שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

מזועזעת. תאירו את עיני.

אנונימית
לפני 20 שנים • 1 באוג׳ 2003

מזועזעת. תאירו את עיני.

אנונימית • 1 באוג׳ 2003
שעמום, תחושת מיצוי והכרה בנטיות חבויות הביאו אותי להתעניין בעולם הבדס"מ. אני קוראת רבות בפורום ועולה לעיניי תמונה של אנשים חביבים, ידידותיים ויצירתיים אשר מחפשים להתנסות ולחוות דברים קצת אחרת. מדי פעם צץ לו "אדון פאשלה" התורן ופולט מפיו הכרזה נוסח: "לשפחות אין רצונות, רגשות, זכויות... מלבד חובתה לרצות את אדונה."
מיד, ולשביעות רצוני יש לציין icon_smile.gif , מתנפלים עליו כולם והשפחות, גם המנוסות ביותר, שולפות ציפורניהן בצורה מאיימת שלא תבייש אף מלכה גאה...

הכל נחמד, הכל טוב ויפה, עד שנתקלתי בדבר הבא.
בסקרנותי השובבה חיפשתי והורדתי סרטים/קטעי וידאו למיניהם שמקוטלגים כבדס"מים.
רובם היו צפוים למדי. הצלפה פה, זיון שם... אבל באחת הצפיות נתקלתי בסרטון שלא הייתי מוכנה לו כלל וכלל. האיכויות הסגירו מיד שמדובר בסרט "ביתי".
"אדון מענה את שפחתו"- הכותרת הרגילה שמופיעה על כל קובץ מזדמן... הפעם נחרדתי. אפילו לא צפיתי עד הסוף. הרגשתי שזה חולני לצפות בדבר כזה. מהיכן לי לדעת במה אני צופה בדיוק? האפשרות שהשפחה שם הנה קורבן להתעללות שבניגוד לרצונה זעזעה אותי קשות. וגם אם היה זה בהסכמתה, זה היה מזוכיסטי להחריד: החדרת מסמרים, כוויות עם ברזל מלובן ואת היתר נמנעתי מלראות, זה היה קשה מדי. שפחה ישובה בחוסר אונים וגופה זב דם....

מה אתם תגידו? משוגעים? קיצוניים? סוטים?
למעשה, בהנחה שמה שנעשה שם היה בהסכמה, הם עשו בדס"מ "אמיתי". פתאום התבהר לי במה בעצם אנחנו מתעסקים. אנחנו אלה ש"מעוותים את העיוות", שמייפים, מעדנים ומכניסים אור לעולם שבבסיסו הוא אפל, חשוך ואכזרי.

מה דעתכם?
תרגיעו אותי עכשיו icon_eek.gif
Demi
Demi • 1 באוג׳ 2003
לא יודע מה ראית אבל חשבת אולי שזה סנאף?
ואולי אקסטרים, לא יודע לא ראיתי לא יכול לשפוט בלי לראות.
אולי זה גם רק נראה "מטורף" ובעצם זה לא כל כך נורא, הכל יתכן
לא יכול לשפוט בלי לראות ואני מניח שאף אחד אחר לא יוכל.
אנונימית

דמי היקר

אנונימית • 1 באוג׳ 2003
קודם כל תודה על התגובה.

עכשיו לגבי עניין המהמנות של הסרט, בתור מי שלמדה עריכת וידאו קרוב ל-3 שנים, אני חושבת שזיוף לא יכל לחמוק בכזו קלות מעיני דקות ההבחנה. בלי קאטים מיותרים, בלי שינויי זוית צילום, הכל נעשה שם לנגד העינים הרואות...

אני חושבת שטבעי שמנגנון ההגנה הראשוני יהיה לחפש את הזיוף, את ה"הצגה" שבפעולות.
אבל בהנחה שאכן היו הדברים האמורים ונעשו, אשמח לקבל התייחסות מהבטן. אחרי הכל, גם בלי להתפס לסרטון הספציפי הזה, סביר להניח שהתופעה קיימת. יש אנשים שבדס"מ בשבילם הוא מה ש"היה אמור להיות במקור"?.
Demi
Demi • 1 באוג׳ 2003
תראי
החדרת מסמרים סטריליים יכול להיות זה אקסטרימי תלוי לאן מחרידים ואיך
ברזל מלובן אפשרי לצורך צילוק/הטוויה, שוב מאוד אקסטרימי
לא טענתי שזה ערוך, אבל יתכן שזה סנאף
אחד שמבין​(נשלט)
לפני 20 שנים • 2 באוג׳ 2003
אחד שמבין​(נשלט) • 2 באוג׳ 2003
כשהייתי בחו"ל ראיתי כמה דברים שנראו בעיני מטורפים לחלוטין כמו מקרה שבו נתפרו כיס אשכים לרגליים לקול צעקותיו קללותיו ומחאותיו של העבד העקוד.
אני חשבתי שהנה הדוגמא למקרה שדומית עושה משהו בניגוד לרצונו של העבד.
אבל כשחזרתי לאותו מקום אחרי כמה חודשים וממש במקרה התהליך חזר על עצמו, שאלתי את העבד - תגיד לי, לפני כמה חודשים הייתי פה וצרחת והשתוללת שאתה לא רוצה ושיצילו אותך ולמה אף אחד לא מתערב. איך זה שאתה עכשיו שוב הכנסת את עצמך לאותו מצב?
הוא ענה לי זה הקטע שאני הכי אוהב להיות במצב שאני צורח מקלל ואני יודע שכלום לא יעזור לי רק ככה אני מרגיש שזה "אמיתי".
אז בודאי שיש כאלה שרוצים שזה יהיה כמו אמיתי אבל אצל הרוב זה בעיקר בפנטזיה השאלה היא כמה מסוגלים להגיע לזה ויותר מזה כמה מסוגלים להגיע לזה ולומר שה נהנו ורוצים לחזור על החוויה.
פומבית​(נשלטת){דניאל העכב}

