סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הודעתו החשובה של אחי מתחת לכפכף

Demi
לפני 20 שנים • 28 ביולי 2003
Demi • 28 ביולי 2003
נריסה הכל טוב ויפה אבל

שם הגיע למועדון, המועדון זה לא שם המועדון זה כאן קפיש?
כלומר לא בדיוק כאן אבל הבנת למה אני מתכוון.

תראי אדם חכם, אדם שאומרים עליו דברים מפה עד הודעה חדשה אבל בשורה התחתונה יש מה ללמוד ממנו: ביום שנכנסה XXX למועדון לקח זה את חפציו ויצא, הוא אמר - או אני או היא.

וכולנו יפי נפש אמרנו - זה המועדון של כולם.. והנה מתחת לפני השטח כל הלכלוך משם נכנס לנו לפינת המחמד שלנו.

אז לפעמים צריך להפגע כדי להבין שאנחנו טועים.
ואני לא טעיתי, אני ידעתי בדיוק לאן זה הולך ושתקתי, ידעתי שאין לי מה להלחם בתחנות רוח, כששאלו את דעתי אמרתי אותה בפה מלא וכשלא שאלו את דעתי שתקתי, וידעתי שאם אני לא אהיה שם אז גם לא תהיה דרך חזרה ומצאתי את דרכי להנות ממה שיש ולהתעלם מתופעות אחרות.
ואני שמח שכמוני נהגו רובם.

והנה צדק אותו אחד חכם שאמר - או אני או היא.
עכשיו כולנו רואים את זה.

וזה עדיןן מקום של כולם (כי אנחנו עדיין יפי נפש) אבל כל הלכלוך משם צריך לצאת החוצה ומהר וטוב שעכשיו כולם רואים ומבינים את זה.
מל​(נשלט)
מל​(נשלט) • 28 ביולי 2003
009 היקר!!!

האמת שלא שמחתי , ועדיין אינני שמח מכל הסיטואציה שנוצרה . אני בוכה !

צודק דומדומינה שאמר שאנחנו לא המצאנו שום דבר , אבל כל אחד תורם את החלק שלו
כדי שהמועדון יצליח ,
כן ....גם אנחנו היינו בחו"ל איזה פעם פעמיים , עשינו סשיין אחד או שניים , ולמדנו דבר או שניים
במחיצת חיינו הקצרה .

כך גם היה בעבר בפורום חויות כואבות , מה שחבל הוא שיש מי שהצליח בכישרון רב להרוס כל חלקה טובה .לא ברישעות אבל מתוך חוסר כישרון עיקבי .

אני יכול להבטיח לך 009 היקר שיש לי תמיד רעיונות מקוריים , אמנם המכשפה אולי" גנבה ביצה "

אבל לא את כל התרנגולת . icon_lol.gif

תמיד לשרותכם .........
שוקולית​(שולטת)
שוקולית​(שולטת) • 28 ביולי 2003
nerissa כתב/ה:
icon_lol.gif
אני מתה עליכם. בחיי!
!

לשניה לא משעמם איתכם. icon_razz.gif בחיי! יש לי ארבעה ילדים צעירים וכולם ביחד בשיא החופש הגדול ושיא ה"משעם לי" לא מסעירים כמו חבורת אנשים-בוגרים-עם-מכנה-משותף-כל-כך-עמוק

ראבאקקקקקקקקקקקקקקק

לכו לשחק מטקות ולהציץ לישראליות בחוטיני כבר!

ע נ ק י תתתתתתתת

icon_lol.gif
underheel
underheel • 28 ביולי 2003
לא סתם עוד עבד כתב/ה:
בכך הגיעה לקיצה ה"הודנה" בינינו, וחודשה הלחימה.

אז זה בערך כמו ה"הודנה" הלא וירטואלית, אה? ואני חושב שבאמת חשוב לדעת, כמה כלבלבים שוחררו לשווא שעכשיו ילכו וימשיכו בפשעיהם הבלתי נסלחים.

לא סתם עוד עבד כתב/ה:
זאת לא הייתה הבחירה שלי, אבל מה לעשות? צריך שניים כדי לשמור על הפסקת אש, לא?

