ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שלום לכולם!

רויטל
לפני 20 שנים • 28 ביולי 2003

שלום לכולם!

רויטל • 28 ביולי 2003
אחרי התלבטות קשה, אחרי שהבתי בחומרה על אשכול מסוים, הגעתי לרגע שאני חושבת שפה זה הסתיים.

נכנסתי לפורום הזה על מנת להבין מי אני באמת בעולם הבדס"מ, נכנסתי לעולם הזה כי חשבתי שיש לו ערכים. אז הגעתי למסקנה נחרצת שהקהילה הזאת לא שונה מאף קהילה ואפשר לומר עליה שיש אנשים כאן שאפילו גרועים משאר קהילות אחרות.

אני אישית מנהלת פורום שנה, ולעולם לא נתנתי שהדברים יצאו מהקשרם בפורום על אף שאני דוגלת בדמוקרטיה ובחופש הביטוי - שמשמעו לעורר מהומות, אבל זה תמיד היה בצורה נאותה, אלגנטית, ללא זילזול הכפשה, ובוז לאנשים מסויימים.

אף אחד לא מכריח כאן לאהוב את כולם, להסתדר עם כולם. אבל מין היותנו בני אנוש חובתנו המוסרית להתנהג בהתאם ולא לתקוע רגל אחד לשני.

ברגע שאנוכי נכנסתי כבר לאימות ירד הכייף שלי להיות כאן, מצטערת מראש עם דבריי פוגעים במישהו, אבל אני יותר מידי טובה ואנושית לקהילה הזאת.
יש לי ערכים, אולי באתי מבית גרוע שכולי חולי ודכאון אבל למדתי, למדתי איך צריך לנהוג בבני אדם.
איני רואה את עצמי כאשה טיפשה, ההפך הוא הנכון, אני אדם חכם, אינטלגנט, ומעל הכל אני אוהבת ליפות דברים. לא אוהבת את כל הרוע שמסתובב כאן.

גיליתי על כמה אנשים מסוים שאיני רואה צורך לנקוב בשמם, (המבין יבין) הם אנשים שלא ראויים לכל הצדקה או הערכה מצידי. אבל אם הגעתי לכתוב מילים אלה סימן שהאכזבה ענקית.

יש כאלה ששמחים שאני כרגע פורסת כנפים ועפה מכאן, שיבושם להם, אני רואה בזאת גדולה.

נכנסתי לכאן להבין, להשכיל, להחכים, וללמוד, ואני מוצאת את עצמי בסוגיה שמאוד לא מחמיאה לי.
כל הפאן ירד, כל החשק ירד.
עד לא מזמן הייתי גאה לכתוב בפורום "נכבד" זה . היום הגעתי למסקנה שאני מתביישת בכם.
אבל הכי הכי אני מתביישת בעצמי.

כשהייתי חדשה כתבתי לאדון האור את האדם הנבון, אני חושבת שעשיתי טעות כי לא הוא זקוק למילים אלה. אתם זקוקים לזה הרבה יותר ממנו.

אז לאלו שיצא לי לדבר איתם, עלו והצליחו ( יש לי זכות דולה להכיר כמה אנשים מקסימים כאן, אבל אפשר לספור אותם על יד אחת)

אז לסיום אכתוב לכם את האדם הנבון מהו...ואני מקווה שתפיקו לקחים ותבינו מה היא ערכה של מילה, כמה קשה לקחת הכל בחזרה ואין זה בושה להודות בטעות.

