שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

זאת לא שערוריה, זאת תהיה אמיתית.

Demi
לפני 20 שנים • 27 ביולי 2003

Re: טוב אם אתה כל כך רוצה להבין

Demi • 27 ביולי 2003
פוחדת, ברוכה הבאה לעולם הבדסמ.
יש דבר בסיסי שנקרא SSC.
SSC בתרגום לעברית זה: Safe, sane, consensual

והנה ההסבר:
Safe בטוח/זהיר/לא מסוכן: אי אפשר לעולם להוציא את האפשרות שמשהו לא יסתדר אבל עלינו להיות מוכנים להתמודדות עם כאלו מצבים ולמנוע אותם מבעוד מועד.
Sane שפוי: להשאר תמיד מפוקס, תמיד מציאותי, לא ללכת שולל אחרי הפנטזיות בצורה שלא מציאותית.
Consensual בהסכמה: בדסמ מתבסס על "המתנה" שמעניק הנשלט לשולט ולא על ניצול כוחו של השולט, לא על התעללות ולא על ניצול.

מיתוך SSC משתמע דבר פשוט שהפך לקונצנזוס בל יעבור:
אין לפגוע בנשלט בכל צורה שהיא.
למילה לפגוע יש בעברית שתי משמעויות, באנגלית זה הרבה יותר פשוט: Hurt not harm .
Hurt מתכוון להענקת כאב.
Harm מתכוון לגרימת נזק זמני או פרמננטי מהסוג שלא עובד תוך מספר ימים או כזה שיש בו השפעות מזיקות לטווח ארוך או כזה שידרוש התערבות רפואית, והכוונה היא לנזקים פיזים ונפשיים כאחד.

פוחדת כתב/ה:
אז אולי בוא נבהיר את הדברים וככה נסגור את העניין הזה מתאים לך??
כל אחד יש לו את הגבולות שלו ויש כאלה שאין להם אפילו גבולות.. מי אתה או אני שנחליט אחרת?

תגידי, האם העובדה שלנשלט אין גבולות מקנה לשולט את הזכות לעשות באמת כרצונו?
התשובה היא לא, אבל לא ובאופן חד משמעי.
מעצם הגדרתו כשולט במערכת יחסי בדסמ על השולט לסרב לבצע כל פעולה שיש בה כדי לסכן את הנשלט ואפילו שהנשלט מעוניין בה.

ועכשיו לענינינו:
אני מבין את רצונך להמנע ממריבות, להשקיט את הדברים ולהוציא את הכל יפה ונחמד.
אבל תביני דבר חשוב, אם היה שם סשן שבו אפילו אם הנשלט הסכים/רצה/ביקש ובאותו סשן התבצעו פעולות שסיכנו את בריאותו של הסאב ואותן פעולות בוצעו בצורה מודעת ומיתוך ידיעה שהן עלולות לסכן את בריאותו או גרוע יותר בצורה לא מודעת, אז אותו סשן ולא משנה מה היא חלוקת הנקודות, אותו סשן היה צריך להפסל ומייד.

להגיד - כן כמעט קרה משהו אבל לא באמת קרה זאתה לא תשובה, זאת התחמקות שמחר תוביל לאסון.

ולכן פוחדת, האנלוגיה שלך לא באמת תקפה ואין בה בכדי לשפוך אור על התעלומה או בכדי לפתור אותה.
האנלוגיה שלך מקבילה לסשן שבו בוצעה הקזת זם לעומת סשן שבו לא בוצעה הקזת דם.
009​(אחר)
009​(אחר) • 27 ביולי 2003
אני קורא את כל מה שנאמר כאן ואני מטיל בזאת לזירה את כל כובד משקלי מהבחינה המקצועית וכן מבחינתו של חבר השופטים.

אני מרשה לעצמי לבשר לכולם שאחרי שחגגו לי את יום ההולדת ה-50 (לא במועדון) ואחרי שאני סוגר בערך 25 שנה של פעילות אינטנסיבית ואחרי סיורים ובילויים במקומות הכי מטריפים שיש היום על פני כדור הארץ אני מרשה לעצמי לקבוע שאני גם מומחה לא קטן בתחום הזה ואני מבין ומודע לכל כללי הבטיחות והבטחון וכולם יכולים לסמוך על שיקול הדעת שלי בעיניים עצומות ולקבל את דעתי המקצועית וללמוד מהנסיון הענק שצברתי ולהרגע ולקבור את הנושא הזה באופן סופי.

הסאשן שעשיתי עם המלכה מגי ועם המלכה נאדין היה נפלא!!!

