרות או דיברו איך יתבצע הסשיין שלהם על מנת שהוא יהיה הכי טוב ויזכה..אני לא רואה כאן דבר שמצריך ויכוח, כמו הסשיינים שאתה עושה אפ'חד לא מעביר עליהם ביקורת .
עכשיו היות וזאת היתה תחרות, והיו כללים בתחרות וחוקים, ואפ'חד לא עבר על הכללי או החוקים(אני מדברת על 009 במקרה הזה) אז אין סיבה שמישהו יתערב מהצד ויגיד שהיה שם משהו לא חוקי, בשביל זה שמו שופטים, והם שפטו, וככה הם ראו את זה.

גם בבית משפט יש שופט ומה שהוא קובע זה מה יש ..אתה צריך להביא הוכחות כדי להגיד שמשהו לא היה קשורה כאן.

אז בעיני השליטה הם עברו על חוקים מסויימים בסשיין שהיא לא היתה עושה אותם, אבל למלכה ולעבד זה היה נראה אחלה, מה שכן 009 בעצמו אמר שזה היה רק ליטוף ושום נזק לא נגרם.

אז למה בכלל לעורר את זה מחדש? מה יש לך להבין כאן? שוב נחזור לעניין שלא כולם חייבים להסכים עם כולם
ואם כבר מדברים גם אני חושבת שהזוג אורלי ויגאל היו צריכים לזכות, הם עשו את הסשיין שלהם בצורה מדהימה לדעתי..אבל מי אני?

אם שוב אתה חושב שהתשובה לא מספקת אותך או לא נכונה אתה רשאי להוסיף את דברייך..מה שכן הייתי מצפה מהשליטה ומ009 להראות את הצד שלהם כאן הלא כך?? אנחנו סתם טוחנים מים באוויר
DomDomina​(שולט)
DomDomina​(שולט) • 27 ביולי 2003
שוקו אני אשמח לצלם אותך....בזמן שאני מטפס על הקיר icon_lol.gif