בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם ה"היסטוריה" חשובה?

DomDomina​(שולט)
לפני 20 שנים • 3 באוג׳ 2003

האם ה"היסטוריה" חשובה?

DomDomina​(שולט) • 3 באוג׳ 2003
שלום חברים וחברות

רציתי לשאול אותכם/ן ,משהו שלי זה מאוד חשוב.

כאשר נכנסים לקשר בדס"מ,האם חשוב לדעת את ה"היסטוריה" או את הסיבות שהביאו את אותו עבד/שפחה לקשור את גורלו גופו ונפשו באותו אדון או מלכה.

ניקח דוגמה,האם העובדה ששפחה או עבד שעברו התעללות כל שהיא,צריכה להשפיע על השיקולים שלי,בבואי ל"טפל" באותו עבד /שפחה?

כמובן שאנחנו הרי לא פיסכולגים,ומסוגלים לנתח כל מצב נפשי,אבל האם החיטוט בעבר מוסיף לקשר או שעדיף ,לא לתת לזה משקל ייתר.

אשמח לתשובות icon_lol.gif
זרה מוכרת
זרה מוכרת • 3 באוג׳ 2003
דומדומינה יקר....

אוהבת את שאלותיך

תשובתי היא - ההיסטוריה אכן חשובה

אבל לא ההסטוריה שבין שפחה לאדונה הקודם (למשל - למה בחרה בו, וכו')

אלא יותר ההסטוריה שהביאה אותה לעולם השליטה בכלל

שהרי רובנו כאן בגלל העבר שלנו... כי משהו שם עורר אצלנו את העניין שיש לנו פה היום
ומהכרות ההסטוריה של שפחתך, תוכל לגלות למה היא זקוקה,
מה יעשה לה טוב
מה עלול לפגוע בה

וכו'

והרי זוהי מטרתנו כאן. לא?
לעשות טוב אחד לשני
(כל אחד בדרכו) icon_smile.gif

זרונת
amy_​(נשלטת)
amy_​(נשלטת) • 3 באוג׳ 2003
דומדומינה, נראה לי קריטי שהאדון ידע אם השפחה עברה התעללות. הרי זה משפיע על כל מערכת היחסים בינהם!
מלבד זאת, בטח כבר קלטת, שאני רואה הרבה מאוד אלמנטים טיפוליים בבדס"מ, ולכן זה מאוד חשוב בעיני למסור מידע מסוג זה.
נראה לי גם חשוב שהאדון ידע למה השפחה בחרה בו. כיצד היא רואה אותו, למה היא מצפה ממנו...
כמי שמוביל את מערכת היחסים, נראה לי חשוב שיהיה לו כמה שיותר מידע על השפחה, על ההסטוריה שלה, ועל אופן הסתכלותה על דברים.
mr. hyde​(שולט)
mr. hyde​(שולט) • 3 באוג׳ 2003
חשובה ביותר.
אני נמנעתי בעבר מקשר עם בחורה שהיו לה חיים לא קלים ,לא הייתי בטוח שהיא באה לבדסמ ממקום שפוי, וזו הרי אחת מאבני היסוד.
אפילו חשש קל שבקלים שיכול היה להגרם לה נזק כלשהו, לא שווה כלום.
pam
pam
pam • 3 באוג׳ 2003
ההסטוריה חשובה, כמובן, אבל אני לא משוכנעת שהיא קובעת.

לא כל אשה שנאנסה או שעברה התעללות, צריכה באופן אוטומטי בידיסמ.

מאיפה שאני רואה את הדברים, זה מגיע בשלבים מאד מאד מאד צעירים של ההתפתחות, כשההסטוריה אפילו לא מספיקה להרים את ראשה ולקבוע עבורנו.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 3 באוג׳ 2003
זו שאלה מאד מעניינת, אבל אני חושש כי אם לא נזהר נתחיל פה בדיון אחר לגמרי שאין לו סוף...
אני מאמין שחשוב בכל קשר שהוא להכיר לעומק את בן הזוג ואת החוויות שעיצבו את אישיותו. לצערנו אין לנו שום מושג קלוש ביותר למה אנחנו או מישהו אחר נמשכים לבדסמ, ולכן יהיה קשה מאד לבן הזוג הפוטנציאלי לענות על השאלה "מה הביא אותך לעולם הזה".
יחד עם זאת, אם נדע על עברו של בן הזוג זה בהחלט יכול להשפיע על אופי היחסים ולסייע בקשר. לדוגמה, דווקא במקרה של בחורה שעברה התעללות יתכן שאדון יוכל לעזור ולרפא ולתעל את המשקעים שלה לכאב בדסמי אוהב במקום שאלה יוליכו אותה לזרועות בעל מכה או כדומה.
אנונימית
לפני 20 שנים • 4 באוג׳ 2003

ההסטוריה תמיד חשובה

אנונימית • 4 באוג׳ 2003
השאלה היא האם היא חשובה לך?
אי אפשר להכיר אדם מבלי להתעניינן בעברו
ועל אחת כמה וכמה אי אפשר להתיימר לטפל בו...

כך שבעצם חשיבות "ההיסטוריה" של המתמסר היא בעיני האדון.
אם אדון מחפש שפחת מין שתספק את יצריו, הרי שלהסטוריה שלה אין כל חשיבות בעיניו.
אך אם אותו אדם מעוניין לטפל/להוביל וכ'... הוא בעצמו ישאל וירצה לדעת.

כך אני רואה את זה.
עמדת אדון והאופן שבו הוא תופס את תפקידו במערכת היחסים היא זו שתקבע את חשיבות ההסטוריה.
לכן חשוב גם שכל צד שולט ונכנע יבדקו האם הם תואמים בהשקפות שלהם, אחרת זה מרשם למפח נפש מצער.
pam
pam
pam • 4 באוג׳ 2003
מסכימה לגמרי, אנונימית.

דום שמתיימר "להביא אותך לגבהים" צריך להכיר קודם את העמקים בהם את נמצאת עכשיו או בעבר.
lihi
lihi • 4 באוג׳ 2003
דום שמתיימר "להביא אותך לגבהים" צריך להכיר קודם את העמקים בהם את נמצאת עכשיו או בעבר.[/quote]

אהבתי
mr. hyde​(שולט)
mr. hyde​(שולט) • 4 באוג׳ 2003
אם אדון מחפש שפחת מין שתספק את יצריו, הרי שלהסטוריה שלה אין כל חשיבות בעיניו.

לא מבין את המשפט הזה אנונימית, אם זה רק לסשן/ים אז מה שקורה לה אח"כ לא צריך להיות מעניין בכלל?