הסאשן היה מקצועי ומחרמן ומענג הצורה יוצאת מהכלל!!!
הסאשן היה בטיחותי ונשמרו כל כללי הבטחון המתבקשים ואפרט בהמשך!!!

הסאשן היה גדול מבחינת הניגודים שהתקימו בו מתחילתו ועד סופו.

זה התחיל מהעובדה שהולבשתי בבגדי אשה עם פאה נפלאה ועם איפור נפלא ועם גרביונים ועם חוטיני אדום, וסינור סקסי שהיה מחרמן ומדליק

זה המשיך לכיוון של פוט פטיש והלך הלאה לליקוקים נפלאים עם המלכה נאדין -סוף הדרך-מומלץ

זה המשיך ועבר הלאה להצלפות קלות מאד והטזת שעווה בכל חלק גופי וכן הטזת שעווה לתוך הפה

זה עבר לאזיקים בידיים ובשתיים וחצי הדקות האחרונות זה עבר לחלק הנועז והקשה ביותר מבחינתי

המלכה מגי הספיקה במיומנות נפלאה לקשור את רגלי ולהרים אותי עם המנוף למעלה ואז החלו ההצלפות שהיו בסך הכל רכות ומחרמנות.

אין ספק שבשביל 10 דקות זה היה סאשן רב גווני עם קונטרסט ענק בין מרכיביו של הסאשן.

ואעבור הלאה על כל אמצעי הבטחון שננקטו לקראת ובמהלך הסאשן שהיו רבים ונבחנו עד הסוף

במהלך תכנון הסאשן דברנו אני והמלכה מגי על עניין התליה ההפוכה עם המנוף שזה למעשה היה החלק הבעייתי והמסוכן ביותר ואז כאשר המלכה מגי שמעה שעברתי את גיל ה-50 ביוזמתה שלה היא הכריזה בפני שאסור בשום פנים ואופן לתלות בהפוכה יותר משתי דקות ואכן היא הקפידה מאד על לוח הזמנים שנקבע.

המלכה מגי הקפידה מאד על הדרך שבה נקשרתי למנוף

המלכה מגי הביאה איתה מהבית את הנעליים המצויינות והבטיחותויות שלה על מנת להיות בטוחה לחלוטין שאהיה קשור ברגליי היטב למנוף

היא סירבה להשתמש בנעליי התליה של המועדון מאחר והיא לא מכירה אותם ולא הרגישה מספיק בטוחה איתם.

אין ספק שהמלכה מגי שהיתה אחראית על הבטיחות במהלכו של הסאשן נקטה בכל האמצעים ובכל מה שנדרש על מנת לקיים סאשן בטיחותי מאין כמוהו.

ואעבור הלאה למרכיבי הסאשן הפחות מורכבים

כל ההצלפות של המלכה מגי והמלכה נאדין היו רפות וחלשות ולראיה זו היתה אחת מהפעמים הבודדות שחזרתי הביתה ללא סריטה וללא שום סימן!!!

היו אלה בעצם ליטופים בכל חלקי הגוף כולל פנים וכן חלקים אחרים אבל אלה לא היו הצלפות אמיתיות

אם ההצלפות הללו נראו למישהו בקהל כהצלפות אמיתיות אז כל הכבוד למלכה מגי על יכולתה לביים הצלפות שיראו נוראיות אבל בעצם היו חלשות ומלטפות ומענגות עד אין קץ.

גם בעניין השעווה נקטה המלכה מגי בכל כללי הזהירות המקובלים

ולטעמי הגזימה ברמת הבטיחות בעניין זה
היא הטיזה את השעווה מגובה רב מאד ,עד כדי כך שלא הרגשתי דבר ולא חצי דבר,השעווה גיעה לייעדה קרה לגמרי אחרי מסלול טיסה ארוך שבו הספיקה להתקרר ולהתקשות

ונעבור הלאה לעניין הסטירות

גם כאן המלכה מגי נקטה בכל כללי הזהירות המקובלים ולא היתה שום חריגה מכל כללי הבטחון המקובלים.

כדאי לזכור שבעת מתן הסתירות העבד נע וזע מצד לצד ובהחלט יתכן שסתירה כלשהי נראתה למישהו מבין הצופים כפוגעת או אולי מעבר לזה.אבל לא כן הוא , אפילו הסתירות היו נעימות וקלילות וגם אם אולי אחת מהן סטתה ממסלולה לא הרגשתי ולא נגרם שום נזק .

