שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

הודעתו החשובה של אחי מתחת לכפכף

009​(אחר)
לפני 20 שנים • 27 ביולי 2003

הודעתו החשובה של אחי מתחת לכפכף

009​(אחר) • 27 ביולי 2003
זוהי הודעה חשובה ביותר שטורפת את כל הקלפים

כולנו חשבנו שכל הקרדיטים מגיעים אך ורק למכשפה עד להודעתו המרעישה של אחינו מתחת לכפכף

תודה לך על אומץ הלב ועל הגילוי המסעיר על כך שאתה הוא זה שהבאת בפני המכשפה את הרעיון לעשות תחרות של סשאנים

אתה הוא האיש וכל הכבוד לך

כולנו כאן חשבנו שכל הקרידיטים מגיעים אך ורק למכשפה דיקטטורית העל שחשבה לעצמה שתוכל להשתלט בנוסף לפורום הדועך שלה גם על המועדון ולהפכו למועדון ריקודים !

אני מאד מאד מקווה שהפקת את הלקחים ובפעם הבאה תמצא את הדרך לצוות המועדון ואני מבטיח לך שנאזין לרעיונותיך בקשב רב ונשתדל מאד ליישם את דבריך בשטח

תודה רבה לך אחי מתחת לכפכף

009
מל​(נשלט)
מל​(נשלט) • 27 ביולי 2003
009 היקר
תודה לך

אני תמיד אמיץ

ובענין אומץ...
יש לך הודעה ממני בתיבה..
שוקולית​(שולטת)
שוקולית​(שולטת) • 27 ביולי 2003
לא יודעת מה קורה אבל,מתחת לכפכף
אני בכל אופן, ה ת ג ע ג ע ת י !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
מל​(נשלט)
מל​(נשלט) • 27 ביולי 2003
תודה שוקולית
גם אני מאוד מאוד
מקווה שניפגש שוב אצל החבר המשותף שלנו...
DomDomina​(שולט)
לפני 20 שנים • 28 ביולי 2003
DomDomina​(שולט) • 28 ביולי 2003
אולי מספיק
אני זוכר טוב טוב ,את הימים הקשים במועדון שאחרי הברוגז הגדול(פיפ-דנג'ן)
אם לא המכשפה,המועדון אולי היה נסגר.
אולי מספיק ,כל אחד ואחת תרמו למועדון,כל אחד ותרומתו הוא.
המכשפה היא נכס צאן ברזל למועדון.
וגם 009 כמובן.
וגם אתם וגם אני......
יום טוב
נוריתE

הגנון של שרה

נוריתE • 28 ביולי 2003
ממש "שיגעון" סיימתםלריב על נושא אחד וכבר נפתח שני?
והפתעה...הפעם זה לא נגרר כטופיק מהברוטיק
תגדלו קצת
נוריתE
נוריתE • 28 ביולי 2003
אני חולה חוזרת מתחת לשמיכה ולכוס התה
אני מבקשת..
זכרו על מה נחרבו יהודה וישראל...
על שנאת חינם, לפני שאתם מגיבים לטופיק הזה ומתלהמים לשווא כמו במה שנגרר מהברוטיק
כאן למטה
זה כל כך מיותר
אבל אנשים
יותר כואב לקרא את זזה

שמה מישהו הילהיט את היצרים מסיבותיו הוא- לא אתה דמי -בטופיק שהעתקת טעכשיו מנסים לסגור חשבונות
עיזבו את זה, שיצאו החוצה לחצר יוציאו קצת מרץ והכל ירגע וכולנו נפגש בתום הפגרה בדאנגן

מכשפה}{}
009}{}
כולכם האחרים }{}
חזרתי למיטה
לא סתם עוד עבד
לא סתם עוד עבד • 28 ביולי 2003
ביום רביעי שעבר המכשפה בחרה לסיים את הפסקת האש שהייתה בינינו בחודשים האחרונים.
בכך הגיעה לקיצה ה"הודנה" בינינו, וחודשה הלחימה. זאת לא הייתה הבחירה שלי, אבל מה לעשות? צריך שניים כדי לשמור על הפסקת אש, לא?
מצד שני, עכשיו קיץ ויש לי יחסית הרבה זמן פנוי, והרי את המכשפה אני מנצח במלחמה גם עם שתי ידיים קשורות ומבלי שהדבר יצריך ממני מחשבה או מאמץ יוצאי דופן - אז למה לא בעצם? icon_smile.gif

אם רק הייתם יודעים כמה אנרגיות משקיעה המכשפה ימים כלילות במה שנקרא באנגלית "keeping score", בסגירת חשבונות אישיים ובמשחקי אגו. היא לא מצליחה להפנים את מה שאני אומר לה כבר שנה שלמה, וזה שאת הנזק הגדול ביותר לה ולתדמיתה היא גורמת לעצמה, ולא אחרים לה. היא עושה בזה עבודה עקבית ומצויינת, אגב.

יש לי כ"כ הרבה דברים לומר ולספר לכם על המכשפה, אבל לגבי חלק מהם זה לא הזמן ולגבי חלק אחר זה לא המקום, אז נשמור משהו לעתיד הוורוד.

אני רק יכול לומר לכם, בתור המנהל היחיד במערכת הפורומים של "חוויות כואבות" שהצליח לשרוד את הדיקטטורה של המכשפה (הגדרה שלה...), שאני מקווה ש"שחר של עידן חדש" יגיע בקרוב גם לחוויות כואבות, ושכל אותם אנשים נפלאים ויקרים, שהפסיקו לראות בפורום הזה את הבית שלהם, יחזרו אליו.

ולעצם העניין: מה שכתב מתחת לכפכף (מה שלומך, איש?) הוא מעניין, מעניין מאוד, ומציג את המכשפה (שוב) באור מגוחך.
בהנחה שדבריו נכונים, הרי שמדובר במעשה שלא ייעשה של גניבת קרדיטים - משהו שהמכשפה עצמה יוצאת נגדו ומטיפה לאחרים להימנע ממנו.

הדברים מחייבים תגובה והתייחסות. תתכבד המכשפה להתייצב בפנינו (גם אם בבושת פנים) ולהציג את גרסתה לדברים שאמר מתחת לכפכף. שתדבר עתה - או שלנצח תשתוק!
נוריתE

אוי אוי אוי

נוריתE • 28 ביולי 2003
לא מפנימים
ממשיכים להילחם מלחמות שווא
ללכת מכות
תתבגרו!!!!!!!!