האדם הנבון

בני אדם, הם כמו צורות שונות ומשונות
אחדים הם גדולים......
אחרים – קטנים......
אחדים הם רב צדדיים, רב גוניים ומלאי דמיון..
אחרים – סתם מרובעים
יש אנשים שהם קשים, נוקשים ועיקשים...
ויש אחרים שהם רכים, נוחים וגמישים
יש ביניהם שמתאימים עצמם לאחרים.....
אחרים אינם מסוגלים ואפילו שהם נראים דומים- הם פוגעים ועולבים איש ברעהו.
יש אנשים שאינם מסוגלים לחיות עם אחרים – למרות שהם עושים רושם שכן......
ויש אנשים שנראים שונים בתכלית – ועם זה הם תואמים להפליא.
יש כאלה בני אדם שנעשים חלקלקים כמו חלוקים על שפת הים.
האנושות מורכבת מערב רב של דמויות אשר יחד מרכיבות דגם רב גוני ומרהיב עין
למרות היות בני האדם, כה שונים זה מזה, לעיתים קרובות רואים אותם כדומים, ואז אפשר
לחלק אותם לקבוצות
כמה מאיתנו נשארים בכל זאת בצד, מיותרים ולא שייכים...
בממסד לכל פרט יש מסגרת
אחדים קטנים מדי למסגרת שלהם......
אחרים גדולים מדי – או כך לפחות נדמה להם.....
יש אנשים קטנים הטוענים שהם גדולים...
חלקן מזדהים עם המסגרת הריקה!
חלקן נועזים!!!!
אחרים ערמומיים.....
יש כאלה שיודעים את מגבלותיהם ודואגים להיות תמיד בצד הבטוח....
אחרים מתעלמים ממגבלות ומנהלים את חייהם, כאילו שהם לבד בעולם.

אך אילו נהגנו רק לפי המוסכמות....
מה היה נשאר עוד מן האדם הנבון?

אני באמת מקווה שתפיקו לקח מהלקחים האלה ותהיו קצת יותר אנשים טובים, ואם כן אז יהיה לי הכבוד לחזור לכאן... עד אז היו שלום ובהצלחה.

רויטל
רויטל

שגיאה פה שגיאה שם.. אבל אנחנו לא קטוננים נכון<???

רויטל • 28 ביולי 2003
כתבתי את זה במהירות שאני לא אתחרט על כל מילה
מוש​(נשלט){k}
מוש​(נשלט){k} • 28 ביולי 2003
פוחדת
מי תגרום לי לקפוץ מחלונות עכשיו????? icon_cry.gif
slave for ever​(נשלט)
slave for ever​(נשלט) • 28 ביולי 2003
אל תלכי בבקשה רויטל!

את רק נותנת להם סיפוק להמשיך.

מי תמשיך להצחיק?
מי תכתוב עוד סיפורים נפלאים כשלך?

icon_cry.gif
amy_​(נשלטת)
amy_​(נשלטת) • 28 ביולי 2003
רוויטל... היפה, המקסימה, החזקה, האמיצה, הייחודית, בעלת העקרונות...

אני קצת המומה כרגע. אני אדבר איתך בפרטי...
Demi
Demi • 28 ביולי 2003
פוחדת
אין לך נסיון בבדסמ ואת לא מעורה בדברים שהתרחשו בקהילה.
אז למה את מתערבת בדברים שאין לך בכלל מושג על מה את מדברת?

זה מאוד פשוט, וזה הולך ככה:
אם נולדת לזה אז את תחזרי לכאן או לכל פורום בדסמ אחר בעל כורחך ואם לא ברשת אז למועדון ואם לא למועדון אז את תכירי אנשים מהתחום כי ככה זה מי שנולד לזה והגיע עד לאן שאת הגעת כבר אין דרך חזרה, אולי זה יקח לך שנה אולי שנתיים אולי חודש אולי חודשיים אבל אנחו עוד נראה אותך כמובן במידה שזה בדם שלך.
ואם זה לא בדם שלך אז לכי מכאן, יש דברים יותר חשובים ומעניינים בחיים מאשר לחקור בדסמ.

תחליטי מה שתחליטי אם את נשארת אז אשמח אם את הולכת אז גם אשמח בשבילך ובכל אופן עיצה לחיים - אל תתערבי בדברים שאת לא יודעת כלום לגביהם, יש הרבה יותר מידי שאת לא יודעת ובתור חדשה שבאמת לא יודעת איזה דברים התרחשו בין אנשים שונים אין לך זכות להתערב ולשפוט.