סיכום

אני מבקש בזאת מכולם להוריד את הנושא מסדר היום כי אין על מה לדון.

אני הוא זה שהייתי שם ואני הוא זה שחטף ורק אני יכול להעיד על עצמי מה קרה ומה היה שם ואם אכן היו חריגות מכללי הבטחון.

אני רוצה להדגיש את העובדה שאחד מתפקידי היותר חשובים במועדון הם להשגיח שכללי הבטחון נשמרים במהלכם של הסאשים השונים.

לא הססנו עמוס ואני בזמנו לסלק מלכה מסויימת לצמיתות מהמועדון בגלל חריגה מכללי הבטחון ומהנורמות המקובלות עלי.

גם לאחרונה התערבתי באופן ישיר במספר סאשנים שנראו לי מאד לא מקצועיים ואחראיים והנושא נמצא בטיפולו השוטף של עמוס ושלי .

אין ספק שנושא הבטיחות הוא הנושא החשוב ביותר והנהלת המועדון מקפידה על עניין זה בכל הרצינות והאחריות .

אף אחד מהצוות במועדון לא מחפש לעצמו צרות ואף אחד מאיתנו לא רוצה להסתבך בשטויות!

כולנו אנשים בוגרים ואחראים ואני מבקש לסיים בזאת את הנושא ולקבור אותו סופית

צוות השופטים עשה את מלאכתו בצורה הטובה ביותר ובודאי שאין לי על מה להלין כי זכיתי בפרס הראשון.
הצחיק אותי לקרוא באיזה שהוא מקום שניסיתי להשפיע על השופטים בדרך בלתי ראויה !
זו היתה בדיחה לא מוצלחת של אותה אחת שכתבה את הדברים!

עצה קטנה לכל המבקרים

אני ממליץ לכולכם מכל הלב לבוא ולהופיע

תאמינו לי שה כיף אמיתי ושחרור שאין כמותו בעולם

הפומביות והחשיפה והיכולת הזו לחטוף ולהשלט באופן הטוטאלי ביותר מול קהל ולראות את כולכם מתחרמנים ונהנים ומזילים ריר זה הכיף הכי גדול

009 וכן כל צוות המועדון בראשותו של עמוס יעזרו בכל דרך אפשרית וניתן את כל הגיבוי הלוגיסטי הדרוש לכל מי שיבקש וירצה להופיע

תמשיכו להתחרמן ושיהיה לכולנו רק טוב
להתראות בעונה הבאה

009
עבד הבית ,מפיק המופעים ומנהל פורום אירועי הדנג'ן של המועדון
תאיר​(נשלטת)
תאיר​(נשלטת) • 27 ביולי 2003
מצד אחד, מי שרואה הצלפה מהצד, לא יכול תמיד לדעת עד כמה מדובר בהצלפה חזקה או לא. במיוחד בתנאי התאורה והשמיעה שהיו במקום. (זאת לא ביקורת על התאורה, נראה לי שהאפלוליות מאוד מתאימה, אבל היא מגבילה דברים מסוימים).

מצד שני, מי שנמצא עמוק בתוך הסאשן עלול שלא להעריך נכון עצמה של הצלפות. במיוחד כשמדובר באדם שהוא חובב כאב קיצוני ובעל חשיפה רבה לכאב.

ודווקא מסיבה זאת אני חושבת, שיש דברים שלא רצוי שיהיו במועדון. יש סשנים שמתאים ולגיטימי לעשות בבית, ולא מתאימים לביצוע במועדון.

אתה רוצה בבית להשתין לקערה של כלב ולתת לסאבית שלך ללקק את זה? שיהיה לכם לבריאות. אבל אם תעשו דבר כזה במועדון זה עלול להשפך על מישהו שבכלל לא מעוניין בשתן שלך.

גם סשנים של מחטים או סכינים עלולים להיות די בעייתיים כאשר לא ממש רואים טוב ובכל רגע מישהו עלול להדחף עליך ולגרום למחט להנעץ לא איך שתכננת.
DomDomina​(שולט)
DomDomina​(שולט) • 27 ביולי 2003
תאיר כתב/ה:
אתה רוצה בבית להשתין לקערה של כלב ולתת לסאבית שלך ללקק את זה? שיהיה לכם לבריאות. אבל אם תעשו דבר כזה במועדון זה עלול להשפך על מישהו שבכלל לא מעוניין בשתן שלך.

