שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

שלום לכולם!

Demi
לפני 20 שנים • 29 ביולי 2003
Demi • 29 ביולי 2003
פוחדת, ראי זאת כהודעה אחרונה בנושא שלך, אני שוב חושב שאני די ברור ושאת נדחפת למקומות שאין לך מושג וחצי מושג מה הולך שם ולא רק אני כתבתי לך את זה.

שימי לב טוב למה שאמרתי כבר בהודעה הראשונה:
demi כתב/ה:
פוחדת
אין לך נסיון בבדסמ ואת לא מעורה בדברים שהתרחשו בקהילה.
אז למה את מתערבת בדברים שאין לך בכלל מושג על מה את מדברת?

זה מאוד פשוט, וזה הולך ככה:
אם נולדת לזה אז את תחזרי לכאן או לכל פורום בדסמ אחר בעל כורחך ואם לא ברשת אז למועדון ואם לא למועדון אז את תכירי אנשים מהתחום כי ככה זה מי שנולד לזה והגיע עד לאן שאת הגעת כבר אין דרך חזרה, אולי זה יקח לך שנה אולי שנתיים אולי חודש אולי חודשיים אבל אנחו עוד נראה אותך כמובן במידה שזה בדם שלך.
ואם זה לא בדם שלך אז לכי מכאן, יש דברים יותר חשובים ומעניינים בחיים מאשר לחקור בדסמ.

תחליטי מה שתחליטי אם את נשארת אז אשמח אם את הולכת אז גם אשמח בשבילך ...

עכשיו תגידי לי, אנחנו רבים?

איחלתי לך בהצלחה בדרכך במידה ותחליטי שלא לחזור.
ואמרתי שאשמח אם תשארי במידה ותחליטי להשאר.
והשמחה שלי במידה ותשארי היא לפחות בשלב זה בגלל שאני מאמין שככול שיותר אנשים מעורים בבדסמ כך התחום מקבל תאוצה והולך קדימה וממש אין לזה קשר לאהבתי או חוסר אהבתי כלפייך מה עוד שאנחנו בכלל לא מכירים, ואני הוא האחרון ששופט אנשים בגלל שהם מאבדים את העשתונות בפורום מפעם לפעם ולכן אין לי בכלל דיעה כלפייך LOL

אני ניסיתי לריב איתך? חחחחח
מה רצית שאני אבכה שאת הולכת ואקרא לך להשאר כמו שעשו יותר מחצי מהאנשים כאן?
תשכחי מיזה, מי שרוצה ללכת שילך מי שרוצה להשאר שישאר.
ליקוקי תחת שתשארי לא יעזרו אם את באמת רוצה ללכת.
ולצעוק לך שתלכי גם לא יעזור אם את באמת רוצה להשאר.
אז אל תצחיקי אותי ואל תגידי שזה שוב יגרור מלחמה כי אין מלחמה, בשביל מלחמה צריכים לפחות שתיים ואם להלחם איתי את מתכננת אז תמשיכי לתכנן LOL

שימי לב, לא רק אני אמרתי לך את זה:
מתחת לכפכף כתב/ה:
חז"ל אמרו כל הפוסל במומו פוסל .....
את ששפטת את הקהילה הקטנה הזאת ברותחין , על עצמך לא טרחת להסתכל.....

הבעת עמדה חד צדדית מתנשאת שחצנית ויהירה .
, הטלת דופי ופגעת באנשים שאינך מכירה ולא פגשת מעולם , הבעת דעה בנחרצות לגבי סיטואציות וארועים אמיתיים שארעו בין אנשים שמכירים זה את זה באופן אישי ,לא יום ולא יומיים .
ושאינך יודעת עליהן דבר וחצי דבר .

לבסוף את טורקת את הדלת וזורקת רפש על כולם .

אז אם את חושבת שזה מראה על גדולה נפשית ועל אופי יציב אז יש לך עוד הרבה מה ללמוד בחייים...........

פוחדת/רויטל או איך שלא תקראי לעצמך, שימי לב למה שאמרת:
"תתבגר ואם יש לך משהו אישי עם המכשפה, עם מי שבא לך.. בשביל זה יש תיבה אישית לכך"

הודעה פרטית קיבלתי ממך?
אז אם יש לך משהו אישי נגדי: "אני לא אוהבת מלחמות ואם כבר ניכנסתי למלחמה עם דמי אז מה שווה הכל?? "
יכולת לפנות אלי בהודעה פרטית
ועל כך נאמר - הפוסל במומו פוסל.

ועוד דבר, חשבת אולי רק לרגע שאותם אנשים שיצאו לצייד המכשפה כבר שלחו לה הודעות פרטיות? שאולי הם מכירים אותה באופן אישי כבר כמה שנים טובות? (נו אולי חודשים), שאולי הם דיברו בטלפון לפעמים? או שאולי הם שלחו דברי דואר אלקטרונים אחד לשניה?

אז שוב כפי שכבר אמרתי:
מה רצית שאני אבכה שאת הולכת ואקרא לך להשאר כמו שעשו יותר מחצי מהאנשים כאן?
תשכחי מיזה, מי שרוצה ללכת שילך מי שרוצה להשאר שישאר.
ליקוקי תחת שתשארי לא יעזרו אם את באמת רוצה ללכת.
ולצעוק לך שתלכי גם לא יעזור אם את באמת רוצה להשאר.

ואם את נשארת אשמח בשביל הקהילה, אבל דעי שאם את תשארי יהיה עליך לסבול גם דברים שאת לא כל כך אוהבת (בדיוק כפי שכל אחד כאן עושה) ותשתדלי שלא להתערב בדברים שאין לך מושג לגביהם זה הרבה יותר בריא.
DomDomina​(שולט)
לפני 20 שנים • 30 ביולי 2003
DomDomina​(שולט) • 30 ביולי 2003
demi כתב/ה:
כתבתי בזמנו - סוף גנב לתליה.
אז דומדומינה, יש לי עוד משפט בשבילך: על ראש הגנב בוער הכובע.

אבא שלך גנב