מי שאין לו מה להגיד עדיף שישתוק.
נוריתE

דמי

נוריתE • 28 ביולי 2003
אם כל האהבה שלי אליך
הפעם

ישועעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעע icon_spank.gif
infinite​(נשלטת)
infinite​(נשלטת) • 28 ביולי 2003
דמי לדעתי כיוון שלא מדובר כאן בבדסמ נטו ,אלא מדובר על יחסי אנוש - אני חושבת שכל אחד
יכול לומר דעתו , כי זה סה"כ משהו שמרגישים ,וכשמרגישים משהו כזה - לא ניתן להתווכח על זה.
אפשר לתמוך ,אפשר לנסות לשכנע ,אפשר לומר סתם מילה טובה (-: ,לומר למישהו לשתוק זה לא פתרון אף פעם ,גם אם לא נעים לשמוע את מה שיש לו לומר...
פוחדת יקרה,
רק משפט אחד כי אני מבינה אותך , אך משתדלת לעולם לא לשפוט ...קטונתי מלשפוט אנשים ודרכי התנהגות ,כי סה"כ כל אחד מתמודד בדרך הידועה לו ומי אנחנו שנבוא ונגיד אחרת...
רציתי לומר לך ,שכמו בכל מקום יש יתרונות וחסרונות, וזה קשה ,והרבה אנשים נפגעים וכן ,רואים
את זה , אך תסמכי על עצמך שתוכלי להתמודד ,שתוכלי גם לקחת איתך לדרך את מה שצריך ,להסיק את המסקנות , וגם לתת כשצריך. כי כמו כל קהילה אחרת, הקהילה הזו היא מראה (-:
ואל תלכי ..(-:
Demi
Demi • 28 ביולי 2003
אינפי, אני מסכים איתך בגדול אבל ברגע בוא היא קבעה מה צריך ומה לא צריך להיות בסשן בתור אחת שלעולם לא עשתה סשן, לדעתי היא קצת הגזימה ולכן אמרתי מה שאמרתי.
רבק פתחתי פוסט כדי להבין את מחלוקת השופטים ואדם שמעולם לא התנסה קובע בשבל השופטים ובשביל חברי הכלוב ובשביל המשתתפים מה היה נכון ולמה במקום לשבת בצד ולהקשיב ואולי ללמוד משהו.

ועל זה אמרתי שלפעמים עדיף לשתוק.
כי מי שמחליט להכנס ולקבוע בשבילינו ולסתום פיות וליפות דברים בשביל פורום מלוקק אז שילך.
ומי שנמצא כאן כי התחום באמת מעניין אותו ורק הרגיש פגוע בגלל יחסי אנוש גרועים אז באמת חבל שילך בגלל זה אבל לא הוא (או היא לצורך הדיון) יכולים לחנך את כל העולם וללמד יחסי אנוש מהם, זה המצב ועם זה ננצח.

וזאת רק דעתי האישית שאף אחד או אחת לא יראו זאת כמשהו מטעם הכלוב (כן כבר למדתי שעוד רגע יכניסו לי מילים לפה ויגידו שאני מנסה לקבוע בשביל כלובי וימצאו איזה סיבה טפשית למה זה כן אישי) icon_mad.gif
DomDomina​(שולט)
DomDomina​(שולט) • 28 ביולי 2003
demi כתב/ה:
ואם זה לא בדם שלך אז לכי מכאן, .

דמי,אולי תלך אתה וכל הליכלוך שלך.
ופוחדת יקרה,חבל,לדעתי הקהילה,הפסידה.
חסר לנו אנשים עם לב ,חסרי אגואיזם,כמותך.
ממה שהספקתי להכיר אותך,את אישה שמחה מלאת אנרגיות,ואיפה שאת נמצאת,את מקרינה את האפטימיות לכולם.
ממש חבל.
דמי אתה רוצה קהילה סגורה?
יש באברבנל,מחלקה סגורה,רק שם לא מקבלים אנשים שכמותם.
ופוחדת, icon_profilekiss.gif