שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

בוקר טוב, יש לי לשאול את דעתכם על משהו

נוריתE
לפני 21 שנים • 28 במרץ 2003

בוקר טוב, יש לי לשאול את דעתכם על משהו

נוריתE • 28 במרץ 2003
שמעתי דרך כאן את חלק מהראיון עם המלכה מירב ,קראתי מה אמרו אנשים שהיא כמו שידרה איזה שהו מסר, שכל הדומיות או הרבה בקהילה הם כמוהה.
אני עוד אקשיב לזה שוב יותר מאויר אבל..
אני חושבת אם להתראיין אצל תייר , ותקשיבו לפני שתיזעקו בבקשה,
עלי, דרך החיים והאמונות שלי ושל המרקיז, מה שלמדתי ממנו, להדגיש ולא לוותר שזו דרכי והיתה דרכו שלו בלבד, בתוך הקהילה ואין להשליך מיזה על הקהילה כולה.
לנסות להסביר מושגים בסיסיים לנו כקהילה, על זה שהכל נעשה מהסכמה ולא בכפייה על סייף וורד
על כבוד והבנה הדדית בין אדון לשיפחה מלכה וסאב/ית על אהבה.
אודה על האמת,שההצגה של המועדון אצל פינס הירגיזה אותי מאוד וגם כתבתי על זה בפיפ
על הצורה שפינס הציג את המועדון לא על המועדון ואם אשאל עליו, מילה שלי פה בפורום, לכולכם
שהוא יוצג בצורה הכי טובה ובהירה שרק מסוגלת ואתם יודעים שאני טובה במילה הכתובה והמדוברת לא משנה מה עבר עלי שם לא לנושא זה של לגרום לאנשים להבין את המהות הבסיסית שיש למועדון בשביל הקהילה.
זהו בערך
מבקשת את דעתכם בנושא ,אחר כך מתוך כבוד לפיפ ולידידים שלי שם אעלה את הנושא הזה גם שם
לכמעיין שאלה כמו פה, עוד היום.
Bloody Kiss
לפני 21 שנים • 28 במרץ 2003

למה לא

Bloody Kiss • 28 במרץ 2003
לכי על זה... הסבר מעמיק ע"י מישהי עם יכולת דיבור ברמה גבוהה יכולה רק לעזור...
DomDomina​(שולט)
לפני 21 שנים • 30 במרץ 2003

חבל על הזמן

DomDomina​(שולט) • 30 במרץ 2003
שלום לך ליילה
אני חושב,שחבל על הזמן שלך,ועוד את יכולה להנזק נפשית מראיון כזה ברדיו.
ממה שאני מכיר,רדיו 103fm אוהב וחי מנושאים שנויים במחלוקת.
בדסמ,לדעתי עוד לא היגיע לרמה,שאנשים יקבלו את זה.
משיחות עם אנשים במקום העבודה שלי(בית משפט)אני רואה את המבט שלהם שאומר"אנחנו פסיכים".
לדעתי שום תועלת לא תצמח מהרעיון ברדיו,חוץ מאולי כמה גיחוכים ורחמיים.
סטרייטים יכולים להבין הומוסקסואליות,לסביות,הכל רק לא בדס"מ.
האנשים במדינה,עדיין לא בשלים לסוג כזה של יחסים,בעיניהם בדסמ=אלימות,ובמדינה שטופת אלימות זה יוצר באופן אוטמטי סלידה וריחוק.
אולם אם בכל זאת הראיון יערך,אל תשכחי שאת הבוסית שם ולא השפחה,אם את רואה שהשיחה צומחת לפסים "צהובים" פשוט תעמידי אותם במקומם,ואל תתני שהנושא יהפך לקרקס.
זהו מאחל לך הצלחה,בכל אשר תפני...... queen.gif whip.gif