אולי

נכון שהתאור שלך מזעזע
ומי אני שאשפוט אם לא ראיתי
אם זה נעשה בהסכמה
זה בסדר מצידי.
יש אנשים שרואים את כל הנושא שלנו כחולני.

מה שאני מנסה להגיד

ברגע שנתחיל לבקר את עצמנו
יותר טוב שנפסיק

לי טוב לי היכן שאני נמצאת icon_exclaim.gif

השולט אור​(שולט)

זה לא בדסמ

השולט אור​(שולט) • 2 באוג׳ 2003
לא פעם נתקלתי בסרטי אונס שהתיימרו לייצג בדסמ. זה לא בידי.

לא חסרים מטורפים וסוטים שחושבים שתחת המושג בדסמ הם יכולים פשוט להשתלח ולהרוס את האישה שלפניהם, אבל גם זה לא בידי.

בבדסם השפחה, גם אם מייללת, בוכה, צועקת יכולה תמיד לעצור את הסשן. בחלק מהסרטים שמסתובבים ברשת, את פשוט יכולה לראות אונס קבוצתי אלים ומזעזע. שוב, זה לא בדסם.
DomDomina​(שולט)
DomDomina​(שולט) • 2 באוג׳ 2003
אנונימית, שלום לך.
האמת נבהלתי בהתחלה,נכנסתי,ומה רבה אכזבתי(לשמחתי הרבה כמובן).
ביג פקינג זעזוע.
אני מזדעזע מאלפי הילדים שמבוצעים בהם יום יום מעשים מגונים.
אני מזדעזע מאלפי הנשים המוכות בארצנו.
אני מזדעזע ממאות הנשים שנאנסות.
אי מזדעזע ממאות ההרוגים בתאונות הדרכים.
אני מזדעזע מעשרות אלפי הילדים שהולכים לישון על בטן ריקה.
אני מזדעזע.......להמשיך..
אני מרגיש כמו גולדה מאיר "אני מזועזעת"
נ.ב
וכן יש גם מטורפים אצלנו(רק שהטירוף הוא יחסי,מה שמטורף אצלך שפוי אצל אחר)
שבת שלום
ck​(שולט)

להזיז את הגבול כל פעם עוד מילימטר

ck​(שולט) • 2 באוג׳ 2003
אנונימית... יש באינטרנט מאות אתרי בדסמ ו-BONDAGE בהן (לרוב) הבנות קשורת ב-1001 צורות. אני שואל את עצמי... מה מניע אותן? כנראה שהן אוהבות את זה ונהנות. אפשר לחלק את האתרים (בהכללה) ל-2 קבוצות גודלות. SOFT (ויניל ארוטיקה) וה-HARD.

אני נמצה בין אלה שאוהבים את ה-SOFT, אך... איך לשפוט את אלה הנמצאות ב-HARD?
הן סובלות? נאנסות רק למען מילוי האתר ולצוד את פרייר שישלם כמה דולרים לקופה מפעיל האתר, ולא לא מתלוננות? או.. אולי הן אוהבות את זה... חזק, באקסטרים.... עד שהגוף מעלה ריח חזק של בשר חרוך ודם נוטף מכל כיוון...
איך נדע?
כל אחד לפי הראש שלו.
כל אחד לפי הנטיות שלו.
כל אחד לפי הגבולות שלו.
תתחילי להתנסות...
תשני את הגבול כל פעם עוד מילימטר, ותדעי לאן את מוכנה להגיע.
כל איד יגיע למקום אחר.
וככה טוב שזה קורה.
pam
pam
pam • 2 באוג׳ 2003
יש דברים שהם מעבר ל"הסכמה".

אל חסרים "דומים" שעושים לסאבית שלהם שטיפת מח כל כל יסודית, שאחריה הן יזמרו "כן, אני רוצה מסמרים. כן. אני חייבת ברזלים מלובנים. כן, אם לא אשתות דם, לא אגיע לסיפוק, (שלך, אדוני...)".

השליטה אמרה, ויפה, זה לא בדסמ. זה ניצול חולני של כניעה שמוגשת לידיך.