תאיר יש לי חדשות בשבילך,כבר עברנו את זה במועדון בעזרתה האדיבה של המלכה M המופלאה והכשרונית.
ושיט,דווקה באותו הערב לא הייתי במועדון.
יש שידור חוזר icon_question.gif
009​(אחר)
009​(אחר) • 27 ביולי 2003
לתאיר

בדרך כלל אני נמצא בשטח ומקפיד מאד מאד על כל הכללים

בדרך כלל כשאני נמצא במהלכו של סאשן אני מקפיד שיהיה לידי חברי הטוב שלא אנקוב כרגע בשמו ויש לנו סימנים מוסכמים שאם מישהו מאיתנו נמצא במצוקה האחד עוזר לשני.

באירועים גדולים אנחנו מקפידים ומבינים כולנו שקשה מאד לבצע קטעים של מחטים וכיוצא באלה דברים שדורשים ריכוז רב ומקום מרווח יותר לביצוע
ולראיה שבליל התחרות לא היו שום קטעים של מחטים למרות שהיו שם מלכות שהן המקצועניות הגדולות ביותר בארץ בתחום הזה.
עובדה שאף אחת מהמלכות שהופיעו לא הלכה לכיוון הזה (עדיין ישנם אנשים שאפשר לסמוך עליהם במיליון אחוז שלא יקרה דבר ולא חצי דבר)

גם קטעים ביזריים לא היו באותו הלילה למרות שבסאשן החימום שהתקיים ביני לבין המלכה M
אמור היה להיות משהו מאד מיוחד בכיוון הזה ובגלל הקהל הרב הוחלט לדחות את ביצוע הרעיון למועד אחר

בברכת חברים
009
NMxxx

009 כל הכבוד

NMxxx • 27 ביולי 2003
תראו, קטונתי מהלאיר הארות (ב-א')....

אבל,

החוייה כמו ש-009 תיאר אותה, חשיפה מול קהל, לא בפרטיות הבית, אלא בצורה הכי פומבית נראית לי כעוצמתית בצורה בלתי רגילה. אני יודע שלי אישית (כיום) אין את האומץ לעשות דברים דומים. אני רוצה לחזק את ידיך, ולהגיד שאת ההערכה שלי קיבלת, ובגדול.

בנוסף, מילה על בטיחות. זוהי דעתי בלבד, אולם יש פורומים למתחילים ויש פורומים למתקדמים. נראה לי שבמועדון ביום חמישי היו הרבה מתחילים והבעיתיות היא פשוטה, לא כולם מכירים את הדקויות של הבטיחות בעולם השליטה, אני לא ראיתי את הסשין המדובר, אבל במידה והייתי רואה, מקבל את הרושם הלא נכון ואח"כ רץ ליישם.... אני בטוח שאתם מבינים את כוונתי - מה שטוב לקהל מקצועי, מבין ומנוסה לא בהכרח מתאים לקהל שנכח ביום חמישי.

ההתחשבות הזאת באופי הקהל מחייבת הטלת מגבלות, שלטעמי הם הדבר האחרון שצריך בעולם הבדס"מ, פרט לשכל ישר, היגיון בריא ו-SSC.

בהחלט נושא למחשבה, כשדעתי נוטה לכיוון של גילוי אחריות ציבורית מסויימת, אבל -
זוהי דעתי בלבד.
מאסטר יקיר​(שולט)

Re: 009 כל הכבוד

מאסטר יקיר​(שולט) • 27 ביולי 2003
NMxxx כתב/ה:
תראו, קטונתי מהלאיר הארות (ב-א')....

אבל,

בנוסף, מילה על בטיחות. זוהי דעתי בלבד, אולם יש פורומים למתחילים ויש פורומים למתקדמים. לא כולם מכירים את הדקויות של הבטיחות בעולם השליטה, אני לא ראיתי את הסשין המדובר, אבל במידה והייתי רואה, מקבל את הרושם הלא נכון ואח"כ רץ ליישם.... אני בטוח שאתם מבינים את כוונתי...

זהו עצם העניין...
אתה צודק...

אבל...

לא כל מה שרואים במועדון, אקטים הנעשים על ידי מקצוענים, יש לרוץ ולנסות בבית.
אל הבדסמ ניגשים רק שאתה ממש בטוח, שאתה יודע מה שאתה הולך לעשות.

בפורומים, גם למתחילים וגם למתקדמים, ישנם דיונים רבים בנשוא של מה מותר ומה אסור...

המלצה - אל תהסס גם לפנות אל אחד מן המקצוענים בשאלות ואפילו בבקשה להצטרף כצופה על מנת ללמוד! זה אף פעם לא יוריד מערכך!

בהצלחה!