בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם לדעתכם/ן קיים 24/7 ?

ck​(שולט)
לפני 20 שנים • 4 באוג׳ 2003

knots - RD LAING

ck​(שולט) • 4 באוג׳ 2003
icon_eek.gif
הסבר... או חומר למשחבה. 24/7 זה אפשרי!

They are playing a game.

They are playing at not playing a game.

If I show them I see they are, I shall break the rules and they will punish me.

I must play their game, of not seeing I see the game.
אחד שמבין​(נשלט)
לפני 20 שנים • 5 באוג׳ 2003
אחד שמבין​(נשלט) • 5 באוג׳ 2003
CK
עבדו עליך.
הסאבית שרשמה את זה כל כך הרבה פעמים (לא נראה לי שאתה עשית את זה בעצמך), לא כתבה את זה באמת כל כך הרבה פעמים, היא בסך הכל העתיקה.
השגיאות כתיב פשוט חוזרות על עצמן.
לא נורא, עכשיו גם יהיה סיבה להעניש אותה.
icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
שיקי​(נשלט)
שיקי​(נשלט) • 5 באוג׳ 2003
אחדי....אתה איש רע לב...רעעעע לב.

שיקי { L }
עובד אלילות​(נשלט)
עובד אלילות​(נשלט) • 5 באוג׳ 2003
שיקי {L}

אחד בכלל לא רע לב, בכלל בכלל לא
אלא מה, כשהוא בסביבתך נחה עליו רוח שטות
הוא הסביר לי, אני יודע
שיקי​(נשלט)
לפני 20 שנים • 6 באוג׳ 2003
שיקי​(נשלט) • 6 באוג׳ 2003
עובד אלילות, תאמין לי שאני יודע על מה אתה מדבר.

יש לבחור לב זהב.

שיקי { L }
אחד שמבין​(נשלט)
אחד שמבין​(נשלט) • 6 באוג׳ 2003
שיקי{L} יקירי
כשאני קורא את מילותיך החמות ורואה על המסך את תמונתך הניבטת אלי מהאייקון, בא לי להרים אותך בשתי ידיים ולתת לך צביטה קטנה בלחי (איפה שהקרחת הלבנה הזאת), צביטה קלה עם המון חום ואהבה.
Tame
Tame • 6 באוג׳ 2003
הגענו כבר למסקנה ש24/7 זה לא סשן מתמשך ותמידי אלא פשוט הגדרת מקומות תמידית
שליטה מנטאלית בכל שיחה או אינטראקציה, משהו בסגנון קצינה בכירה וחייל שלה (לא אני לא מנסה לשלב פנטזיות אישיות לתגובה הזו icon_wink.gif ) שתמיד נתון לפיקודה ויעשה מה שתגיד לו גם כשאין סקס וגם כשסתם צריכים לשטוף כלים או לעשות קניות (או עיסוי) וכו'

ועכשיו לתוספת שלי לכל העניין..
לפי דעתי יחסי24/7 יחולים להיות מאוד מעצימים לכל נושא השליטה, עונשים שיכולים להגיע מאי קניית כל המוצרים ברשימת הקניות או מפיספוס של נקודה בספונג'ה יכולים ליצור סשנים מושלמים וכנים, כשזה משתלב בחיים היומיומיים זה הרבה יותר חזק

לפחות לדעתי - אף פעם לא ניסיתי

אני מאמין שהייתי רוצה לנסות
שיקי​(נשלט)
שיקי​(נשלט) • 6 באוג׳ 2003
Tame כתב/ה:
הגענו כבר למסקנה ש24/7 זה לא סשן מתמשך ותמידי אלא פשוט הגדרת מקומות תמידית....

מי זה הגענו icon_question.gif
Tame
לפני 20 שנים • 7 באוג׳ 2003
Tame • 7 באוג׳ 2003
אחד שמבין כתב/ה:
שיקי{L} יקירי
הנה שוב אנחנו נפגשים והפעם לשם שנוי הנושא הוא רציני.
אתה יודע כמה שאני אוהב את השאלות שלך.
פעם כשעוד הייתי נותן הרצאות ושיעורים, הייתי נוהג לומר לממהרים לענות שכדי לענות תשובה צריך קודם כל להבין את השאלה.
נראה לי לפחות מהתשובות של האנשים כאן שאני לא הבנתי את השאלה בצורה בה הם הבינו אותה. מה שמשפיע באופן ישיר על התשובה.
אני חושב שכדי לענות לשאלה צריך להסכים לפני כן על תשובה לשאלה אחרת. השאלה היא מהי מערכת יחסים בדסמית? אחרי שמגדירים מהי המערכת אפשר להגדיר אם שייך 24/7 או לא.
מהתשובות כאן הבנתי שאנשים רואים במערכת בדסמית משהו כמו סשן. היא תכאיב לי, אני אלקק לה את הרגליים יהיה בה קצת רוע יהיה מאוד מגרה וחושני וכולנו נהנה.
ברור שאי אפשר להחזיק ככה 24/7 הרי גם צריך ללכת לעבוד לשתות ולישון וכו' וכו' וחוץ מזה מה כל היום רק תחטוף מכות ותלקק רגליים? קודם כל למי יש כח לזה? ומעבר לכך מה עם קצת חום ואהבה?
אבל כמו שאני מכיר אותך ידידי היקר, אתה איש הרבה יותר רוחני. בבדסמ אתה בודאי רואה השקפת עולם שלימה שמביאה לידי בטוי קשר עמוק, אהבה הדדית ברמה גבוהה והתמסרות מוחלטת את הסשן אתה בודאי מוצא כמרכיב קטן ואפילו לא מרכזי בכל המערכת הזאת. במערכת כזאת אין שום דרך פשרה, היא חייבת להיות 24/7. אם לא זה לא מתחיל בכלל.
אני לא פוסל שום דרך וברור לי שיש רבים שנהנים מסשן ומעוניינים להכניס אותו למסגרת של מתי הוא מתחיל ומתי הוא נגמר. אלא שפשוט רציתי לחדד את הדברים שנראה לי שעד עכשיו לא היו ממש ברורים.

אף אחד לא קרא תיגר על הקביעה של אחד שמבין ש"אנשים רבים רואים במערכת יחסים בדסמית משהו כמו סשן... "
"... ברור שאי אפשר להחזיק ככה 24/7 "

וכל מה שנכתב אחר כך על משמעותה של מערכת יחסים בדסמית אמיתית (לפחות לפי דברי אחד שמבין)
ולכן הנחתי שכולם מסכימים איתה...