כדי לשמור על הפסקת אש צריך שניים. כדי לעשות מלחמה צריך אחד.

לא סתם עוד עבד כתב/ה:
מצד שני, עכשיו קיץ ויש לי יחסית הרבה זמן פנוי, והרי את המכשפה אני מנצח במלחמה גם עם שתי ידיים קשורות ומבלי שהדבר יצריך ממני מחשבה או מאמץ יוצאי דופן - אז למה לא בעצם? icon_smile.gif

זו הבטחה לאיזה סשן במועדון שיבוא? (ראה להלן נקודה על מועדון בשביל כולם).

לא סתם עוד עבד כתב/ה:
אם רק הייתם יודעים כמה אנרגיות משקיעה המכשפה ימים כלילות במה שנקרא באנגלית "keeping score", בסגירת חשבונות אישיים ובמשחקי אגו. היא לא מצליחה להפנים את מה שאני אומר לה כבר שנה שלמה, וזה שאת הנזק הגדול ביותר לה ולתדמיתה היא גורמת לעצמה, ולא אחרים לה. היא עושה בזה עבודה עקבית ומצויינת, אגב.

אז למה אתה צריך לעזור לה?

לא סתם עוד עבד כתב/ה:
יש לי כ"כ הרבה דברים לומר ולספר לכם על המכשפה, אבל לגבי חלק מהם זה לא הזמן ולגבי חלק אחר זה לא המקום, אז נשמור משהו לעתיד הוורוד.

אני רק יכול לומר לכם, בתור המנהל היחיד במערכת הפורומים של "חוויות כואבות" שהצליח לשרוד את הדיקטטורה של המכשפה (הגדרה שלה...), שאני מקווה ש"שחר של עידן חדש" יגיע בקרוב גם לחוויות כואבות, ושכל אותם אנשים נפלאים ויקרים, שהפסיקו לראות בפורום הזה את הבית שלהם, יחזרו אליו.

ואולי אותם אנשים יבנו בית חדש, נטול מריבות, במקום חדש?

לא סתם עוד עבד כתב/ה:
ולעצם העניין: מה שכתב מתחת לכפכף (מה שלומך, איש?) הוא מעניין, מעניין מאוד, ומציג את המכשפה (שוב) באור מגוחך.

אז הוא אמר. אני לא הייתי שם (משום מה, הטרמפ שלי הסיע אותי למקום אחר...). אם כן, כאן המקום לומר: כל הכבוד מתחת לכפכף! אך מצד שני אני רוצה לציין שבין אם זה רעיון של המכשפה ובין אם לאו, אני מרגיש שזה קצת קיצוני למסחר את העניין בתחרות. נכון שיש סשנים יותר טובים ופחות טובים. כל אחד לפי הקריטריונים שלו. אך למה צריך להתחרות על ציון? בכל מקרה, אני מאמין בפלורליזים, ולכן למרות שאני לא אוהב את הרעיון של היתחרות על סשן, אני בטוח שיש אנשים שכן אוהבים לראות את זה ויש אנשים שאוהבים להיתחרות על זה, אז שיהיה להם את הזמן שלהם לתחרות הזו. ויהיה למי שלא אוהב את זה את הזמן לצפות בסשנים שאינם בתחרות. בדיוק כמו שאני חושב שיש אנשים שאוהבים ערבים בניהול המכשפה ויש אנשים שלא. יש אנשים שאוהבים ערבים שלא בניהול המכשפה ויש אנשים שלא. ובוא ניתן למועדון להיות המקום לכולם.

לא סתם עוד עבד כתב/ה:
הדברים מחייבים תגובה והתייחסות. תתכבד המכשפה להתייצב בפנינו (גם אם בבושת פנים) ולהציג את גרסתה לדברים שאמר מתחת לכפכף. שתדבר עתה - או שלנצח תשתוק!

או שאולי לא. למה לא עדיף לתת להודנה להתקיים באותה צורה שהיא מתקיימת במציאות, כולנו ניתן את הקרדיט למתחת לכפכף על הרעיון שמאוד ייתכן שעשה את הערב בשבוע שעבר לשיא, ניתן למכשפה לעשות מה שהיא עושה טוב, ותן לנו להקים בית חדש יפה ונקי מבוץ. icon_smile.gif